مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

قیمت سیم کارت های کد 8  همراه اول نسبت به سیم کارت های کد های پایین تر این اپراتور از قیمت مناسب تری برخوردار می باشد. همانطور که می دانید قیمت گذرای سیم کارت های همراه اول با توجه به کدبندی های موجود تعیین می شود.

اگر به دنبال خرید سیم کارت 0912 همراه اول ارزان می باشید ما به شما خرید سیم کارت های کد 8 را پیشنهاد می کنیم. متقاضیان می توانند به راحتی و با استفاده از قابلیت جستجو در بین سیم کارت های کد 8 مناسب ترین خط را نسبت به بودجه خود انتخاب کنند. ما تمام شرایط را برای انتخاب شما فراهم کرده ایم. به عنوان مثال : خط صفر می‌خواهید یا کارکرده؟ رند می‌خواهید یا معمولی؟ فقط کافیست فیلترهای موردنیاز خود را اعمال کنید.

بعد از انتخاب فیلترهایتان روی دکمه "جستجو" بزنید تا لیست سیم کارت‌ها برای شما نمایش داده شود. همچنین از این طریق می‌توانید علاوه بر قیمت ارزان، تمامی خطوط کد 8 کارکرده را نیز بررسی و مقایسه کنید.

لیست سیم کارت ها

موردی یافت نشد
جزئیات شماره وضعیت آخرین بروزرسانی قیمت ( تومان ) تماس
دفاتر خدمات ارتباطی از معتبرترین و قابل اعتماد‌ترین مراکز برای خرید سیم کارت همراه اول دفاتر خدمات ارتباطی هستند. در کنار هزاران خدمات دیگری که به مشتری‌ها ارائه می‌دهند، خرید سیم کارت از این اماکن نیز ممکن است.
دفتر پیشخوان و دفتر خدمات ارتباطی جم یکی از مراکز معتبر فروش سیم کارت همراه اول می باشد. این مرکز در راستای کسب رضایت متقاضیان و  همراهان گرامی خدمات ذیل را ارائه می نماید :
- با امکان قابلیت جستجوی پیشرفته سیم کارت انتخابی خود را جستجو و خریدتان را نهایی کنید.
- فروش اقساطی سیم کارت های منتخب
- خدمات حضوری و غیرحضوری

 مشترکین جم با افتخار آماده ارائه هرگونه خدمت رسانی درزمینه سیم کارت اعم از خرید، فروش و قیمت گذاری سیم کارت ، به شما همراهان گرامی می باشد.

فروشگاه‌های فروش موبایل و سیم کارت
از دیگر روش‌های خرید سیم کارت همراه اول زمانی است که برای خرید موبایل به فروشگاه‌های فروش موبایل مراجعه کرده اید، در همان روز می توانید سیم کارت را نیز خریداری کنید. مثلا فروشگاه‌های موجود در پاساژ علاءالدین، علاوه بر فروش موبایل و تلفن همراه، سیم کارت نیز می‌فروشند. البته این روش به دلیل عدم پشتیبانی کافی پس از فروش، چندان توصیه نمی‌شود.

خرید به صورت غیرحضوری و اینترنتی
داستان خرید آنلاین سیم کارت همراه اول، خود بحثی جداست، پس چه بهتر که آن را در بخش جداگانه‌ای برایتان شرح دهیم؛ به بخش بعدی توجه کنید.
سیم کارت دریافت لیست شماره های 912
سیم کارت