مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

 سیم کارت همراه اول بخر، جایزه ببر

خرید و فعالسازی سیم کارت های دائمی و اعتباری

اپراتور بزرگ همراه اول  به مناسب جام جهانی به مشترکان سیمکارت های خود جایزه می دهد. این اپراتور در نظر دارد که در قبال فروش سیم کارت های دائمی و اعتباری همراه اول به مشترکان خود امتیاز دهد و مشترکان در قبال خرید سیم کارت، بسته، تبدیل اعتباری به دائمی و ... جایزه دریافت کنند.

 همراه اول به مناسبت بیست و دومین دوره جام جهانی فوتبال، طرح ویژه جام جهانی خود را کلید زد که تمامی ایرانیان بتوانند تا پایان آذر 1401 با کسب امتیازات لازم، در آن شرکت کنند.  طرح قرعه کشی جام جهانی که به صورت امتیازی برگزار خواهد شد، شیوه های متنوعی را برای مشترکان همراه اول در راستای کسب امتیاز در نظر گرفته است تا شانس برنده شدن تمامی مشترکان افزایش یابد.

در راستای اجرای این طرح سراسری «خرید و فعالسازی سیمکارت دائمی 200 امتیاز»، «خرید و فعالسازی سیمکارت اعتباری 50 امتیاز»، «خرید بسته مکالمه، دیتا، پیامک یا ترکیبی هر 10 هزار تومان 10 امتیاز»، «روشن کردن سیمکارت خاموش 50 امتیاز»، «پرداخت قبض هر 10 هزار تومان 10 امتیاز»، «خرید شارژ هر 10 هزار تومان 10 امتیاز» و «تبدیل سیمکارت به یوسیم 50 امتیاز» دارد. همچنین «نصب اپلیکیشن همراه من یا اوانو 50 امتیاز»، «تبدیل سیمکارت اعتباری به دائمی 100 امتیاز»، «ترابرد مشترکان دائمی از سایر اپراتورها 200 امتیاز»، «ترابرد مشترکان اعتباری از سایر اپراتورها 50 امتیاز» و «فعالسازی بسته ویژه قرعه کشی جام جهانی در باشگاه مشتریان 10 امتیاز» دارد. در صورتیکه مشترکی در بیش از چند گروه مذکور قرار داشت، امتیازات تمامی گروه ها جمع و شانس او برای برنده شدن در این قرعه کشی افزایش می یابد. بنابراین رزرو بسته های نقدی با توجه به اینکه پرداخت صورت می گیرد نیز مشمول محاسبه امتیاز و شرکت در قرعه کشی می شود. همچنین شرکت در طرح قرعه کشی جام جهانی نیاز به اقدام خاصی از سوی مشترکان ندارد و شماره تمامی مشترکان همراه اول واجد شرایط، به صورت خودکار وارد سیستم قرعه کشی که در تاریخ 25 دی 1401 برگزار خواهد شد، می شود.

همراه اول با هدف شفافیت در اجرای این طرح، اعلام کرده که در پایان ماه های آبان و آذر برای تمامی مشترکان مشمول، پیامکی ارسال و طی آن امتیاز مشترکان اعلام خواهد شد. همسو با اهمیت این رویداد بزرگ جهانی و شرکت تیم ملی کشورمان، همراه اول جوایز ویژه ای شامل 11 توپ طلا را برای برندگان قرعه کشی جام جهانی تدارک دیده است که در موعد مقرر و پس از قرعه کشی معادل ریالی آن به برندگان اهداء خواهد شد.

علاقه مندان به شرکت در این قرعه کشی تنها نیاز است نسبت به «مالکیت قانونی خط تلفن همراه»، «فعال بودن سیمکارت شان» و «نرمال بودن خط» در زمان دریافت جایزه آگاه باشند. گفتنی است تیم ملی ایران در تاریخ های 30 آبان ماه، 4 و 8 آذر ماه به ترتیب به دیدار تیم های انگلیس، ولز و آمریکا در ورزشگاه های خلیفه الریان، احمد ابن علی و الثمامه خواهد رفت. همراه اول به عنوان حامی اول ورزش ایران، برای تیم ملی کشورمان در این دوره از رقابت های جهانی آرزوی موفقیت و پیروزی کرده است.

۱۴۰۱/۹/۳
دریافت لیست شماره های 912