مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

سیم کارت

فروش سیم کارت 912 در دفتر پیشخوان دولت

با شروع فعالیت اپراتور همراه اول نیاز به دفاتر رسمی برای خرید سیم کارت 0912 در کشور مشاهده می شد. در سال 1382 مشترکین جم (در غالب دفتر خدمات ارتباطی) فعالیت خود را آغاز نموده و از همان ابتدا در امر خرید سیم کارت و فروش سیم کارت و خط رند همراه اول و خط معمولی (بویژه 0912 ) فعال بوده است.

 

با توجه به گسترش کسب و کارهای اینترنتی و به جهت سهولت در خرید و فروش سیم کارت، وب سایت مشترکین جم از سال 1396 بصورت تخصصی در حوزه خرید و فروش سیم کارت همراه اول و خط رند همراه اول ( شماره رند ) شروع به فعالیت نموده است.

 متقاصیان می توانند برای خرید فوری سیم کارت همراه اول با متخصصان ما در تماس باشند تا در اسرع وقت شماره مورد نظر خود را تهیه کنند.

در سال 1389 عنوان دفتر ، به دفتر پیشخوان دولت به شماره مجوز 72161825 تغییر نام داده است.

 

تفکر حاکم

تفکر حاکم بر تیم وب سایت مشترکین جم ارائه خدمات آسان ، سریع و مطمئن به مشتریان محترم می باشد. لذا سایت به گونه ای طراحی گردیده که بازدیدکنندگان به سهولت به اطلاعات و بخشهای مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند.

تحت نظر دفتر پیشخوان دولت

کلیه فعالیت هایی که در وب سایت مشترکین جم از جمله خرید و فروش و انواع استعلامات سیم کارت صورت میگیرد ؛ تحت نظارت دفتر پیشخوان دولت بوده و تمامی امورات مذکور طبق مقررات حاکم بر اپراتورهای تلفن همراه کشور انجام میپذیرد.

استفاده از نظرات و پیشنهادات

وب سایت مشترکین جم ضمن تابعیت از قوانین حاکم بر نظام جمهوری اسلامی ایران، از نظرات و پیشنهادات همه بازدیدکنندگان محترم استقبال نموده و سعی در بکارگیری آنها دارد.

 

سابقه

در سال 1382 مشترکین جم (در غالب دفتر خدمات ارتباطی) فعالیت خود را آغاز نموده و از همان ابتدا در امر خرید وفروش سیمکارتهای رند ومعمولی (بویژه 0912 ) فعال بوده است. در سال 1389 عنوان دفتر، به دفتر پیشخوان دولت به شماره مجوز 72161825 تغییر نام داده است. با توجه به گسترش کسب و کارهای اینترنتی وب سایت مشترکین جم از سال 1396 بصورت تخصصی در حوزه خرید و فروش سیمکارت شروع به فعالیت نموده.

تفکر حاکم

تفکر حاکم بر تیم وب سایت مشترکین جم ارائه خدمات آسان، سریع و مطمئن به مشتریان محترم می باشد. لذا سایت به گونه ای طراحی گردیده که بازدیدکنندگان به سهولت به اطلاعات و بخشهای مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند.

تحت نظر دفتر پیشخوان دولت

کلیه فعالیت هایی که در وب سایت مشترکین جم از جمله خرید و فروش و انواع استعلامات سیمکارت صورت میگیرد، تحت نظارت دفتر پیشخوان دولت بوده و تمامی امورات مذکور طبق مقررات حاکم بر اپراتورهای تلفن همراه کشور انجام میپذیرد.

استفاده از نظرات و پیشنهادات

وب سایت مشترکین جم ضمن تابعیت از قوانین حاکم بر نظام جمهوری اسلامی ایران، از نظرات و پیشنهادات همه بازدیدکنندگان محترم استقبال نموده و سعی در بکارگیری آنها دارد.

سیم کارت دریافت لیست شماره های 912
سیم کارت