مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

لیست سیم کارت ها

موردی یافت نشد
جزئیات شماره وضعیت آخرین بروزرسانی قیمت ( تومان ) تماس

قیمت سیم کارت های کد 8  همراه اول نسبت به سیم کارت های کد های پایین تر این اپراتور از قیمت مناسب تری برخوردار می باشد. همانطور که می دانید قیمت گذرای سیم کارت های همراه اول با توجه به کدبندی های موجود تعیین می شود.

اگر به دنبال خرید سیم کارت 0912 همراه اول ارزان می باشید ما به شما خرید سیم کارت های کد 8 را پیشنهاد می کنیم. متقاضیان می توانند به راحتی و با استفاده از قابلیت جستجو در بین سیم کارت های کد 8 مناسب ترین خط را نسبت به بودجه خود انتخاب کنند. ما تمام شرایط را برای انتخاب شما فراهم کرده ایم. به عنوان مثال : خط صفر می‌خواهید یا کارکرده؟ رند می‌خواهید یا معمولی؟ فقط کافیست فیلترهای موردنیاز خود را اعمال کنید.

بعد از انتخاب فیلترهایتان روی دکمه "جستجو" بزنید تا لیست سیم کارت‌ها برای شما نمایش داده شود. همچنین از این طریق می‌توانید علاوه بر قیمت ارزان، تمامی خطوط کد 8 کارکرده را نیز بررسی و مقایسه کنید.

سیم کارت دریافت لیست شماره های 912
سیم کارت