مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

سیم کارت های شاتل اینترنت هدیه دریافت کردند

هدیه اینترنت شاتل به برخی از سیم کارت ها

خرید سیم کارت های مودم شاتل موبایل در بین کاربران از محبوبیت خاصی برخوردار است. این اپراتور برای بالابردن سطح رضایت مشترکان سیمکارت های خود در روزهای گذشته، به دلیل قطع و اختلال در اینترنت بسته ی اینترنت هدیه ارائه کرده است. شاتل موبایل حدودا 5 سال است که فروش سیم کارت های خود را در بازار شروع کرده است.به نظر می‌رسد شاتل اولین شرکتی باشد که بسته اینترنت جبرانی به کاربرانش می‌دهد؛ در حالی‌که انتظار می‌رفت اپراتورهای موبایل شروع‌کننده این حرکت باشند؛ چون اختلالات روی اینترنت موبایل بسیار گسترده‌تر از اینترنت ثابت بود. شاتل در اطلاعیه، خبر از اهدای بسته اینترنت هدیه رایگان به کاربران اینترنت ثابت adsl و vdsl در برخی استان‌ها داد.

در اطلاعیه شاتل آمده است:

«متاسفانه در روزهای گذشته، شرایط کشور به گونه‌ای رقم خورده است که مشتریان عزیز در برخی از استان‌ها، اختلالاتی را در سرویس اینترنت پرسرعت خود تجربه کرده‌اند که به کلی خارج از شبکه‌ی شاتل بوده است. از آن‌جایی که ما خود را هم‌نوا با دیگر هم‌وطنان می‌دانیم، بر آن شدیم تا بتوانیم به اندازه‌ی مقدورات خود، هم‌راه آسیب‌دیدگان باشیم.»

شاتل به کاربران استان‌های سیستان و بلوچستان، کردستان، خوزستان، کرمانشاه، ایلام، اردبیل و مرکزی یک بسته اینترنت ترافیک هدیه ۱۰ گیگابایتی با بازه زمانی مصرف ۱۵ روزه ارائه کرده است.

این بسته اینترنت رایگان به طور خودکار برای همه کاربران اینترنت شاتل در استان‌های یاد شده، فعال و در اولویت نخست مصرف قرار گرفته است. شاتل می‌گوید برای بررسی دریافت این بسته و کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید به پنل کاربری خود در مای شاتل مراجعه کنید.

حدود سه هفته پیش، رگولاتوری خبر داد با همکاری اپراتورهای موبایل، قرار است بسته اینترنت جبرانی اختلالات اخیر به کاربران داده شود. این بسته جبرانی برای کاربرانی است که موفق نشدند از حجم بسته اینترنت خود در مهرماه استفاده کنند و اکنون ناچار به تمدید یا افزایش حجم هستند.

در گزارش از بسته جبرانی قطعی اینترنت اپراتورها چه خبر؟ « گفتیم که با ورود به آبان ماه و گذشته یک هفته از آن، هنوز هیچ شرکتی بسته اینترنت جبرانی به کاربران خود نداده است و مردم ضمن اینکه نتوانستند از یک اینترنت با کیفیت استفاده کنند؛ بلکه متحمل ضررهای مالی و صرف هزینه برای تمدید بسته استفاده نشده، هستند.

۱۴۰۱/۹/۱
دریافت لیست شماره های 912