مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

خرید سیم کارت های بین المللی و انواع آن

خرید سیم کارت های بین المللی کمی متفاوت تر از دیگر سیم کارت ها می باشد و نمی توان با مراجعه به تمامی مراکز فروش سیم کارت اقدام به تهیه این سیمکارت ها کرد. 

سیم کارت های بین المللی توسط شرکت های مختلفی در سطح جهان ارائه می‌شود و این طور نیست که مثلا یک شرکت مسئول ارائه این خدمات بوده باشد و تنها یک سیم کارت بین الملل در دنیا وجود داشته باشد.

بلکه سیم کارت های بین المللی با برند ها و نام های گوناگون به فروش می‌رسند که هر کدام از آن ها نیز در فضای رقابتی، خدمات و کاربردهای گوناگونی را برای جذب بیشتر مشتری ارائه می‌دهند که می‌تواند در نهایت موجب بهبود خدمات دریافتی کاربر شود.در حال حاضر کمتر مراکزی در کشورمان هستند که اقدام به فروش سیم کارت های بین المللی کنند و به صورت حضوری به فروش برسانند. اما بسیاری از سایت های فروش سیم کارت هستند که روی فروش سیم کارت های بین الملل تمرکز دارند؛ به این گونه که سیم کارت ها را به صورت اینترنتی و در فضای مجازی به فروش می‌رسانند و پس از مدتی از طریق پست برای خریدار ارسال می‌کنند.سیم کارت های بین المللی ، به صورت فوری و از طریق پست به دست مشترک می‌رسد. یعنی پس از ثبت نام و خرید این نوع سیم کارت ها، پس از مدتی مامور پست سیم کارت را در اولین فرصت و سریعترین زمان ممکن به دست کاربر می‌رساند.

سیم کارت oneSim

اولین سیم کارت بین المللی است که مورد بررسی قرار می‌گیرد، سیم کارت بین المللی oneSim این سیم کارت ها توسط شرکت بلمونت تلکام آمریکا (Belmont Telecom) که یک شرکت مخابراتی است ارائه می گردند. از طریق سیم کارت های بین الملل oneSim می‌توانید طرح های مختلفی را خریداری کنید.

سیم کارت پلاس، طرحی است که برای تماس های بین الملل و ارسال و دریافت پیام کوتاه و همچنین استفاده از داده ها به صورت محدود به فروش می‌رسد؛ طرح دیگر سیم کارت داده ها و رومینگ می‌باشد که می‌تواند همه امکانات سیم کارت های معمولی مانند تماس، پیام کوتاه و داده را فراهم آورد.

طرح سوم سیم کارت های oneSim سیم کارت اروپاست که طی آن تماس ها، پیام ها و داده ها در کشور های اروپایی فعال می‌باشند. 

این سیم کارت ها دو شماره مجزا دارند که یکی مختص کشور های آمریکا، انگلیس، کانادا و استرالیا است و دومی مختص دیگر کشورهای اروپایی است. این نوع سیم کارت ها از نوع سیم کارت های اعتباری هستند که بصورت پیش پرداخت، شارژ اولیه ای باید خریداری شود و پس از آن می‌توان سیم کارت را شارژ کرد؛ در ضمن تماس های ورودی oneSim به صورت کلی رایگان هستند و ارسال پیام نیز در بسیاری از کشور ها بدون هزینه و کارمزد انجام می‌شود.

سیم کارت WorldSim

سیم کارت های WorldSIM نیز نوع دیگری از سیم کارت های بین المللی هستند که می‌توانند در بیش از 200 کشور مختلف جهان امکان تماس صوتی و ارسال پیام کوتاه را به کاربر ارائه کند.

این سیم کارت ها در چند طرح مختلف به فروش می‌رسند؛ این سیم کارت ها با طرح بی نهایت یا بدون حجم که امکان تماس از طریق برنامه های صوتی را فراهم می‌آورد که البته به حدود 50 میلیون نقطه دسترسی وای فای در کشور های مورد پشتیبانی WorldSIM نیز متصل می‌شود.

طرح داده های WorldSIM نیز مخصوص اینترنت همراه است که صرفا این امکان را به مشترک می‌دهد. طرح بین المللی آن نیز امکان تماس صوتی، ارسال پیام و نیز داده ها را به مشترک می‌دهد.

مسافرت انگلیس نام طرح چهارم سیم کارت های WorldSIM است که به کاربر در داخل یا خارج از کشور انگلستان امکانات کامل یعنی تماس صوتی، ارسال پیام کوتاه و نیز استفاده از داده های تلفن همراه را در دسترس قرار می‌دهد.

سیم کارت KeepGo

سیم کارت های KeepGo نیز نوع دیگر سیم کارت های بین الملل هستند. این نوع از سیم کارت ها ویژه استفاده از داده های تلفن همراه است. یعنی در این سیم کارت ها امکان برقراری تماس صوتی و ارسال  و دریافت پیام وجود ندارد در عوض به طور کامل می تواند خیال کاربر را از دسترسی به اینترنت پایدار و با سرعت مناسب راحت کند.

سیم کارت GoSim

GoSIM نام دیگری از شرکت های ارائه دهنده سیم کارت بین الملل است. GoSIM نیز طرح های گوناگونی دارد که به چهار نوع خلاصه می‌شود. طرح بین المللی GoSIM می‌تواند تماس صوتی، پیام کوتاه و داده را در همه جای دنیا برای کاربر فراهم کند.

طرح داده آن نیز تمرکز اصلی خود را روی داده های بین المللی و بسته های اینترنتی قرار داده است. همچنین طرح اروپای GoSIM تماس صوتی، پیام کوتاه و داده را در کشور های اروپایی برای مشترک خود ارائه می‌دهد.

در طرح چهارم که مختص کشور آمریکاست و به طرح ایالات متحده شهرت دارد فقط تماس های بین المللی در این کشور در دسترس است و سایر امکانات سیم کارت غیر قابل دستیابی می‌باشد.

سیم کارت KnowRoaming

سیم کارت KnowRoaming برعکس سایر سیم کارت ها سیم کارت محلی را به سیم کارت بین الملل تبدیل می‌کنند. یعنی وقتی در کشور دیگری هستید، به شبکه محلی برای رفع نیاز های خود متصل می‌شوید و دیگر سیم کارت جدیدی تهیه نمی‌کنید، چیزی شبیه به همان رومینگ بین الملل اما با هزینه کمتری فراهم می‌گردد.

سیم کارت های GigSky هم مانند کیپ گو روی داده ها تمرکز می‌کنند؛ به این ترتیب امکان برقراری تماس صوتی با آن وجود ندارد. GigSky بسته هایی از 50 مگ تا 5 گیگابایتی را به مشترکین می‌فروشد که می‌تواند نیاز مشترک در زمینه داده های تلفن همراه را به طور کامل رفع نماید. افرادی که از گوشی اپل استفاده می‌کنند می ‌وانند GigSky را در گوشی خود با امکانات بیشتری استفاده کنند.

 

۱۴۰۱/۶/۵
دریافت لیست شماره های 912