مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

اقدامات قبل از فروش سیم کارت

نکاتی که در زمان فروش سیم کارت باید رعایت کنید

در زمان  فروش سیم کارت شاید با خودتان فکر کنید که فقط لازم است قبض موبایل خود را صفر کنید، کارت ملی همراه داشته باشید و به همراه خریدار به یکی از مراکز همراه اول مراجعه، و با دریافت مبلغ سیم کارت خط رو به نام خریدار بزنید.

اما نکته های بسیار مهمی وجود دارد که قبل از فروش سیمکارت  باید انجام دهید. 

تغییر شماره در سیستم بانکی

قبل از انتقال سیم کارت به نام خریدار لازم است که  به بانک خود مراجعه نسبت به تغییر شماره خط متصل با حساب بانکی خود اقدام کنید تا اطلاعات حساب بانکی شما مانند واریز و برداشت و مبلغ مانده حساب شما برای خریدار سیم کارت ارسال نشود.

تغییر شماره  سیم کارت در شبکه های اجتماعی

تصور کنید سیم کارت تان را فروختید و برای بازیابی کلمه عبور اینستاگرام، Gmail ، و یا هر سامانه ای که از قبل به سیم کارت شما متصل بوده نیاز به دریافت SMS داشته باشید. در صورتی که به هردلیلی خریدار سیم کارت با شما همکاری نکند ممکن است مشکلات جبران ناپذیری برای شما به وجود بیاید. پس عاقلانه است قبل از اقدام به فروش سیم کارت، شماره موبایل ثبت شده در سامانه مورد نظر را تغییر دهید.

تغییر شماره در سامانه همتا برای رجیستری گوشی

در صورتی که قبل از فروش سیمکارت خود رجیستری گوشی موبایل تان را به شماره دیگر انتقال ندهید ممکن است برای شما عواقبی در بر داشته باشد. پس به این موضوع دقت داشته باشید که هنگام فروش سیم کارت هیچ گوشی یا دیوایس دیگری بر روی شماره سیم کارت رجیستر نباشد.

انتقال سامانه های خدماتی به شماره دیگر

عدم انتقال شماره از سامانه هایی مانند سهام عدالت، ثنا، خدمات شهرداری و یا هر اکانت مرتبط با شماره برای شما عواقبی در بر خواهد داشت و ممکن است شما را در دسر بیندازد.

 

۱۴۰۲/۸/۲۳

نظرات کاربران

سیم کارت دریافت لیست شماره های 912
سیم کارت