مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

به دنبال خرید سیم کارت همراه اول با قیمت مناسب هستید؟ کد 0990 از سری سیم کارت های اعتباری همراه اول می باشد. آیا می دانستید که بعد از گذشت 6 ماه از خرید سیم کارت 0990 می توانید آن را به دائمی تبدیل کنید؟ اگر به دنبال خرید فوری سیم کارت همراه اول  اعتباری هستید ما در مشترکین جم این امکان را برای شما فراهم کرده ایم. خرید خط رند و خرید خط دائمی همواره با قیمت بالاتری در بازار به فروش می رسد اگر شما نیز علاقمند به اپراتور همراه اول می باشید با مراجعه به بخش فروش سیم کارت اعتباری کد 0990 می توانید خط مورد نظر خود را با قیمت پایینتری انتخاب و در کمترین زمان ممکن سیم کارت خود را دریافت کنید.

 اگر می‌خواهید مخاطبین‌تان شماره شما را به راحتی به خاطر بسپارند خط رند همراه اول را تهیه کنید که در این سایت به راحتی می‌توانید آن را بیابید زیرا هزاران خط تلفن رو‌به‌روی شماست تا فقط به دلخواه خود انتخاب و سفارش دهید.

لیست سیم کارت ها

موردی یافت نشد
جزئیات شماره وضعیت آخرین بروزرسانی قیمت ( تومان ) تماس
دفاتر خدمات ارتباطی از معتبرترین و قابل اعتماد‌ترین مراکز برای خرید سیم کارت همراه اول دفاتر خدمات ارتباطی هستند. در کنار هزاران خدمات دیگری که به مشتری‌ها ارائه می‌دهند، خرید سیم کارت از این اماکن نیز ممکن است.
دفتر پیشخوان و دفتر خدمات ارتباطی جم یکی از مراکز معتبر فروش سیم کارت همراه اول می باشد. این مرکز در راستای کسب رضایت متقاضیان و  همراهان گرامی خدمات ذیل را ارائه می نماید :
- با امکان قابلیت جستجوی پیشرفته سیم کارت انتخابی خود را جستجو و خریدتان را نهایی کنید.
- فروش اقساطی سیم کارت های منتخب
- خدمات حضوری و غیرحضوری

 مشترکین جم با افتخار آماده ارائه هرگونه خدمت رسانی درزمینه سیم کارت اعم از خرید، فروش و قیمت گذاری سیم کارت ، به شما همراهان گرامی می باشد.

فروشگاه‌های فروش موبایل و سیم کارت
از دیگر روش‌های خرید سیم کارت همراه اول زمانی است که برای خرید موبایل به فروشگاه‌های فروش موبایل مراجعه کرده اید، در همان روز می توانید سیم کارت را نیز خریداری کنید. مثلا فروشگاه‌های موجود در پاساژ علاءالدین، علاوه بر فروش موبایل و تلفن همراه، سیم کارت نیز می‌فروشند. البته این روش به دلیل عدم پشتیبانی کافی پس از فروش، چندان توصیه نمی‌شود.

خرید به صورت غیرحضوری و اینترنتی
داستان خرید آنلاین سیم کارت همراه اول، خود بحثی جداست، پس چه بهتر که آن را در بخش جداگانه‌ای برایتان شرح دهیم؛ به بخش بعدی توجه کنید.
سیم کارت دریافت لیست شماره های 912
سیم کارت