مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

سیم کارت همراه اول اعتباری رو به دائمی تبدیل کن

خرید سیم کارت 0912

سیم کارت همراه اول اعتباری نیز مانند سیم کارت های دائمی این اپراتور دارای محبوبیت خاصی می باشد. سیمکارت های اعتباری دارای مشکل تمدید اعتبار می باشند و چند سالی می‌شود که امکان تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی همراه اول فراهم شده تا کاربران بدون خرید سیم‌کارت دائمی بتوانند سیم‌کارت اعتباری خود را به دائمی تبدیل و بتوانند مشکل اتمام شارژ اعتباری خود را حل کنند. در ابتدا تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی فقط به‌صورت حضور در مراکز معتبر فروش سیم کارت همراه اول ممکن بود اما همراه اول امکان تبدیل سیم‌کارت به صورت آنلاین را هم مهیا کرده است.

با استفاده از این سرویس، متقاضیان می توانند بدون خرید سیم کارت همراه اول  می‌توانند خط اعتباری خود را به دائمی تبدیل کنند و در پایان هر ماه صورت‌حساب دریافت کنند و از سرویس‌ها و مزایای سیم‌کارت‌های دائمی بهره‌مند شوند.

راه‌های تبدیل خط اعتباری به دائمی

برای این کار دو روش وجود پیشنهاد شده است که شما با استفاده از آن بدون مراجعه‌ی حضوری می‌توانید سیم‌کارت اعتباری خود را به سیم‌کارت دائمی تبدیل کنید.

در اولین مرحله می توانید با ورود به فروشگاه آنلاین همراه اول این کار را انجام دهید. بعد از ورود با رفتن به منوی تبدیل اعتباری به دائمی شماره تلفن اعتباری خود را وارد کنید تا رمز یکبار مصرف برایتان از طریق پیامک ارسال شود. رمز دریافت شده را وارد کنید و قوانین و شرایط را با دقت مطالعه و تایید کنید.

درخواست شما ارسال می‌شود و تاییدیه‌ی کسر هزینه تبدیل از مبلغ اعتبار حساب شما به صورت خودکار کسر می‌گردد.

استفاده از آخرین نسخه‌ی اپلیکیشن همراه من دومین روشی است که می توان این کار را انجام داد.

با ورود به قسمت خدمات اپلیکیشن همراه من و انتخاب گزینه‌ی سیم‌کارت و انتخاب گزینه‌ی تبدیل اعتباری به دائمی به راحتی این کار را انجام دهید. در اینجا شماره‌های ثبت شده در اپلیکیشن برایتان به نمایش درمی‌آید. شماره‌ای که قصد دارید به سیم کارت دائمی تبدیل کنید را انتخاب کنید، سپس قسمت توضیحات را مطالعه نموده و تایید کنید. در مرحله‌ی بعد هزینه را پرداخت کنید تا درخواست شما با موفقیت ثبت شود.

متقاضیان می توانند با مراجعه به صورت حضوری به مراکز فروش و خدمات حضوری همراه اول و با در دست داشتن کارت ملی و سیم‌کارت فعال، سیم‌کارت اعتباری‌ خود را به دائمی تبدیل کنند.

شرایط لازم برای تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی  

بعد از اینکه تصمیم گرفتید سیم کارت اعتباری خود را به دائمی تبدیل کنید، سیم‌کارت اعتباری شما باید فعال و در حالت نرمال قرار داشته باشد و حداقل 6 ماه از زمان فعال‌سازی شماره‌تلفن همراه گذشته باشد. همچنین در نظر داشته باشید پس از تبدیل سیم‌کارت به دائمی حداقل 6 ماه نمی‌توانید شماره‌ تلفن دائمی خود را به شخصی دیگر انتقال دهید.

اعتبار هدیه‌ی انواع شارژ اعم از شارژ فوق‌العاده، بانوان و جوانان و همچنین سرویس جمعه‌های رویایی و چتر اضطراری و بسته‌های ترکیبی دلخواه به شماره‌ی تلفن‌همراه دائمی منتقل نخواهد شد اما هرگونه بسته‌ی مصرفی فعال با مدت زمان باقی‌مانده (در حالتی که حجم مصرفی هم به‌پایان نرسیده است) روی سیم‌کارت اعتباری مشترک، اگر آن بسته برای سیم‌کارت‌های دائمی نیز قابل‌ارائه باشد، پس از تبدیل بسته‌ها، به شماره‌ی دائمی متقاضی انتقال پیدا می‌کند.

توجه داشته باشید که در مدت زمان فرایند تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی هزینه‌ی استفاده از اینترنت شما به صورت آزاد محاسبه می‌شود.

هزینه تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی چقدر است؟

هزینه‌ی تبدیل سیم‌کارت اعتباری به سیم کارت دائمی بستگی به رفتار مصرفی شما دارد و بر اساس آن تا حداکثر یک میلیون ریال خواهد بود. همچنین 360 هزار ریال از این مبلغ بابت تضمین پرداخت شما در نظر گرفته شده است.

این هزینه به صورت خودکار از اعتبار حساب شما کسر می‌گردد و باید در اعتبار شما موجود باشد. اگر اعتبارتان بیش از این هزینه بود مبلغ باقی‌مانده به حساب شما منتقل می‌شود.

هدیه‌ی تبدیل سیم‌کارت

همراه اول برای مشترکینی که سیم کارت اعتباری خود را به دائمی تبدیل می‌کنند هدیه در نظر گرفته است.

پس از انجام مراحل تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی یک بسته اینترنت 30 گیگابایتی به عنوان هدیه دریافت می‌کنید که به مدت یک ماه پس از زمان فعال‌سازی برایتان قابل استفاده است.

 

۱۴۰۲/۴/۱۸

نظرات کاربران

سیم کارت دریافت لیست شماره های 912
سیم کارت