مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

سیم کارت همراه اول 0910 یکی دیگر از سری سیم کارت های اعتباری از اپراتور همراه اول است. در ابتدا به عنوان سیم کارت نوجوان عرضه شده است، ولی در حال حاضر خرید سیم کارت 0910 برای تمامی افراد امکان پذیر است. خط 0910 متعلق به استان خاصی نیست. این اپراتور به دلیل دارا بودن تنوع در پیش شماره ها و پوشش دهی عالی متقاضیان بسیاری برای خرید سیم کارت همراه اول دائمی و اعتباری دارد. قیمت سیم کارت همراه اول اعتباری نسبت به شماره های دائمی بسیار باصرفه تر می باشد.

این اپراتور امکان دائمی کردن این پیش شماره را نیز برای مشترکان خود فراهم کرده است. عوامل تاثیرگذار در قیمت گذرای سیم کارت 0910 همراه اول از قرار زیر می باشد:

  • مرغوبیت سیم کارت
  • وضعیت سیم کارت

مرغوبیت مربوط به رند و معمولی بودن شماره است و وضعیت به صفر یا کارکرده بودن آن بستگی دارد.

 

لیست سیم کارت ها

موردی یافت نشد
جزئیات شماره وضعیت آخرین بروزرسانی قیمت ( تومان ) تماس
دفاتر خدمات ارتباطی از معتبرترین و قابل اعتماد‌ترین مراکز برای خرید سیم کارت همراه اول دفاتر خدمات ارتباطی هستند. در کنار هزاران خدمات دیگری که به مشتری‌ها ارائه می‌دهند، خرید سیم کارت از این اماکن نیز ممکن است.
دفتر پیشخوان و دفتر خدمات ارتباطی جم یکی از مراکز معتبر فروش سیم کارت همراه اول می باشد. این مرکز در راستای کسب رضایت متقاضیان و  همراهان گرامی خدمات ذیل را ارائه می نماید :
- با امکان قابلیت جستجوی پیشرفته سیم کارت انتخابی خود را جستجو و خریدتان را نهایی کنید.
- فروش اقساطی سیم کارت های منتخب
- خدمات حضوری و غیرحضوری

 مشترکین جم با افتخار آماده ارائه هرگونه خدمت رسانی درزمینه سیم کارت اعم از خرید، فروش و قیمت گذاری سیم کارت ، به شما همراهان گرامی می باشد.

فروشگاه‌های فروش موبایل و سیم کارت
از دیگر روش‌های خرید سیم کارت همراه اول زمانی است که برای خرید موبایل به فروشگاه‌های فروش موبایل مراجعه کرده اید، در همان روز می توانید سیم کارت را نیز خریداری کنید. مثلا فروشگاه‌های موجود در پاساژ علاءالدین، علاوه بر فروش موبایل و تلفن همراه، سیم کارت نیز می‌فروشند. البته این روش به دلیل عدم پشتیبانی کافی پس از فروش، چندان توصیه نمی‌شود.

خرید به صورت غیرحضوری و اینترنتی
داستان خرید آنلاین سیم کارت همراه اول، خود بحثی جداست، پس چه بهتر که آن را در بخش جداگانه‌ای برایتان شرح دهیم؛ به بخش بعدی توجه کنید.
سیم کارت دریافت لیست شماره های 912
سیم کارت