متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

خرید و فروش سیم کارت را به شیوه متفاوت تجربه کنید

خرید سیم کارت

و فروش سیم کارت های جدید شاتل آغاز شد. رنج جدید شماره سیم کارت های شاتل موبایل با پیش‌شماره ۰۹۹۸ و کد یک، وارد بازار سیمکارت کشور شد.

بنابر اعلام روابط عمومی شاتل موبایل، این اپراتور تلفن‌همراه با پوشش سراسری ۳G و ۴G، رنج جدید سیم‌کارت‌های خود با پیش‌شماره ۰۹۹۸۱۴ را به بازار ارتباطات کشور عرضه کرد.

پیش‌ازاین، فروش سیمکارت‌های شاتل موبایل با پیش‌شماره‌های ۰۹۹۸۱۰، ۰۹۹۸۱۱ و ۰۹۹۸۱۲ بود که در پی افزایش تعداد مشترکین خرید سیمکارت از این اپراتور در سراسر کشور، مجوز ارائه رنج جدید شاتل موبایل از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی صادر شد.

انتخاب و خرید شماره با رنج جدید سیم‌کارت‌های شاتل موبایل با پیش‌شماره ۰۹۹۸۱۴ و همچنین شماره‌های رند و خوش‌آهنگ این اپراتور، از طریق فروشگاه اینترنتی شاتل موبایل به نشانیshop.shatelmobile.ir ، نمایندگی‌های این اپراتور تلفن همراه در سراسر کشور و یا پیش ثبت‌نام تلفنی از طریق تماس با شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ امکان‌پذیر خواهد بود.

از سوی دیگر با ارسال عدد ۱ به شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰۰ از طریق پیامک، کارشناسان شاتل موبایل برای انجام فرآیند پیش ثبت‌نام تلفنی و انتخاب شماره با متقاضیان تماس می‌گیرند.

متقاضیان برای انتخاب و خرید سیمکارت های رند یا شماره های عادی سیم کارت های شاتل  با پوشش سراسر ۳G و ۴G و پیش‌شماره ۰۹۹۸ با کد یک، مشاهده نقشه شهرها و جاده‌های تحت پوشش خدمات، سرویس‌های منحصربه‌فرد شاتل موبایل پلاس، انتقال مانده بسته اینترنت به دوره بعد، طرح تعرفه ویژه مصرف آزاد و سایر محصولات و خدمات شاتل موبایل، می‌توانند به وب‌سایت شاتل موبایل به نشانی www.shatelmobile.ir یا یکی از ١۵٠٠ نماینده فروش و خدمات پس از فروش شاتل موبایل در سراسر کشور مراجعه نمایند و یا از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ به‌صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان شاتل موبایل تماس گرفته و سیم‌کارت با شماره انتخابی خود را درب منزل تحویل بگیرند.

۱۳۹۹/۳/۳۰