مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

لیست سیم کارت ها

موردی یافت نشد
جزئیات شماره وضعیت آخرین بروزرسانی قیمت ( تومان ) تماس

سیم کارت کد 2

به جرات می توان گفت که بعد از خطوط همراه اول  کد 1 که گران ترین و محبوب ترین نوع سیم کارت همراه اول است، سیم کارت های کد 2 انتخاب کاربران می باشد. سیم کارت کد 2 همراه اول دومین  سیم کارت همراه اول در بازار می باشد که با توجه به قیمت سیم کارت رند در بازار از قیمت بالایی برخوردار است.

معمولا خط ۰۹۱۲ کد ۲ نسبت به خط ۰۹۱۲ کد ۱ حدود 50 درصد ارزان‌ تر به فروش رسانده می‌ شود. در عین حال می‌ توان بیان کرد که پس از سیم کارت همراه اول کد ۱، سیم کارت های کد ۲ در بین مشتریان همراه اول توانسته‌ اند بیشترین متقاضی را جذب کنند. 

مزایای سیم کارت های کد 2

این سیمکارت های نیز مانند سیم کارت کد 1 از مزیت های بالایی برخوردار است از جمله ویژگی های سیم کارت کد ۲ میتوانیم به اعتبار اجتماعی بالا، مناسب برای استفاده های تجاری و برند سازی و البته قیمت معقول نسبت به کد ۱ اشاره کنیم.

ارزنده ترین سیم کارت رند کد ۲ شماره هایی هستند که با ۲۲۲ و ۲۰۲ و ۲۲۰ و ۲۰۶ شروع میشوند. البته چهار شماره بعدی هم تاثیر زیادی در قیمت سیم کارت کد ۲ دارد. سیم کارت کد ۲ رند علاوه بر موقعیت اجتماعی بالا میتواند تاثیر خوبی در کسب و کار و یا برند سازی مجموعه تجاری شما داشته باشد.

خرید  سیم کارت کد 2 صفر یا کارکرده؟

با توجه به اینکه سالها از ورود سیمکارت به کشورمان می گذرد و همچنین زمان زیادی از توزیع خط کد 2 گذشته پیدا کردن سیم کارت کد 2 صفر واقعی بسیار دشوار است. اما شرکت همراه اول اخیرا با سلب امتیاز مشترکینی که نسبت پرداخت آبونمان خود اقدام نکرده و مدت زیادی است که از سیم کارت خود استفاده نمی کنند، سیم کارت های مذکور را بعد از مدتی سلب امتیاز و به عنوان خط صفر در بازار توزیع کرده است.

سیم کارت های سلب امتیاز شده نیز مانند تمام سیم کارت های صفر دارای کارت فعال سازی می باشند و به نام خریدار فعال خواهد شد. قطعا سیم کارت های سلب امتیازی صفر با قیمتی متفاوت ارائه می شوند اما با توجه به این موضوع که این شماره ها به دلیل استفاده نشدن در طولانی مدت، حواشی خاصی ندارند، میتوانند مناسب بسیاری از افراد باشند.

اگر به دنبال تعیین قیمت سیم‌کارت کارکرده خود هستید، به این سه عامل توجه بسیار کنید؛

  • سیم کارت شما سابقه قضایی نداشته باشد.
  • توجه به کد خط شما، به طور کلی هرچه کد سیمکارت کمتر باشد، قیمت بیشتر است
  • و آخرین مورد توجه به نوع رند بودن سیم کارت است که شامل؛ رند، رند پایین و غیر رند است.

قیمت گذاری سیم کارت کد 2

در زمان قیمت گذاری سیم کارت کد 2 نیز به معمولی و غیر رند سیم کارت توجه می شود و همچنین قیمت گذاری با توجه به وضعیت بازار و میزان عرضه و تقاضا مشخص می شود. اما موارد دیگری نیز در تعیین قیمت خطوط کد 2 موثر خواهد بود. به عنوان مثال تکرار عدد 2 در ابتدای شماره سیم کارت، بیشترین تاثیر را در قیمت و محبوبیت این کد دارد و برای سه عدد اول، 222 و 102 و 220 و 202 که محبوب ترین ها در سیم کارت کد 2 هستند، قیمت بالاتری پیشنهاد می شود.

بسیار مه است که این مورد را نیز اضاه کنیم که بر خی از شماره های خاص و بسیار رند کد 2 خارج از عرف و به صورت سلیقه ای قیمت گذاری و معامله می شوند که در برخی موارد ممکن است تا چند میلیارد تومان بر روی شماره کد 2 رند و خاص قیمت گذاری انجام شود.

خرید سیم کارت کد 2 ارزان قیمت :

اگر به دنبال خرید ارزان‌ترین سیم کارت کد 2 هستید، شماره‌ای است که هیچ نوع رندی نداشته باشد؛ بهترین گزینه برای شما است. همانطور که در بالاتر اشاره کردیم  سیم کارت کد 2، به صورت صفر وجود ندارد و تقریبا تمامی خطوط موجود در بازار به صورت دست دوم هستند. البته اگر خطوط صفر سلب امتیاز شده را در نظر نگیریم. در قیمت سیم کارت همراه اول کد دو؛ مرغوبیت است که حرف اول را می‌زند. مرغوبیت خط موبایل به رند بودن شماره گفته می‌شود، بنابراین هرچه شماره دارای نوع رندی بهتری باشد، طبیعتا گران‌تر است.

با توجه به موارد گفته شده، اگر قصد خرید سیم کارت کد 2 ارزان قیمت را دارید، باید یک خط معمولی (غیررند) و کارکرده بخرید. این کد به قدری با اعتبار است که ارزش این را دارد که نوع دست دوم و معمولی آن را تهیه کنید.

تفاوت سیم کارت کد 2 تهران و شهرستان

شاید برای بعضی از خریداران کد 2 این نکته مهم باشد که خط انتخاب شده برای خرید تهران است یا شهرستان. ابتدا باید به این نکته اشاره کنیم که 912  تهران و شهرستان چرا ایجاد شده و هدف از این کار چه بوده؟ سازمان ارتباطات سیار به جهت ساماندهی سیستم توزیع سیم کارت های 912 در مرکز استان و شهرستانها بعضی از سر شماره ها را در شهرستان ها توزیع کرده است و علت به وجود آمدن بحث خط تهران و شهرستان همین موضوع می باشد.

نکته مهم و قابل توجه دیگر این است که از نظر تعرفه و کیفیت مکالمه یا اینترنت هیچ تفاوتی بین سرشماره های خطوط همراه اول وجود ندارد و همانطور که اشاره شد این تفکیک صرفا به جهت سامان دهی توزیع سیم کارت همراه اول ایجاد شده است. 

علاقه مندان برای دیدن لیست سیم کارت های همراه اول به صفحه اصلی مراجعه کنند.

 

 

سیم کارت دریافت لیست شماره های 912
سیم کارت