مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

لیست سیم کارت ها

موردی یافت نشد
جزئیات شماره وضعیت آخرین بروزرسانی قیمت ( تومان ) تماس

سیم کارت همراه اول

همراه اول نخستین و بزرگترین اپراتور شبکه تلفن همراه و اینترنت پرسرعت در ایران است که تاکنون میلیون ها مشترک همراه اول در کشور به ثبت رسیده است.

این اپراتور تلفن همراه در سال ۱۳۷۳ باهدف ظرفیت‌سازی برای حدود 9200 شماره در سطح شهر تهران، با مسئولیت امور ارتباطات سیار شرکت مخابرات ایران، فعالیت خود را شروع کرد. همراه اول در تاریخ 19 مرداد سال 1373 در اولین اقدام، با واگذاری 4 سیم‌کارت به دفتر نهاد ریاست جمهوری، به‌طور رسمی فروش سیم‌کارت در ایران را آغاز کرد.

بعد از گذشت سالها اپراتور همراه اول به عنوان معتبرترین اپراتور تلفن همراه در کشور شناخته شددر بازار خرید سیم کارت بر اساس گزارش های به دست آمده محبوب ترین اپراتور تلفن همراه در میان کاربران می باشد که در بخش فروش سیم کارت حدود 86 میلیون سیم کارت پرسرعت واگذار کرده است. این اپراتور در سال 1389 پس از عرضه 5 در صد از کل سهام خود در بازار فرابورس ایران از سهامی خاص به سهامی سهامی عام تغییر شخصیت حقوقی داد. بسته به دائمی و اعتباری بودن و بسته به شماره رند بودن ، سیم کارت 912 یکی از گران ترین سیم کارت ها در زمان قیمت گذرای می باشد. همچنین همراه اول اینترنت بسیار پر سرعت و مقرون بصرفه ای دارد.

سیم کات کد 1 همراه اول از رندی بالایی برخوردار است، گران ترین کد همراه اول است. از همین رو این خطوط قیمت بسیار بالایی دارند.

گران ترین سیم کارت همراه اول

قیمت سیم کارت های همراه اول ابتدا بر اساس کد و بعد براساس رندی سیم کارت تعیین می شود. سیم کارت آیینه ای همراه اول  محبوب ترین نوع سیم کارت برای خرید و فروش می باشد، این نوع از رندی سیم کارت امروزه طرفداران زیادی را در بین کاربران تلفن همراه به خود جذب کرده است.

این اپراتور که نسل اول شبکه تلفن همراه در کشور است حدود سال ۱۹۸۲ سر و کله‌اش پیدا شد که از سیستم آنالوگ استفاده می‌کرد و آن را به صورت قراردادی 1G می‌نامیدند. سیستم آن به صورت کامل آنالوگ بود تا زمانی که صحبت از اینترنت نسل دوم 2G  به میان آمد و در سال 1991 به دیجیتال جهش پیدا کرد. 

شبکه 3G  تقریبا 10 سال بعد راه‌اندازی شد و کاربران این اپراتور توانستند سرعت بیشتری از نسل دوم را تجربه کنند. بعد از گذشت مدت زمانی حدود 10 سال، شبکه‌های LTE فعلی راه‌اندازی شد، شبکه‌ای که ما آن را در کشور نسل چهارم یا 4G  می‌گوییم. حدود هر 10 سال، نسل جدیدی از فناوری شبکه روی کار می‌آید. در حال حاضر هم صحبت از نسل پنجم اینترنت یا 5G  است. 

همراه اول، نسل پنجم اینترنت شبکه تلفن همراه را ارائه و در خدمت هم‌وطنان خود قرار داده است. هدف از ارائه این نسل، افزایش سرویس‌دهی به کاربران شبکه، بهینگی بیشتر مصرف توان در تجهیزات شبکه و پشتیبانی سرعت بیشتر کاربران در حال حرکت «مانند کاربران سوار بر اتومبیل، کاربران در اتوبان یا قطارهای سریع‌السیر» است. شما میتوانید جهت سوزاندن سیم کارت همراه اول غیر حضوری اقدام کنید.

 

شماره های سیم کارت همراه اول

 سیم کارت های دائمی همراه اول با 091 شروع می‌شوند، با این حال از مهر 1394 پیش شماره‌های 0990 نیز از طریق این اپراتور راهی بازار شد. شماره‌های مختلفی از اپراتور همراه اول موجود است که شماره‌های رند آن با قیمت بالایی خرید و فروش می‌شود. همراه اول دارای انواع مختلفی از سیم کارت ها میباشد؛ شماره های همراه اول دارای رندی های متفاوت و زیادی می باشد در میان آن ها سیم کارت رند هزاری از همه محبوب تر است.

پوشش شبکه

طبق آخرین اخبار، تمامی شهرها، جزایر مسکونی و 87 درصد شهرستان‌های کشور تحت پوشش نسل دوم همراه اول هستند که خدمانت زیر را به کاربران ارائه می‌دهند:

  • پیامک
  • فراپیام
  • آوای انتظار
  • تماس صوتی
  • باشگاه فیروزه‌ای
  • رومینگ بین‌الملل
  • پردیس همراه اول
  • جیرینگ همراه اول
  • سرویس‌های ارزش افزوده
  • اینترنت «نسل دو، سه، چهار و چهار و نیم» 

همراه اول این اپراتور قدیمی دردو سال متوالی موفق به دریافت رتبه نخست اپراتوری در جشنواره فاوا شد و هم‌چنین در چهار سال پی‌در‌پی موفق به دریافت گواهینامه ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان شد. با تمامی این اوصاف هنگام خرید سیم کارت دائمی یا اعتباری سعی کنید از اپراتوری استفاده کنید که بهترین خدمات مشترکین همراه اول را به شما ارائه دهد و از پیش شماره های همراه اول اعتباری اطلاعات کافی را داشته باشد.

 

سیم کارت دریافت لیست شماره های 912
سیم کارت