مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

سیم کارت با کد دلخواهت رو بخر

سیم کارت محبوب خودت را انتخاب کن

شما ساکن هر شهری که باشید بعد از انتخاب اپراتور مورد نظر خود و همچنین بعد از انتخاب پیش شماره مورد نظر، نوبت به انتخاب کد است. همانطور که می دانید اپراتور همراه اول برای دسته بندی سیمکارت های خود، آنها را به کد های مختلفی دسته بنید کرده است. این کد ها در زمان خرید سیم کارت اعتبار و ارزش خط مورد نظر را تعیین می کنند.

همراه اول، اولین اپراتور کشور شماره‌های 912 رو با کدهای ۱ تا 0 به بازار خرید و فروش سیم کارت عرضه کرده است. در این مظلب به بررسی کد های تلفن همراه از ارپراتور همراه اول پرداخته ایم تا راحت تر بتوانید کد مورد نظر خود را انتخاب کنید.

سیم کارت کد 1

سیمکارت کد 1 اولین عددی است که در سری شماره‌های 12 به عنوان خط دائمی معرفی شد. به همین دلیل با اعتبارترین و گران‌ترین کد همراه اولب همین عدد است.  اگر شما به دنبال گران قیمت‌ترین کد خط ثابت دوازده در گوگل هستید، حتما به این کد برخورد می‌کنید.

به دلیل قدمت و اعتباری که کد 1 همراه اول دارد، بسیاری از افراد به دنبال خرید 0912 خط یک همراه اول هستند؛ برای مثال افرادی که اکثرا سعی در جلب اعتماد مشتری و به سرانجام رساندن معاملات خود دارند به دنبال خرید این کد هستند. بنابراین به واسطه اعتبار و ارزشی که این کد به شماره آنها می‌دهد تا حدودی این اعتماد را جلب می‌کنند.

 به طور کلی افرادی که به دنبال کسب اعتبار برای کسب‌و‌کار خود هستند، می‌دانند که داشتن یک خط معتبر آن هم از نوع ۰۹۱۲ و کدهای معروف و با اعتبارش از ملزومات است.

 

 

به دلیل نوسانات بازار خرید و فروش سیم کارت، امکان تعیین قیمت سیم کارت ۰۹۱۲  وجود ندارد و اگر شما نیز به دنبال ارزانترین خط کد ۱ از اپراتور همراه اول هستید باید به صورت هفتگی قیمت‌ها را بررسی کنید.  .

بهترین راه‌حل این است که از سایت‌ها و یا سامانه‌هایی که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می‌کنند، کمک بگیرید.به عنوان مصال سایت سیم کارت جم یکی از تخصصی ترین سایت های فروش سیم کارت در تهران می باشد که تنها با برقراری یک تماس ساده می توانید از قیمت سیم کارت مود نظر خود اطلاع حاصل کنید.

رند بودن سیم کارت

یکی دیگر از مولفه هایی که در زمان قیمت گذاری سیم کار 0912 از اهمیت بالایی برخوردار است، رند بودن خط مورد نظر می باشد. هرچه شماره ی انتخابی شما رند تر باشد قیمت پیشنهاد شده نیز بالاتر می رود.

صفر و یا کار کرده بودن سیم کارت

مورد بعدی که در قیمت سیم کارت موثر است، صفر و یا کار کرده بودن سیم کارت است. سیم کارت های صفر نسبت به سیمکارت های کارکرده از ارزش بالاتری برخوردار هستند.

خرید سیم کارت ۰۹۱۲ دست دوم به صرفه‌تر است

با توجه به توضیحات بالا اگر به داشتن پیش‌شماره 0912 علاقه دارید اما بودجه شما برای خرید سیم کارت همراه اول صفر کافی نیست، می‌توانید از نوع کارکرده یا همان دست دوم این سیم کارت ها استفاده کنید. دیگر نیازی به پرداخت کل هزینه ندارید و با دو سوم مبلغ کل یک سیمکارت صفر می‌توانید نوع غیرصفر این سیم کارت ها را بخرید. 

 

 

با توجه به توضیحات داده شده می توانید با بررسی کد سیم کارت های همراه اول و همچنین رند بودن و یا صفر و کارکرده بودن سیم کارت، با توجه به هزینه خود، خط مورد نظر خود را انتخاب کنید. توجه به این نکته بسیار حائزاهمیت است که قبل از واریز وجه از صحت اطلاعات سیم کارت مطلع شوید. بدون هزینه می‌توانید از مرکز تماس پشتیبانی همراه اول و یا دفتر پیشخوان دولت محله‌تان، اطلاعات سیم کارت را استعلام بگیرید تا دیگر نگرانی از بابت خرید خط ثابت کارکرده نداشته باشید. در واقع بهتر است خط را قبل از خرید چکاپ کنید.

 

 

 

 

۱۴۰۲/۸/۳۰

نظرات کاربران

سیم کارت دریافت لیست شماره های 912
سیم کارت