مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

لیست سیم کارت ها

موردی یافت نشد
جزئیات شماره وضعیت آخرین بروزرسانی قیمت ( تومان ) تماس

قیمت گذاری سیم کارت همراه اول

قیمت گذاری سیم کارت

سیم کارت یکی از دارایی های شماست، پس لازم است ارزش نقدی آن را بدانید. قیمت گذاری یکی از مهمترین و تخصصی ترین مقوله ها در بازار سیم کارت می باشد. یکی از دقدقه های بسیار مهم برای کسی که می خواهد سیم کارت خود را بفروشد قیمت گذاری سیم کارت است. زیرا می خواهد سیم کارت خود را که یک دارای به حساب می آید، با بهترین قیمت و با بیشترین ارزش بفروشد.
این دغدغه زمانی بیشتر می شود که سیم کارت رند باشد، زیرا قیمت گذاری سیم کارت رند کار نسبتا دشوارتری است و نیاز به تجربه بالایی دارد. به بیان دیگر بحث قیمت گذاری سیم کارت یک کار کاملا کارشناسی است که در دفتر مشترکین جم این فرآیند توسط کارشناسان مجرب در امر خرید و فروش سیم کارت تعیین می شود و تضمین صحت قیمت گذاری سیم کارت  شما به قیمت اعلامی توسط مجموعه می باشد

 دقیق ترین روش قیمت گذاری سیم کارت، توسط انسان و به صورت کارشناسی و تخصصی انجام می شود. به این دلیل که انسان نسبت به ربات (ماشین) دارای هوش بالاتر و تجربه است، می تواند با در نظر گرفتن جوانب بیشتری اقدام به انجام این کار کند.. لازم به توضیح است که در این دفتر، قیمت‌گذاری صرفا برای خطوط ۰۹۱۲ انجام می‌شود. 

 

عوامل تاثیر گذار در قیمت گذاری سیم کارت همراه اول

عوامل متعددی در قیمت گذاری سیم کارت همراه اول تاثیر گذار است که کارشناسان ما با توجه به این عوامل بهرتین قیمت سیم کارت را به شما پیشنهاد می دهند. از جمله این عوامل می توان به موارد زیر اشاره داشت: 

  • پیش شماره سیم کارت همراه اول

در بحث قیمت گذاری سیم کارت همراه اول، در درجه اول پیش شماره سیم کارت مهم است. این پیش شماره نشان از محل زندگی شما دارد.  به طور کلی سیم کارت همراه اول مربوط به استان تهران ( سیم کارت 0912 ) از قیمت بالاتری برخوردار است.

  • نوع سیم کارت

سیمکارت های همراه اول به دو دسته ی کلی، سیم کارت دائمی و اعتباری تقسیم می شوند. در بحث قیمت گذاری سیم کارت، خطوط اعتباری از ارزش بسیار پایینی برخوردار می باشند.

سیم کارت های اعتباری پیش شماره های متفاوتی هم با سیم کارت های دائمی دارند. این سیم کارت ها معمولا ارزش کمتری نسبت به سیم کارت های دائمی دارند. خطوط اعتباری را می بایستی بعد از اتمام شارژ آن، مجدد شارژ کنید. البته برخی اپراتور ها این امکان را برای کاربران خود فراهم کردند تا بتوانند سیم کارت های اعتباری خود را به سیم کارت دائمی تغییر دهند. همچنین برخی از پیش شماره ها هم به صورت دائمی و هم اعتباری موجود است. از جمله وجه تمایز در اعتبار آن ها است. طوری که شما باید بصورت دوره ای قبض مکالمه خود را پرداخت کنید.

تمام اپراتورها موجود در ایران، هر دونوع خط را به فروش می رسانند. شما می توانید بر حسب نیاز خود هر نوعی را که مایلید خریداری کنید.

 

  • توالی اعداد درسیمکارت

دیگر ویژگی تأثیر گذار در قیمت سیم کارت همراه اول، رند بودن و توالی اعداد و الگو چیدمان آنها و همچنین خوش آوایی و سرعت بیان شماره است.

تشخیص رند بودن و قیمت گذاری سیم کارت رند بر اساس فاکتورهای زیادی از جمله موارد زیر صورت می گیرد:

  • قرارگیری اعداد همسان پشت سر هم
  • قرارگیری اعداد سال و ماه پشت سر هم
  • قرارگیری اعداد از کم به زیاد یا زیاد به کم
  • قرارگیری حاصل جمع، تفریق، ضرب یا تقسیم اعداد
  • معنا دار بودن ترتیب اعداد بر اساس حروف ابجد یا معانیی از این دست

 

  • صفر یا کارکرده بودن سیم کارت

یکی دیگر از مهمترین عوامل در قیمت گذاری، صفر یا کارکرده بودن آن خط است. به طور معمول قیمت شماره کارکرده از صفر کمتر است. قیمت سیم کارت های صفر همیشه 20 درصد گران تر از سیم کارت های کارکرده می باشد. بنابراین بهتر است برای سرمایه گذاری سیم کارت صفر بخرید.

مهم ترین وظیفه ی کارشناس قیمت گذاری سیم کارت چیست؟

همانطور که می دانید تعیین قیمت واقعی یک سیم کارت، کار پیچیده ای است که نیاز به تحلیل بازار، شناخت درست از ویژگی های یک سیم کارت، شناخت رقبا، ویژگی های اپراتور و ... دارد. به همین خاطر یک کارشناس قیمت گذاری سیم کارت باید با در نظر داشتن همه عوامل تاثیر گذار بر قیمت سیم کارت که در بالا ذکر شد به موارد نیز توجه داشته باشد:

 

نظارت بر رقابت در بازار سیم کارت

کارشناس قیمت گذاری سیم کارت باید همواره بازار و رقبا را رصد کرده و مواردی مانند بررسی قیمت ها، بسته های خدماتی و سیاست های تخفیف رقبا را بررسی کند تا بتواند واقعی ترین قیمت یک سیم کارت را مشخص کند.

زمانی که یک کارشناس قیمت گذاری سیم کارت بتواند تصمیمات درست بگیرد و ارزش یک سیم کارت را با توجه به تمام نکات ریز و اساسی بازار تعیین کند؛ نه تنها جایگاه شرکت را در مقایسه با رقبا ارتقا می بخشد بلکه می تواند اهداف اقتصادی شرکت را نیز تحقق بخشد.

پیش بینی قیمت سیم کارت

به طور قطع پیش بینی قیمت ها بر اساس نوسانات بازار و اقدامات رقبا یکی از مهم ترین وظایف یک کارشناس است. برای این کار کارشناسان قیمت گذاری سیم کارت باید با توجه به میزان عرضه و تقاضا، رقابت های موجود و با تکیه بر تجربه خود بازار را بررسی کرده و قیمت را پیش بینی کنند.

برای قیمت گذاری رایگان سیم کارت کارکرده خود می توانید با کارشناسان ما در سیم کارت جم در ارتباط باشید. همچنین شما می توانید علاوه بر قیمت گذاری شماره همراه خود، با راهنمایی کارشناسان ما در این دفتر، از نوع رند بودن سیم کارت خود باخبر شوید.  

سیم کارت دریافت لیست شماره های 912
سیم کارت