متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

طرح روز های گرم حرفی  سیمکارت های همراه اول

طرح روز های گرم حرفی سیمکارت های همراه اول

خرید سیم کارت

فروش سیم کارت های همراه اول در بازار سیم‌کارت باطرح های مختلف این اپراتور در حال افزایش می باشد.همراه اول طرحی را برای مشترکین سیمکارت های خود به نام روز های گرم حرفی ارائه کرده است.  تمامی مشترکین همراه اول که سیم کارت همراه اول اعتباری و "سیم کارت" همراه اول دائمی دارند می توانند این طرح را برای "سیم کارت همراه اول" خود فعال کنند. 

مشترکین سیمکارت های همراه اول با استفاده از طرح روز های گرم حرفی می توانند با پرداخت تنها 15000 ریال در طول روز از 60 دقیقه مکالمه درون شبکه بهره مند شوند . طرح روز های گرم حرفی همراه اول امکان برقراری 60 دقیقه مکالمه بین مشترکین همراه اول را از ساعت 7 صبح تا 23 را فراهم می کند . مشترکین همراه اول برای خرید بسته می توانند کد دستوری # 3361 * 10 *  را شماره گیری کنند و یا عدد 1 را به لاتین به سر شماره 8064 پیامک کنند . مشترکین "سیم کارت همراه اول اعتباری" برای استعلام وضعیت بسته خود می توانند از طریق کد دستوری # 3360 * 10 * اقدام کنند و یا می توانند عدد 0 را به لاتین به سرشماره 8064 پیامک کنند .

مهلت استفاده از 60 دقیقه مکالمه ، پس از فعال سازی طرح آغاز شده است و تا ساعت 23 همان روز ادامه خواهد داشت . زمان 60 دقیقه مکالمه می‏ تواند در چندین تماس مصرف شود ( نیازی نیست که حتما یک تماس 60 دقیقه‏ ای گرفته شود . )هر مشترک می‏ تواند در طول روز تنها یک بسته خریداری نماید و تخفیف مشترک پس از زمان ثبت نام محاسبه می گردد و قیمت برای کاربران اعتباری و دائمی یکسان و برابر 15,000 ریال می باشد . برای مشترکین اعتباری مبلغ 9% مالیات ارزش افزوده در زمان فعال سازی سرویس کسر می گردد .
مشترکین همراه اول برای راهنما استفاده از این طرح می توانند از طریق کد دستوری # 3369 * 10 * و یا با ارسال عدد 9 لاتین به سر شماره 8064 از راهنما این سرویس استفاده کنند .

۱۴۰۰/۱/۹