مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

لیست سیم کارت ها

موردی یافت نشد
جزئیات شماره وضعیت آخرین بروزرسانی قیمت ( تومان ) تماس

سیم کارت کد 4

به اولین عدد بعد از پیش‌شماره، کد سیم کارت گفته می‌شود و سیم کارت کد 4 به سیم کارتی گفته می‌شود که بعد از پیش‌شماره، عدد چهار باشد. برای مثال سیم کارت 0912440؛ کد 4 است زیرا بعد از 0912 که پیش‌شماره‌ است، عدد 4 قرار گرفته است. عدد کد، بیشتر در خط موبایل ثابت ۰۹۱۲ اهمیت دارد زیرا در قیمت تاثیر بسیاری دارد.

مهمترین نکات در زمان خرید سیم کارت همراه اول کد 4

رند و غیر رند بودن سیم کارت کد 4

سیم کارت رند کد 4 همراه اول نسبت به سیم کارت های معمولی در همین گد از قیمت بالاتری برخورارند. در واقع همواره در طول سال‌های گذشته در بین مردم سیم کارت‌های رند اعتبار بیشتری دارند و به همین خاطر اگر یک کسب و کار فعال دارید، حتماً از سیم کارت با سر شماره رند و پیش شماره معتبر به عنوان راه ارتباطی کسب و کارتان استفاده کنید.

برخی از شماره های کد 4 به دلیل رندی و خاص بودن شماره، خارج از عرف و به صورت سلیقه ای قیمت گذاری و معامله می شوند و تنها دلیل بالا بودن سیم کارت کد صفر کارکرده، رند بودن شماره سیم کارت می باشد.

تهران و یا شهرستان بودن سیم کارت

کم نیستند افرادی که هنگام خرید سیم کارت  کد 4 جویای محل توزیع سیم کارت هستند و مسر هستند سیم کارت کد 4 تهران خریداری کنند.  قبل از هرچیز به این نکته اشاره می کنیم که همراه اول به جهت ساماندهی سیستم توزیع، برخی از سرشماره ها را در تهران و برخی دیگر را شهر های اطراف تهران توزیع کرده است.

صفر و یا کارکرده بودن سیم کارت کد 4

صفر و کار کرده بودن سیم کارت کد 4 نیز مانند دیگر سیم کارت ها در قیمت نهایی سیم کارت تاثیر دارد. سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۴ کارکرده معمولا 20 درصد ارزان تر از سیم کارت های صفر ارزش گذاری می شوند.

 

خرید سیم کارت همراه اول کد 4

خرید سیم کارت کد 4 نسبت به سیم کارت های کد پایین تر، مقرون به صرفه تر است. بسیاری از افراد ترجیح می دهند با پرداخت هزینه معقول از خط کد ۴ معمولی یا رند استفاده کنند. در حالت عادی کد 4 از کد 3 ارزان‌تر است، این مورد در زمانی که خط مورد نظر رند باشد، صدق نمی‌کند. از جمله ویژگی های سیم کارت کد ۴ می توان به اعتبار اجتماعی مناسب برای استفاده‌های شخصی و البته قیمت مناسب اشاره کرد.

قیمت خط 912 کد 4 به دلیل نوسانات بازار خرید و فروش نرخ ثابتی ندارد. اگر به دنبال خرید سیم کارت 0912 کد 4 کد ارزان هستید، باید عوامل مهمی را که بر قیمت شماره همراه اول تهران تاثیر می گذارد، بشناسید تا با رعایت آنها بتوانید خط ارزان قیمت 912 را خریداری کنید.

قیمت سیم کارت کد 4 چگونه تعیین می شود؟

قیمت گذاری سیم کارت امری تخصصی است و این امر را نباید به دست افراد نا آگاه سپرد. اگر شما مالک سیم کارت همراه اول کد 4 هستید و نیاز به تعیین قیمت 0912 کد 4 خود دارید، می‌توانید با استفاده از شماره های موچود در سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید. کارشناسان ما در درفتر خدمات سیم کارت جم در کمترین زمان ممکت سیم کارت شما را قیمت گذاری می کنند.

قیمت گذاری سیم کارت کد 4 با توجه به وضعیت بازار انجام می شود و میزان عرضه یا تقاضا در قیمت نهایی سیم کارت همراه اول کد 4 تاثیر گذار خواهد بود. اما مشخصات دیگری مانند تکرار عدد 4 در اول شماره تاثیز گذار خواهد بود و برای سه رقم اول، 444 و 440 و 404 گرانترین شماره های کد 4 هستند.

لازم به یاد آوری است که چهار شماره آخرنیز میتواند در قیمت گذاری سیم کارت کد 4 تاثیر زیادی داشته باشد.

فروش سیم‌کارت کد ۴

اگر قصد فروش سیم کارت کد ۴ خود را دارید، پیشنهاد می‌کنیم که این کار توسط متخصصان قیمت‌گذاری سیم‌کارت انجام شود. باید به این نکته توجه داشته باشد که قیمت سیم کارت متفاوت است و قیمتی که به شما اعلام می‌شود حدود ۲۰ درصد با قیمت فروش تفاوت دارد.

 

 

سیم کارت دریافت لیست شماره های 912
سیم کارت