متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

هدیه نوروزی برای سیم کارت های شاتل موبایل

فروش سیم کارت

سیمکارت های اعتباری و سیم کارت های اعتباری شاتل از این اپراتور هدیه دریافت می کنند. این اپراتور با فرا رسیدن عید نوروز برای مشترکین "خرید سیم کارت" های خود جشنواره نوروز برگزار کرده است و کلیه مشترکین شاتل موبایل می توانند در روز تحویل سال 1400 بسته هدیه خود را دریافت کنند . اپراتور شاتل موبایل مشترکین زیادی دارد و همواره در تلاش است تا بهترین و متفاوت ترین خدمات را در اختیار مشترکین سیم کارت های خود قرار دهد .

شاتل موبایل به عنوان نخستین اپراتور نسل جدید خدمات تلفن همراه در کشور در جهت افزایش رضایت مشترکین خود در تلاش است.  این اپرتور برای مشترکین سیم کارت های خود بسته مکالمه رایگان در نظر گرفته است که کلیه مشترکین سیم کارت های شاتل موبایل ، هم مشترک سیمکارت های دائم و هم مشترک سیمکارت های اعتباری  می توانند در روز 3 اسفند ماه 1399 هم زمان با تحویل سال 1400 بسته مکالمه خود را فعال کنند و از آن بهره مند شوند .
این اپراتور در روز 30 اسفند ماه 1399 که هم زمان با تحویل سال 1400 نیز خواهد بود ، بسته 30 دقیقه مکالمه برون‌ شبکه به علاوه 30 دقیقه مکالمه درون‌ شبکه را به عنوان عیدی برای تمامی مشترکین خود فعال خواهد کرد . علاوه بر این شاتل موبایل جشنواره‌ ای مختص نوروز 1400 تدارک دیده که طی آن مشترکین این اپراتور می ‌توانند در 14 روز نوروز ، هر روز بدون قرعه‌ کشی عیدی‌ شامل اینترنت رایگان ، مکالمه رایگان و کد های تخفیف شگفت انگیز دریافت کنند

شاتل موبایل اپراتور نسل جدید تلفن همراه با پوشش G3  و 4G/LTE در سراسر کشور است که برای نخستین بار در ایران ، فناوری نو آورانه « سیم ‌کارت هوشمند » را به بازار ارتباطی کشور معرفی کرده است که بر اساس آن ، سیم‌ کارت هوشمند شاتل موبایل با تحلیل آنتن های موجود در محدوده محل حضور مشترک ، بهترین آنتن و پوشش شبکه را به طور خودکار برای وی انتخاب می ‌کند . علاقه‌ مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این اپراتور ، انتخاب شماره و خرید سیم ‌کارت با پیش‌شماره 0998 و کد یک ، می‌ توانند به وب‌ سایت www.shatelmobile.ir مراجعه کنند یا از طریق شماره 09981000000 به صورت 24 ساعته با کارشناسان فروش شاتل موبایل در ارتباط باشند .

۱۳۹۹/۱۲/۲۹