مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

سیم کارت همراه اول دائمی ۰۹۱۲ چه هزینه هایی دارند؟

سیم کارت های همراه اول در بازار فروش سیم کارت سهم زیادی از بازار را در دست دارد . در بین سیمکارت های همراه اول ، خرید سیم کارت های دائمی از سایر سیم کارت های موجود در بازار طرفداران بیشتری دارد . در این بین سیم کارت ۰۹۱۲ همراه اول از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است .این محبوبیت به صورتی است که  بسیاری از افراد از شهر های دیگر نیز متقاضی خرید سیم کارت همراه اول ۰۹۱۲ هستند . سیم کارت های همراه اول ۰۹۱۲ نسبت به کدی که دارند قیمت های متنوعی دارند . هزینه های سیم کارت همراه اول دائمی ۰۹۱۲ یکسان است .

سیم کارت همراه اول دائمی ۰۹۱۲

در بین آن ها سیم کارت رند و سیم کارت های ۰۹۱۲ با کد ۱ از ارزش بالاتری برخوردار هستند . علاوه بر این که سیم کارت ۰۹۱۲ خود قیمت متنوعی دارند . ولی افراد که سیم کارت همراه اول دائمی دارند . صرف نظر از “قیمت سیم کارت” ، هزینه های استفاده از سیم کارت نیز برایشان اهمیت دارد . در واقع مشترکان سیم کارت همراه اول دائمی و افراد هنگام خرید سیم کارت همراه اول دائمی باید علاوه بر قیمت سیم کارت ، باید به سایر هزینه های این سیم کارت ها هم چون خدماتی مانند مکالمه ، پیامک ، اینترنت توجه کنند و افراد در این زمان می توانند سیم کارت همراه اول اعتباری با قیمت ارزان تر خرید کنند . اپراتور همراه اول به عنوان اولین و بزرگ ترین اقداماتی برای کاهش هزینه ها انجام داده است . از جدید ترین اقدامات این است که برای تعرفه مکالمه در سیم کارت ۰۹۱۲ دائمی صورت گرفته است .

طرح یکسان سازی تعرفه مکالمه ‌همراه اول

طرح یکسان سازی تعرفه مکالمه ‌است . این بدان معنی است که تعرفه مکالمه آزاد برای کلیه تماس‌ های داخل و خارج از شبکه همراه اول ، یکسان ‌است . یعنی هزینه مکالمه از سیم کارت دائمی همراه اول به تلفن ثابت برای هر دقیقه مکالمه ۵۹۹ ریال ، از خط دائمی به همراه اول ۵۹۹ و همراه اول دائمی به سیم کارت ایرانسل و یا سیم کارت رایتل ۵۹۹ ریال است . این سرویس به صورت اتوماتیک برای کلیه مشترکین سیم کارت همراه اول دائمی ۰۹۱۲ فعال است و نیازی به فعال سازی آن نیست . تعرفه پیامک در خط همراه اول متفاوت است . پیامک فارسی از خطوط “سیم کارت همراه اول دائمی” ۰۹۱۲ به ازای هر پارت ۸۹ ریال و پیامک انگلیسی از خطوط سیم کارت همراه اول دائمی ۰۹۱۲ به ازای هر پارت ۲۲۲ ریال می باشد . مشترکین همراه اول در هنگام ارسال پیامک باید به آن توجه داشته باشند .

در کنار این خدمات که به صورت رایگان ارائه کرده است . همراه اول یک سری خدمات ارائه می دهد که به صورت پولی است . روی قبض مشتری “سیم کارت” همراه اول دائمی ۰۹۱۲ اعمال می شود . این خدمات عبارتند از : تعرفه صدور قبض پایان دوره و میان دوره ۵۰ هزار ریال ، تعرفه تغییر نام سیم کارت دائمی ۲۵۰ هزار ریال ، تعرفه ترابرد ۱۵۰ هزار ریال ، تعرفه چاپ ریز مکالمات برگه اول ۶۰ هزار ریال و مازاد بر آن هر برگ ۲۰ هزار ریال ، تعرفه تعویض سیم کارت خراب یا مفقودی برای مشترکین دائمی ۱۰۰ هزار ریال ، تعرفه تقسیط بدهی ۷۰ هزار ریال ، تعرفه اصلاح مشخصات مشترک ۶۰ هزار ریال ، تعرفه تغییر و یا اصلاح آدرس ۷۰ هزار ریال و دایری مجدد سیم کارت سلب امتیاز شده ۱۵۰ هزار ریال است .

اپراتور همراه اول برای فعال سازی خط دائمی هیچ هزینه ای دریافت نخواهد کرد . هم چنین تعویض سیم کارت نسل سه به نسل چهارم و هم چنین سلب امتیاز نیز برای “سیم کارت همراه اول دائمی ۰۹۱۲” رایگان خواهد بود . تعرفه خدمات مختلف برای سیم کارت‌ های دائمی همراه اول با کد های مختلف برای هر گروه ، یکسان است . خطوط اعتباری تعرفه‌ های مخصوص به خود را دارند بنابراین برای خرید سیم کارت همراه اول اعتباری دقت نمایید .

۱۴۰۱/۶/۲۸
دریافت لیست شماره های 912