مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

اینترنت رایگان برای سیم کارت های خاموش

 خرید سیم کارت همراه اول

سیم کارت های خاموش همراه اول هدیه اینترنت می گیرند. بر اساس اطلاعات رسیده از اپراتور همراه اول، تمامی مشترکین همراه اولی که بعد از خرید سیم کارت ، سیمکارت‌های آن‌ها بیشتر از 90 روز غیرفعال یا خاموش بوده است با استفاده مجدد از سیمکارت خود در بازه طرح (از اول تیرماه تا پایان شهریور ماه1402)، این امکان برایشان فراهم شده تا در طرح قرعه کشی 1000 بسته اینترنت نامحدود یکساله شرکت نمایند. برای فعال کردن سیم کارت همراه اول خاموش خود نیازی به مراجعه به مراکز فروش سیم کارت نمی باشد و تنها با روشن کردن سیم کارت، خط شما فعال می شود.

بنابر گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول تا پایان تابستان سال 1402 برای تمامی مشترکانی که حداقل 90 روز از سیمکارت خود هیچ استفاده‌ای نداشته‌اند فرصتی را فراهم کرده است تا بتوانند در این قرعه کشی شگفت‌انگیز شرکت کنند و از یک سال اینترنت رایگان بهره‌مند شوند.

در این طرح یک سال اینترنت رایگان تمامی کاربران همراه اولی که حداقل طی 90 روز منتهی به اجرای این کمپین هیچگونه فعالیتی اعم از درآمدی و ترافیکی نداشته‌اند، تنها لازم است تا سیمکارت خود را «روشن» نگه دارند.

در نتیجه تنها شرطی که برای شرکت در قرعه کشی «یک سال اینترنت رایگان» برای هزار نفر لازم و کافی است، این است سیم کارتی را که به مدت 90 روز استفاده‌ای از آن نشده را روشن نگه دارند.

همه‌ی مشترکانی که مشمول این شرط باشند با فعال کردن سیمکارت خود به طور خودکار وارد چرخه قرعه کشی که نیمه دوم مهرماه 1402 برگزار خواهد شد می‌شوند. 

قوانین و شرایط شرکت در قرعه کشی:

- شرط شرکت در این قرعه کشی شگفت‌انگیز این است که در بازه ذکر شده سیمکارت خود را روشن کرده و تا پایان آن بازه آن را روشن نگه دارید.

- تمامی سیمکارت‌های دائمی و اعتباری حقیقی در طرح شرکت داده می‌شوند.

- بسته‌ها دارای سیاست مصرف منصفانه می‌باشد. تا مصرف 100 گیگابایت در ماه بدون محدودیت می‌باشد و پس از 100 گیگابایت، با سرعتی کم‌تر و محدودتر از قبل برای کاربران قابل استفاده می‌باشد.

توضیحات قرعه کشی:

- قرعه کشی در نیمه دوم مهرماه انجام می‌شود.

- مشترکانی که مشمول می‌شوند در قرعه کشی شرکت داده می‌شود و نیازی به ثبت نام یا انجام فعالیت خاصی از سمت مشترک نمی‌باشد.

- سیمکارت‌هایی که در قرعه کشی برنده شوند قابلیت تغیر نام و فروش ندارند. در صورت درخواست تغییر نام یا فروش این بسته از روی خط مشترک حذف می‌شود.

به تمامی مشترکان همراه اولی که سیم کارت آن‌ها بیشتر از 90 روز غیرفعال بوده پیشنهاد می‌شود تا از این موقعیت فوق العاده و استثنایی استفاده کنند و لذت ببرند. 

 

۱۴۰۲/۴/۲۳

نظرات کاربران

سیم کارت دریافت لیست شماره های 912
سیم کارت