مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

سیم کارت کد 6 نیز مانند دیگر کد های سیم کارت همراه اول متقاضیان خاص خود را دارد. با توجه به بالا بودن قیمت سیم کارت  صفر همراه اول، بسیاری از کاربران به دنبال خرید سیم کارت کارکرده می باشند.

تمایل مردم به خرید سیم کارت 912 کارکرده سبب شد تا به دنبال نمایش لیستی جامع از قیمت خط 0912 کد 6 کارکرده به صورت یکجا در این سایت باشیم. متقاضیان می توانند با خیال راحت قیمت‌ها را باهم مقایسه کنند و اگر قصد بررسی قیمت خط کد  6 کارکرده را دارید در این سایت به آسانی بتوانید انتخاب و بررسی کنید و بعد اقدام به تهیه کنید.

همچنین اگر قصد فروش سیم کارت 912  کد 6 خود را دارید، دست نگه دارید! شما می توانید با تماس با کارشناسان ما ابتدا ارزش واقعی سیم کارت خود را بدست بیارید و بعد از قیمت گذاری سیم کارت  خود در صورت تمایل به خریدارها بفروشید.

لیست سیم کارت ها

موردی یافت نشد
جزئیات شماره وضعیت آخرین بروزرسانی قیمت ( تومان ) تماس
دفاتر خدمات ارتباطی از معتبرترین و قابل اعتماد‌ترین مراکز برای خرید سیم کارت همراه اول دفاتر خدمات ارتباطی هستند. در کنار هزاران خدمات دیگری که به مشتری‌ها ارائه می‌دهند، خرید سیم کارت از این اماکن نیز ممکن است.
دفتر پیشخوان و دفتر خدمات ارتباطی جم یکی از مراکز معتبر فروش سیم کارت همراه اول می باشد. این مرکز در راستای کسب رضایت متقاضیان و  همراهان گرامی خدمات ذیل را ارائه می نماید :
- با امکان قابلیت جستجوی پیشرفته سیم کارت انتخابی خود را جستجو و خریدتان را نهایی کنید.
- فروش اقساطی سیم کارت های منتخب
- خدمات حضوری و غیرحضوری

 مشترکین جم با افتخار آماده ارائه هرگونه خدمت رسانی درزمینه سیم کارت اعم از خرید، فروش و قیمت گذاری سیم کارت ، به شما همراهان گرامی می باشد.

فروشگاه‌های فروش موبایل و سیم کارت
از دیگر روش‌های خرید سیم کارت همراه اول زمانی است که برای خرید موبایل به فروشگاه‌های فروش موبایل مراجعه کرده اید، در همان روز می توانید سیم کارت را نیز خریداری کنید. مثلا فروشگاه‌های موجود در پاساژ علاءالدین، علاوه بر فروش موبایل و تلفن همراه، سیم کارت نیز می‌فروشند. البته این روش به دلیل عدم پشتیبانی کافی پس از فروش، چندان توصیه نمی‌شود.

خرید به صورت غیرحضوری و اینترنتی
داستان خرید آنلاین سیم کارت همراه اول، خود بحثی جداست، پس چه بهتر که آن را در بخش جداگانه‌ای برایتان شرح دهیم؛ به بخش بعدی توجه کنید.
سیم کارت دریافت لیست شماره های 912
سیم کارت