متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

اپراتور های متخلف جریمه می شوند

فروش سیم کارت

خرید سیم کارت همراه اول در بین کاربران و در بازار فروش سیمکارت اهمیت ویژه ای دارد و قیمت سیم کارت همراه اول با توجه به دائمی و اعتباری بودن این سیم‌کارت ها متفاوت و مقرون به صرفه است که این مورد دلیل جذب کاربران زیادی برای خرید سیمکارت های این اپراتور می شود.

بنابراین بررسی های کلی درباره تمام اپراتور انجام پذیرفت.در همین راستا مطلع شدیم که از تاریخ 29 شهریور تا 2 مهرماه ، نزدیک به 67 درصد از سیمکارت های کشف شده مربوط به تخلف در حوزه پیامک‌های انبوه تبلیغاتی مزاحم مربوط به سیم کارت اپراتور ایرانسل، 22 درصد اپراتور رایتل ، 9 درصد اپراتور همراه اول و 2 درصد هم مربوط به اپراتور‌های مجازی تلفن همراه است.

با توجه به موارد گفته شده  یکی از مشکلاتی که اکثر کاربران و مشترکان تلفن های همراه با آن درگیر هستند مربوط به پیامک های تبلیغاتی می باشد که موجب آزار مشترکین شده است و بعضی از این پیامک ها نیز مشمول هزینه می باشند و در پایان ماه هزینه هنگفتی را برای کاربر در پی دارد. در همین راستا مدیر کل حفاظت از حقوق مصرف‌کننده رگولاتوری دست به کار شد و بطور جدی تصمیم گرفت تا با افراد متخلف برخورد نماید.

در واقع سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به منظور جلوگیری از ادامه تخلف و سوء استفاده از حقوق مردم  تصمیم گرفته است با جدیت بیشتر بر نحوه سرویس دهی اپراتور‌ها نظارت کرده و شفاف سازی و اطلاع رسانی لازم را در این زمینه انجام دهد تا مشترکین نیز متناسب با تعهد اپراتور‌ها به حفظ حقوق آنها، برای انتخاب اپراتور و سرویس خود اقدام نمایند.

از اینرو با توجه به اهمیت رگولاتوری  دفاتر بسیار ی در بیشتر نقاط مختلف ایران شناسایی شدند.در واقع دفاتر متخلف در استان‌های سیستان و بلوچستان، مازندران، ایلام، تهران، قم و اصفهان بدون رعایت کردن الزامات احراز هویت متقاضیان، سیم‌کارت‌هایی را فعال کرده و فروخته‌اند که متخلفان از آن‌ها برای ارسال پیامک‌های تبلیغاتی مزاحم به مردم استفاده کرده‌اند.

بنابراین با شناسایی دفاتر مربوط  مدیرکل حفاظت از حقوق مصرف‌کننده رگولاتوری اعلام کرد که تمامی دفاتر فروش یا پیشخوان خدمات دولت متخلف در این حوزه بسته شده است و سیم‌کارت‌هایی که با این روش واگذار شده است نیز قطع می شوند.

در نهایت لازم به ذکر است که آقای قره داغی مدیرکل حفاظت از حقوق مصرف‌کننده رگولاتوری اعلام کردند که  تمامی مشترکین در صورت دریافت پیامک تبلیغاتی مزاحم ، براحتی می‌توانند شماره سیم‌کارت ارسال کننده پیامک را به سرشماره 195 ارسال کنند تا این شماره‌ها در شبکه بسته شود.

 

۱۴۰۰/۱/۱۸