مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

لیست سیم کارت ها

موردی یافت نشد
جزئیات شماره وضعیت آخرین بروزرسانی قیمت ( تومان ) تماس

سیم کارت کد 1

بهترین، پرطرفدارترین، محبوبترین و البته گران ترین سیم کارت همراه اول، سیم کارت کد 1 می باشد. نحوه تشخیص کد سیم کارت به این صورت است که، به اولین عدد بعد از پیش‌شماره، کد سیم کارت گفته می‌شود و سیم کارت کد 1 به سیم کارتی است که بعد از پیش‌شماره 0912 ، عدد یک بیاید. برای مثال سیم کارت 0912112؛ کد 1 است زیرا بعد از ۰۹۱۲ که پیش‌شماره‌ است، عدد ۱ قرار گرفته است. عدد کد، بیشتر در خط موبایل دائمی ۰۹۱۲ اهمیت دارد زیرا در قیمت سیم کارت تاثیر بسیاری دارد. 

سیم کارت کد 1 در حال حاضر دیگر توسط اپراتور همراه اول عرضه نمی‌شود و اگر قصد خرید سیم کارت 0912 کد 1 را دارید، می‌بایست از طریق فروشندگان فعال در بازار خرید و فروش خطوط 912 کمک بگیرید. همچنین برخی از دفاتر پیشخوان دولت در این زمینه نیز فعالیت می‌کنند.

به طور کلی، سیم کارت همراه اول ۹۱۲ متعلق به استان های تهران، البرز، سمنان، زنجان، قم و قزوین است. برای تشخیص و شناسایی استان خط، می‌بایست به سرشماره آن توجه کنید. قیمت سیم کارت کد 1 همراه اول با توجه به استان خط مورد نظر، متفاوت است.

 سیم کارت کد 1 صفر مخابرات

می‌توان گفت خط ۰۹۱۲ کد ۱ صفر مخابرات (تا به حال فعال نشده و به نام کسی نخورده است) به تعداد اندکی وجود دارد. در بازار فروش سیم کارت بیشتر شماره‌های موجود به صورت کم‌کارکرد یا کارکرده به فروش می‌رسند. اما به دلیل قانون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، اپراتور می‌تواند در صورت عدم پرداخت آبونمان و استفاده از خط به صورت طولانی مدت، آن را سلب امتیاز کند.

 بنابراین پس از سلب مالکیت و تخلیه آن، مجددا به چرخه فروش بازگشته و با نام سیم کارت صفر (سلب امتیازی) به مشتری عرضه می‌شود. معمولا روی پاکت سند خط، عبارت "صفر سلب امتیازی" نوشته شده است. همچنین اولین کد سیم کارت 12 به قدری ارزشمند است که برخی از آن برای سرمایه‌گذاری نیز استفاده می‌کنند.

مزایای سیم کارت 912 کد 1 چیست ؟

این سیم کارت دارای اعتبار اجتماعی بالایی است به گونه‌ای که افراد مهم جامعه مانند پزشکان، وکلا، مدیران شرکت‌های بزرگ و ... که به برند شدن نیاز دارند و اعتبار بالای تمام وسایل ارتباطی‌شان مهم است، از این سیم کارت استفاده می‌کنند.  به طور کلی سیم کارت کد ۱ بیشتر برای مصارف تجاری، کسب و کار و برندینگ استفاده می‌شود. صرف نظر از آن‌که سایر اعداد پس از این کد چه ارتباط معنایی با یکدیگر داشته باشند و از رُند بودن چند درصدی برخوردار باشند، ولی به هر حال کد ۱ سیم کارت ۰۹۱۲ به خودی خود ارزش بالایی دارد. 

 

ارزش بالای سیم کارت که در هر شرایطی مشتریان خاص خود را دارد. هنگامی که با یک شرکت بزرگ برای شروع کسب و کار صحبت می‌کند و با سیم کارت 912 کد1  تماس می‌گیرید، در همان ابتدای کار نشان می‌دهید فردی معتبر و صاحب نام هستید.

این سیم کارت طرفداران زیادی دارد و همین عامل یکی از مزایای آن محسوب می‌شود.

معایب سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۱ چیست ؟

تنها ایراد و عیب سیم کارت کد 1 گران بودن قیمت این سیم کارت ها است. همانطور که در بالا گفتیم این سیم کارت مزایای زیادی دارد و همیشه از آن استقبال می‌شود ولی ایراد آن گران بودن سیمکارت است که سبب شده است تا هر کسی نتواند از آن استفاده کند.

فروش سیم کارت کد 1 به چه صورت است:

اگر شما نیز جزء مشترکانی هستید که خط 0912 کد 1 دارید و تمایل به فروش سیم کارت خود دارید و می خواهید بهترین و معقولترین قیمت سیم کارت خود را بدانید، باید از فردی که در این زمینه اطلاعات و تجربه دارد کمک بگیرید. برای مثال کارشناس خط، فردی است که با نرخ‌ها سروکار دارد و در جریان میزان تغییرات است. مشاورین ما در مشترکین جم همواره راهنمای شما می باشند.

چرا خط یک همراه اول ارزش بالایی دارد؟

توجه داشته باشید که:

  • سیم کارت ۰۹۱۲ گران قیمت‌ترین و قدیمی‌ترین سیم کارت ایران است.
  • سیم کارت ۰۹۱۲ هیچ نسخه اعتباری ندارد و کاملاً دائمی می‌باشد.
  • خط یک سیم کارت ۰۹۱۲ نخستین و قدیمی‌ترین سیم کارت عرضه شده در کشور است.

عرضه (یعنی تعداد کل سیم کارت‌های خط یک همراه اول) یک تعداد محدودی دارد، اما تقاضا برای خرید آن بسیار زیاد است. 

البته گذشته از مطالب فوق، هر چه در ادامه خط کد یک همراه اول اعداد معنادارتری وجود داشته باشند و از ارتباط ریاضی بهتری برخوردار باشند که به راحتی به حافظه سپرده شوند و هر چه سیم کارت مربوطه کمتر دست به دست شده باشد، باز هم باید انتظار ارزش بالاتری برای این کد داشته باشیم. 

 

در این بخش ما به ارائه سیم کارت های همراه اول کد 1 پرداخته ایم. شما می توانید با سرچ در بین خطوط موجود سیم کارت مورد علاقه خود را انتخاب کنید و با تماس با مشاوران ما در کمترین زمان ممکن اقدام به خرید خط مورد نظر خود کنید. همچنین برای دیدن ویترین سیم کارت های همراه اول به صفحه اصلی مراجعه کنید.

سیم کارت دریافت لیست شماره های 912
سیم کارت