مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

سیم کارت ایرانسل بخر، هدیه ببر

هدایای سیم کارت ایرانسل

اپراتور ایرانسل دومین اپراتور موجود در کشور است که از سال 1384 فعالیت خود را شروع کرد. این اپراتور به ‌عنوان یکی از بزرگترین اپراتورهای دیجیتال در ایران، هر ساله در طرح های مختلف، هزاران جایزه و هدیه به مشترکین خود ارائه کرده است. از جمله ی این هدایا میتوان بسته‌های اینترنت رایگان، دقایق مکالمه رایگان، خدمات دیجیتال و بسته‌های ترکیبی اشاره کرد.

این اپراتور در طرحی جدید چهار هدیه جذاب را در ازاء خرید سیم کارت ایرانسل به مشترکان خود عرضه کرده است. توجه داشته باشید که در زمان قیمت گذاری سیم کارت، خطوط ایرانسل در مقایسه با سیم کارت همراه اول از قیمت پایین تری برخوردار هستند. در این مقاله به معرفی این چهار هدیه جذاب ایرانسل و نحوه فعال‌سازی آن‌ها پرداخته ایم، تا کاربران بتوانند از مزایای مختلف ایرانسل بهره‌مند شوند. برای آموزش فعال‌سازی هدایای خود این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

1- اینترنت رایگان؛ جذاب‌ترین هدیه خرید سیم‌کارت ایرانسل

اینترنت رایگان، یکی از جذاب‌ترین هدایای خرید سیم کارت ایرانسل است. کاربران می توانند با استفاده از این هدایا از اینترنت پرسرعت 4G و 5G بهره‌مند شوند. مقدار و نحوه فعال‌سازی اینترنت رایگان به نوع سیم کارت و شرایط مختلف بستگی دارد. در جدول زیر، مقدار اینترنت رایگان و نحوه فعال‌سازی آن برای مشترکین ایرانسل ذکر شده است:

نوع هدیه

مقدار اینترنت رایگان

مدت اعتبار

فعال‌سازی

اینترنت خرید سیمکارت دائمی 0900

20 گیگابایت

6 ماه

خرید سیم کارت 0900

تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی

20 گیگابایت

6 ماه

کد دستوری #70* (ستاره 70 مربع) یا #9*1*555* (ستاره 555 ستاره 1 ستاره 9 مربع)

اینترنت رایگان ارتقا سیم‌کارت

20 گیگابایت

14 روز

تبدیل سیم‌کارت 3G به 4G

ورود به اپلیکیشن ایرانسل من

50 گیگابایت

1 روز

نصب و ورود به اپلیکیشن ایرانسل من

اینترنت رایگان ویرایش اطلاعات

5 گیگابایت

7 روز

بروزرسانی اطلاعات کاربری در سایت ایرانسل

 

در بیشتر مواقع بسته‌های خوش‌آمدگویی اینترنت به‌طورخودکار فعال یا نحوه فعال‌سازی آن از طریق پیامک به‌ شما اطلاع داده می‌شود. همچنین بعضی از طرح‌های بالا هم برای مشترکین ایرانسل جدید و هم مشترکین قدیمی قابل استفاده هستند.

 

 

2. بسته‌های مکالمه رایگان ایرانسل؛  

دومین هدیه اپراتور ایرانسل به کاربران تلفن همراه خود بسته ی مکالمه ی رایگان است. مشترکین می توانند با خرید سیم کارت ایرانسل، از بسته‌های مکالمه رایگان به‌عنوان هدیه بهره‌مند شوند. این بسته‌ها برای مشترکین اعتباری و دائمی متفاوت است و شامل دقایق مکالمه داخل شبکه ایرانسل می‌شود که حجم آن برای شما پیامک خواهد شد. در جدول زیر، برخی از این بسته‌ها آورده شده است:

نوع سیم کارت

دقایق مکالمه رایگان

مدت زمان اعتبار

سیم کارت اعتباری پایه

۶۰ دقیقه

۳ ماه

سیم کارت اعتباری سیمین

۶۰ دقیقه

۳ ماه

سیم کارت ایرانسل دائمی پایه

۹۰۰ دقیقه

۶ ماه

 

۳. سومین هدیه؛ موجودی نقدی 130هزار تومانی

و اما سومین هدیه ایرانسل به‌عنوان اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران به مشترکین خود هدیه نقدی 130 هزار تومانی است. متقاضیان می توانند با خرید سیم کارت دائمی یا اعتباری، از این هدیه نقدی بهره مند شوند. این مبلغ به کیف پول دیجیتال سیم کارت واریز می‌شود و می‌توان از آن برای انجام تراکنش‌های مالی، خرید بسته‌های اینترنت و مکالمه، پرداخت قبوض و سایر خدمات موجود در سوپر اپلیکیشن ایرانسل من استفاده کرد. پس از فعال‌سازی سیم کارت و شارژ کیف پول، کاربران قادر به بهره‌برداری از این هدیه نقدی خواهند بود.

 

 

4. هدایای پیامکی ایرانسل؛ با خرید سیم کارت، پیامک رایگان بگیرید

با خرید سیم کارت ایرانسل، بسته‌های پیامکی متنوعی به مشترکین ارائه می‌شود. این بسته‌ها برای مشترکین دائمی و اعتباری متفاوت هستند و شامل تعداد مشخصی پیامک رایگان به خطوط داخلی کشور می‌شوند. در جدول زیر، برخی از این بسته‌ها آورده شده است:

نوع بسته پیامکی

تعداد پیامک رایگان

مدت زمان اعتبار

سیم کارت اعتباری پایه

۶۰ پیامک

۳ ماه

سیم کارت اعتباری سیمین

۶۰ پیامک

۳ ماه

سیم کارت دائمی پایه

۹۰۰ پیامک

۶ ماه

 

بسته‌های پیامکی به مشترکین جدید فرصت کاهش هزینه‌های ارتباطی را می‌دهد.

نحوه فعال‌سازی هدایای ایرانسل؛ از USSD کدها تا وب‌سایت ایرانسل

برای فعال‌سازی هدایای خرید سیم کارت ایرانسل، می‌توانید از روش‌های مختلفی استفاده کنید. در ادامه به توضیح کامل این روش‌ها می‌پردازیم:

  • کدهای دستوری: یکی از سریع‌ترین روش‌ها برای فعال‌سازی هدایای ایرانسل استفاده از کدهای دستوری است که همراه با سیم‌کارت به شما تحویل داده یا از طریق مرکز به‌صورت خودکار پیامک می‌شود.
  • اپلیکیشن ایرانسل من: این اپلیکیشن امکانات فراوانی برای مدیریت سیمکارت و فعال‌سازی هدایای آن فراهم می‌کند. برای مثال: با نصب و ورود به برنامه ایرانسل من برای اولین بار، می‌توانید هدیه‌هایی مانند 1 گیگابایت اینترنت رایگان و 100 دقیقه مکالمه رایگان دریافت کنید. همچنین، با دعوت دوستان به‌ استفاده‌ از این اپلیکیشن، می‌توانید تا 10 گیگابایت اینترنت هدیه بگیرید. برای دریافت هدایا و تخفیفات ویژه می‌توانید از بخش پیشنهادها و تخفیف‌های اپلیکیشن استفاده کنید.
  • وب‌سایت ایرانسل: با مراجعه به وب‌سایت ایرانسل و ورود به بخش مدیریت حساب، می‌توانید هدایای خود را فعال کنید. این بخش به شما امکان می‌دهد تا اطلاعات کاربری خود را ویرایش و به‌روزرسانی کنید و در مقابل، هدیه‌های اینترنتی بگیرید.

برای اطلاع از جزئیات بیشتر و به‌روز به وب‌سایت ایرانسل نیز می‌توانید مراجعه کنید.

 

هدایای جذاب خرید سیم کارت ایرانسل را از دست ندهید!

در این مقاله به بررسی هدایای جذاب خرید سیم کارت ایرانسل پرداختیم. این هدایا شامل بسته‌های اینترنت رایگان، دقایق مکالمه، 130هزارتومان هدیه نقدی و بسته‌های پیامکی است که کاربران می‌توانند با استفاده‌ از کدهای دستوری، اپلیکیشن ایرانسل من و وب‌سایت ایرانسل، این هدایای خود را فعال کنند. همچنین به تشریح جزئیات هر هدیه و نحوه فعال‌سازی آن‌ها پرداختیم.

 

۱۴۰۳/۴/۱۲

نظرات کاربران

سیم کارت دریافت لیست شماره های 912
سیم کارت