مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

آهنگ پیشواز سیم کارت همراه اول

سیم کارت همراه اول

تمام اپراتورهای موجود در کشور برای جلب رضایت مخاطبین خود، طرح های بسیاری را ارائه کرده اند. یکی از این طرح ها؛ طرح آهنگ پیشوار است. آهنگ پیشواز گوشی های همراه را می توان یکی از بهترین ابتکارات اپراتورها در ارائه خدمات ویژه و جلب مشتری نام برد. چرا که قطعا گوش دادن به یک آهنگ یا نوای موسیقی بسیار دل انگیزتر از شنیدن صدای بوق های مکرر در زمان انتظار برقراری تماس می باشد.

 سرویس آهنگ پیشواز سیم کارت همراه اول که از همان روزهای اول بسیار مورد توجه کاربران و مشترکین قرار گرفت. این سرویس قابل اجرا با هر نوع گوشی ( ساده یا پیشرفته )، بر روی سیم کارت نصب شده است و احتیاجی به تنظیمات خاص گوشی هوشمند ندارد.

به جرات می وان گفت اپراتور همراه اول محبوب ترین سیم کارت در بین مخاطبان خرید سیم کارت در بازار می باشد. با توجه به مزیت های بسیاری که سیمکارت های همراه اول دارا هستند، از قیمت بالاتری نسبت به سیم کارت های دیگر اپراتورها برخوردار است. قیمت گذاری سیم کارت های همراه اول با توجه به مولفه های خاصی صورت می گیرد که در مقاله های قبل به این موضوع پرداختیم.

در این سرویس بعد از فعال سازی آهنگ پیشواز همراه اول، فرد تماس گیرنده به جای شنیدن صدای بوق معمولی، محتوای صوتی انتخاب شده را می شنود. این محتوای صوتی که می تواند آهنگ های مختلف موسیقی، نواهای مذهبی، سخنرانی و… باشد کاملا بنا به سلیقه مخاطب خواهد بود. این محتواهای سلیقه ای و متنوع معمولا بر اساس حالات روحی کاربر انتخاب میشوند، مثلا آهنگ های ملایم برای روزهای آرام، آهنگ های پرانرژی برای روزهای شاد و گزیده های سخنرانی برای لحظات عارفانه وحتی عاشقانه.

 

 

انتخاب آگاهانه و آزادانه نوع آهنگ پیشواز را می توان یکی از دلایل محبوبیت این سرویس نام برد، چرا که هر کاربر می تواند کاملا بر اساس احساسات و حالت های روحی خود یکی از محتواهای صوتی را انتخاب کند. در این بین کاربرانی نیز هستند که آهنگ پیشواز گوشی هوشمندشان مانند رایحه عطر شخصیشان، از مشخصه های فردی و منحصر بفردشان است و سالهاست که با یک آوای انتظار بخصوص، پذیرای مخاطبان خود هستند.

 

آوای انتظار همراه اول

 

اپراتور همراه اول نام ” آوای انتظار” را برای سرویس آهنگ پیشواز خود انتخاب کرده است. این طرح طیف وسیعی از محتواهای صوتی متناسب با سلیقه کاربران این اپراتور تشکیل می شود. هزینه فعال سازی این سرویس در بازه زمانی ۳۰ روز ۳۰۰۰ ریال می باشد و مشترکین می توانند بعد از انتخاب آوای مورد نظر، نسبت به فعال سازی آن اقدام نمایند. هزینه تغییر آوای انتظار نیز تا ۱۵ روز بعد از فعال سازی رایگان بوده و از روز شانزدهم مبلغ ۳۰۰۰ ریال از حساب مشترک کسر می گردد.

مشترکین همراه اول در صورت تمایل به فعال سازی سرویس آوای انتظار ابتدا می توانند به سایت رندباز مراجعه کرده و فهرست کامل آواهای انتظار برتر و محبوب و یا آواهای انتظار جدید و به روز را مشاهده کرده و بعد از مشاهده و انتخاب آوای مورد نظر با استفاده از یکی از روش های زیر نسبت به فعال سازی آن اقدام نمایند :

  روش پیامکی

  کدهای دستوری

 

۱۴۰۳/۴/۱۷

نظرات کاربران

سیم کارت دریافت لیست شماره های 912
سیم کارت