متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

 سیم‌کارت های رایتل به سرویس امضا الکترونیکی مجهز می شوند

سیم‌کارت های رایتل به سرویس امضا الکترونیکی مجهز می شوند

فروش سیم کارت

 سیم‌کارت رایتل برای اولین بار در ایران امضا الکترونیکی دریافت می کنند. خرید سیم کارت های رایتل با توجه به امکانات جدیدی که این اپراتور برای  مشترکین سیم کارت های خود اختصاص داده است، در حال افزایش می باشد. سرویس امضا الکترونیکی را راه اندازی کرده است . این اپراتور همچنین بهترین و  متفاوت ترین خدمات را در اختیار مشترکین سیمکارت های خود قرار داده است . در واقع سرویس امضا الکترونیکی که بر روی سیم کارت های رایتل راه اندازی شده است ، هدف ایجاد امنیت را دارد و برای اطمینان از امنیت بین شهروندان و نهاد های دولتی کاربرد دارد . اپراتور رایتل به عنوان سومین اپراتور برتر در کشور از سرویس گواهی امضا الکترونیکی خود با نام تجاری پاراف رو نمایی کرده است .

این سرویس که با هدف ایجاد شاخص اطمینان از امنیت تعاملات الکترونیکی شهروندان با نهاد های مختلف از جمله بانک‌ ها ، اصناف و نهاد های حاکمیتی و دولتی راه‌ اندازی شده است ، با استفاده از "سیم‌ کارت‌" های پشتیبانی‌ کننده از الگوریتم‌ های رمز نگاری ، امکان شناسایی و احراز هویت افراد را در کاربرد های الکترونیکی حضوری و غیر حضوری فراهم می‌ کند . سرویس امضاء همراه با نام تجاری « پاراف » که در راستای توسعه دولت الکترونیک و با همکاری شرکت‌ های دانش‌ بنیان هم چون « اعتماد هوشمند آینده » به عنوان اولین مرکز ‌ دارای مجوز G3 از مرکز دولتی صدور گواهی الکترونیکی « ریشه » و به ‌واسطه شرکت‌ «اطلاع‌ رسان رایتل » و بر بستر خدمات ارتباطی سیم کارت رایتل عرضه شده ، امضای دیجیتال را جایگزین امضای انکار ناپذیر و بازرسی‌ پذیر امضای دستی ، بر اساس پردازش امن کرده است . گفتنی ‌‌است ، پیش از این راه‌ حل امضای دیجیتال بر روی Token (توکن‌ ها) انجام می ‌شد که با توجه به مشکلات حمل یا فقدان توکن یا کارت هوشمند ، با راه‌ اندازی این سرویس بر روی بستر سیم‌ کارت علاوه بر افزایش سرعت ، مالک امضاء از طریق این سرویس موبایلی، امکان امضای هر نوع سندی را خواهد داشت و سه موضوع مهم انکارناپذیری، بازرسی‌ پذیری آنلاین و اعتبار نزد مراجع قضایی و حاکمیتی که پیش از این به عنوان دغدغه‌ سازمان‌ ها و شخص صاحب امضا مطرح بود ، از بین خواهد رفت . این سرویس که با هدف ایجاد شاخص اطمینان از امنیت تعاملات الکترونیکی شهروندان با نهاد های مختلف از جمله بانک‌ ها، اصناف و نهادهای حاکمیتی و دولتی راه‌اندازی شده است ، با استفاده از سیم‌ کارت‌‌های پشتیبانی‌ کننده از الگوریتم‌ های رمز نگاری ، امکان شناسایی و احراز هویت افراد را در کاربرد های الکترونیکی حضوری و غیر حضوری فراهم می ‌کند . سرویس امضاء همراه با نام تجاری « پاراف » که در راستای توسعه دولت الکترونیک و با همکاری شرکت ‌های دانش‌بنیان هم چون « اعتماد هوشمند آینده » به عنوان اولین مرکز ‌ دارای مجوز G3 از مرکز دولتی صدور گواهی الکترونیکی « ریشه » و به ‌واسطه شرکت‌ «اطلاع ‌رسان رایتل » و بر بستر خدمات ارتباطی "سیم‌ کارت‌ رایتل" عرضه شده ، امضای دیجیتال را جایگزین امضای انکار نا پذیر و بازرسی‌ پذیر امضای دستی ، بر اساس پردازش امن کرده است . گفتنی ‌‌است ، پیش از این راه‌ حل امضای دیجیتال بر روی Token (توکن ‌ها) انجام می‌ شد که با توجه به مشکلات حمل یا فقدان توکن یا کارت هوشمند ، با راه‌اندازی این سرویس بر روی بستر سیم ‌کارت علاوه بر افزایش سرعت ، مالک امضاء از طریق این سرویس موبایلی ، امکان امضای هر نوع سندی را خواهد داشت و سه موضوع مهم انکار ناپذیری ، بازرسی ‌پذیری آنلاین و اعتبار نزد مراجع قضایی و حاکمیتی که پیش از این به عنوان دغدغه‌ سازمان ها و شخص صاحب امضا مطرح بود ، از بین خواهد رفت .

۱۴۰۰/۱/۱۴