متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

شیراز ارغوانی می‌شود

شیراز ارغوانی می‌شود

در طی خرید سیم کارت های رایتل این اپراتورهمچنین مراکز فروش سیم کارت ها ی خود را در دسترس ­ترین نقاط شهر مستقر کرد تا متقاضیان این سیمکارت ها به راحتی امکان مراجعه به این نقاط را داشته باشند.اپراتور رایتل طی روزهای آینده و در شهر شیراز، سیم ­کارت خود را با طرح‌­های تشویقی ویژه به مردم این شهر ارائه می‌دهد.

 به نقل از روابط عمومی رایتل، این اپراتور با حضور مستقیم و پررنگ خود با عنوان رویداد شهری رایتل از تاریخ ۱۸ تا ۲۴ آذرماه در شهر شیراز، سیم کارت خود را با طرح های تشویقی ویژه به مردم این شهر ارائه می‌دهد.

براساس این خبر در رویداد شهری شیراز، مراکز سیار فروش سیمکارت  و خدمات رایتل در بیش از ۲۲ نقطه از شهر شیراز مستقر و علاوه بر معرفی خدمات رایتل به مردم شیراز، سیم کارت اعتباری رایتل همراه با یک سیم کارت هدیه دیگر تنها با پرداخت ۵ هزار تومان به متقاضیان خرید سیمکارت عرضه خواهد شد.

گفتنی است با خرید سیم کارت اعتباری رایتل در این نقاط، مشترک بر روی هر سیم کارت دریافت شده یک گیگابایت اینترنت به همراه ۱۰ هزار دقیقه مکالمه درون شبکه برای هر ماه و به مدت شش ماه پس از فعال­سازی به عنوان هدیه، دریافت می­ کند.

 

۱۳۹۹/۴/۹