مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

اولین سیم کارت های موجود در بازار خرید سیم کارت، و یا به عبارت دیگر اولین اپراتور موجود در کشور اپراتور همراه اول و سیم کارت همراه اول ( سیم کارت رند 0912 ) دائمی بود. با گذشت زمان و با توجه به بالا بودن قیمت سیم کارت های دائمی، این اپراتور اقدام به ارائه سیمکارت های دائمی و اعتباری با قیمت های متنوع نمود. سیم‌کارت دائمی همراه اول که دارای پیش شماره 0912 می باشد، افراد زیادی اقدام به خرید سیم کارت همراه اول ( خرید سیم کارت 0912) با این پیش شماره کردند. 912 تنها پیش‌شماره‌ای است که از ابتدا به بازار خرید و فروش سیم کارت همراه اول وارد شده و به صورت دائم وجود داشته و اعتباری نمی باشد. از مزیت های سیم کارت دائمی می توان به این موارد اشاره نمود که بدون نیاز به خرید شارژ و تنها با پرداخت قبض آن، به صورت دائمی می توانید از آن استفاده کنید. همچنین در مواقع ضروری نگران تمام شدن شارژ خود نباشید و از این بابت خیالتان راحت باشد.

 خطوط همراه اول به دسته های مختلفی تقسیم می شوند به عنوان مثال سیم کارت کد 1 ، سیم کارت کد 2، سیم کارت کد 3  و ... برای تهیه این خطوط راه های مختلفی وجود دارد که در  زیر به انواع راه های تهیه خطوط همراه اول پرداخته ایم. 

دفاتر نمایندگی رسمی همراه اول : آسان‌ترین و اولین راه برای تهیه سیم کارت همراه اول که به ذهن هر فرد می‌رسد، مراجعه به دفاتر فروش و نمایندگی رسمی این اپراتور است. معمولا تنوع قیمت و شماره خطوط در نمایندگی‌های رسمی چندان زیاد نیست ولی باز هم شما می‌توانید بهترین انتخاب‌ها را داشته باشید.

 

لیست سیم کارت ها

موردی یافت نشد
جزئیات شماره وضعیت آخرین بروزرسانی قیمت ( تومان ) تماس
دفاتر خدمات ارتباطی از معتبرترین و قابل اعتماد‌ترین مراکز برای خرید سیم کارت همراه اول دفاتر خدمات ارتباطی هستند. در کنار هزاران خدمات دیگری که به مشتری‌ها ارائه می‌دهند، خرید سیم کارت از این اماکن نیز ممکن است.
دفتر پیشخوان و دفتر خدمات ارتباطی جم یکی از مراکز معتبر فروش سیم کارت همراه اول می باشد. این مرکز در راستای کسب رضایت متقاضیان و  همراهان گرامی خدمات ذیل را ارائه می نماید :
- با امکان قابلیت جستجوی پیشرفته سیم کارت انتخابی خود را جستجو و خریدتان را نهایی کنید.
- فروش اقساطی سیم کارت های منتخب
- خدمات حضوری و غیرحضوری

 مشترکین جم با افتخار آماده ارائه هرگونه خدمت رسانی درزمینه سیم کارت اعم از خرید، فروش و قیمت گذاری سیم کارت ، به شما همراهان گرامی می باشد.

فروشگاه‌های فروش موبایل و سیم کارت
از دیگر روش‌های خرید سیم کارت همراه اول زمانی است که برای خرید موبایل به فروشگاه‌های فروش موبایل مراجعه کرده اید، در همان روز می توانید سیم کارت را نیز خریداری کنید. مثلا فروشگاه‌های موجود در پاساژ علاءالدین، علاوه بر فروش موبایل و تلفن همراه، سیم کارت نیز می‌فروشند. البته این روش به دلیل عدم پشتیبانی کافی پس از فروش، چندان توصیه نمی‌شود.

خرید به صورت غیرحضوری و اینترنتی
داستان خرید آنلاین سیم کارت همراه اول، خود بحثی جداست، پس چه بهتر که آن را در بخش جداگانه‌ای برایتان شرح دهیم؛ به بخش بعدی توجه کنید.
سیم کارت دریافت لیست شماره های 912
سیم کارت