مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

لیست سیم کارت ها

موردی یافت نشد
جزئیات شماره وضعیت آخرین بروزرسانی قیمت ( تومان ) تماس

سیم کارت کد 3

سومین کد از شماره های شرکت همراه اول کد 3 می باشد. خطوطی که بعد از سرشماره ی 0912 با عدد 3 شروع می شوند را به اصلاح  سیم کارت کد 3 می گویند. بسیاری از افراد به واسطه اعتبار بیشتر پیش شماره‌های کد یک الی ۳ را ترجیح می‌دهند.

این سیمکارت ‌ها را افراد میتوانند؛ حتی به صورت دست دوم خریداری کنند. با این حال نکته‌ای که در رابطه با انواع سیم کارت‌های از این دست وجود دارد؛ کنترل تماس‌های ورودی و خروجی آنها در سال‌های گذشته است. در واقع این سیم کارت‌ها تماس‌های ورودی خارج از عرف ندارند. 

بخش زیادی از افراد برای اینکه بتوانند اعتبار کسب و کار خود را بالاتر ببرند، ترجیح می‌ دهند به سراغ خرید سیم کارت ۰۹۱۲ بروند. با توجه به اینکه سیم کارت‌ های همراه اول ۹۱۲ کد ۱ و کد ۲ در کنار خط همراه اول کد ۳ قابل اعتمادتر هستند، برای هر کسب و کاری می‌ توانند مناسب‌ تر باشند.

سیم کارت کد 3 در مقایسه با سیم کارت کد 1 و 2 از قیمت مناسب تری برخوردار است. این قیمت نیز بستگی به مواردی دارد که درادامه ی این مقاله به آن می پردازیم.

چگونگی قیمت گذاری سیم کارت کد 3

سیم کارت همراه اول کد 3 نیز با توجه به شاخص هایی قیمت گذاری می شود. کارشناسان ما در سیم کارت جم، در زمان قیمت گذاری سیم کارت با در نظر گرفتن این شاخص ها بهترین قیمت سیم کارت مورد نظر شما را ارائه می کنند.

رند و غیر رند بودن سیم کارت کد 3

از جمله شاخص هایی که در مان قیمت کذاری به آن توجه بسیاری می شود رند و غیر رند بودن سیم کارت همراه اول کد 3 می باشد. در بعضی مواقع ممکن است تفاوت قیمت زیادی بین شماره های کد 3 مشاهده کنید. این تفاوت به دلیل نحوه قرارگیری اعداد و یا تکرار شماره ها باشد. رند ترین سیم کارت های کد ۳ با شماره های ۳۳۳ و ۳۰۳ و ۳۰۱ شروع میشود. لازم به ذکر است اعداد بعدی نقش زیادی در رندی شماره و قیمت شماره خواهند داشت.

علاوه بر پیش شماره های ذکر شده، ترتیب ۴ شماره آخر نیز میتواند قیمت خط 0912 کد 3 رند را افزایش دهد. قیمت خط کد 3 رند با توجه به قیمت شماره های مشابه بازار و میزان تقاضا بازار ممکن است متفاوت باشد. لازم به ذکر است که محل توزیع شماره میتواند بر قیمت سیم کارت کد 3 تاثیر گذار باشد.

تهران و شهرستان بودن سیم کارت کد 3

تهران و شهرستان بودن سیم کارت های  همراه اول در قیمت نهایی سیم کارت تاثیر دارد، به طور کلی، سیم کارت همراه اول 0912 متعلق به استان های تهران، البرز، سمنان، زنجان، قم و قزوین است. بنابراین  قیمت سیم کارت کد 3 با توجه محل پرونده آن متفاوت است. برای شناسایی خط می‌بایست به سرشماره آن توجه کنید.

خرید سیم کارت همراه اول کد 3

با توجه به آمار به دست آمده خط 0912 کد 3 صفر مخابرات (تا به حال فعال نشده و به نام کسی نخورده است) به تعداد اندکی وجود دارد. در بازار بیشتر شماره‌های موجود از این کد به صورت کم‌کارکرد یا کارکرده به فروش می‌رسند. اما به دلیل قانون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، اپراتور می‌تواند در صورت عدم پرداخت آبونمان و استفاده از خط به صورت طولانی مدت، آن را سلب امتیاز کند.

 اگر بعد از سلب مالکیت و تخلیه سیم کارت، مجددا به چرخه فروش بازگشته و با نام سیم کارت صفر (سلب امتیازی) به مشتری عرضه می‌شود. معمولا روی پاکت سند خط، عبارت "صفر سلب امتیازی" نوشته شده است.

تعدادی از افراد برای سرمایه گذاری اقدام به خرید سیم کارت کد ۳  می کنند. این کد به قدری ارزشمند است که برخی از آن برای سرمایه‌گذاری های کلان نیز استفاده می‌کنند.

فروش سیم کارت همراه اول کد 3

اگر شما صاحب سیم کارت همراه اول کد 3 همراه اول باشید و قصر فروش سیم کارت خود را داشته باشید، باید قیمت گذاری خط کد 3 خود را به کمک مراکز معتبر انجام دهید و قیمت روز خط کد 3 خود را بدانید. به این نکنه توجه داشته باشید که قیمت خرید و فروش یک سیم کارت قطعا متفاوت است و خط کد 3 شما کمتر از قیمت فروش خریداری می شود.

در زمان فروش سیم کارت به نکات زیرتوجه داشته باشید :

سیم کارت شما نباید طی ۲۰ روز گذشته تعویض یا انتقال سند داشته باشد.

قبض میاندوره خط را از طریق ۹۹۹۰ صفر کنید.

رجیستری گوشی خود را به خط دیگری منتقل کنید.

شماره خود را در سامانه های بانکی تغییر دهید.

در صورتی که از شماره خود در سامانه هایی مانند: (بورس – سهام عدالت و یا...) استفاده میکنید شماره خود را تغییر دهید.

 

 

 

سیم کارت دریافت لیست شماره های 912
سیم کارت