مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

مکالمه نامحدود سیم کارت همراه اول

چه سیم کارت هایی مکالمه نامحدود می گیرند؟

فرقی ندارد شما مشترک سیم کارت های دائمی و یا اعتباری همراه اول باشید. تمام مشترکین سیم کارت همراه اول می توانند از این طرح استفاده کنند. این طرح یکی از امکاناتی که اپراتور همراه اول برای مشترکین سیمکارت های اعتباری و دائمی خود در نظر گرفته است.

با توجه به اینکه اپراتور همراه اول بیشترین تعداد مشترکین در بین دیگر اپراتور های تلفن همراه را دارد. این اپراتور همواره با ارائه بسته های متنوع مانند بسته مکالمه نامحدود رایگان ، بسته های مقرون به صرفه مکالمه همراه اول درون شبکه مشترکین طرفداران بیشتری را جذب کرده است.

کاربران همراه اول می توانند برای بهره مندی از بسته های مکالمه نامحدود رایگان با شماره گیری کد دستوری بسته مکالمه همراه اول را فعال سازی کنند. در ادامه چند نوع از بهترین طرح های همراه اول بررسی می کنیم.

 

بهترین بسته های رایگان همراه اول

 در این نوشته قصد داریم بسته مکالمه رایگان یا شارژ رایگان همراه اول معرفی کنیم ، در ادامه نحوه قوانین مربوط به فعال سازی بسته مکالمه نامحدود رایگان می پردازیم. همراه اول همواره بالاترین میزان مشترکین در بین اپراتورها را داشته است، این اپراتور با ارائه بسته های مختلف مکالمه،  مکالمه خانواده و مکالمه همراهی، امکان مکالمه نامحدود رایگان را به مشتریان خود ارائه کرد. تا چندی پیش و در سال گذشته اپراتورها برای تشویق مشترکین خود به ارائه طرح های تشویقی مختلف مکالمه رایگان پرداختند که پس از مدتی رگولاتوری از اثرات منفی اجرای این طرح ها بر زیرساخت ها و کیفیت شبکه سخن گفت و با ابلاغ بخشنامه هایی، ارائه طرح های مکالمه رایگان را ممنوع اعلام کرد.

طرح شب های روشن همراه اول

بسته های شب های روشن همراه اول یکی از بسته های مکالمه رایگان سیم کارت همراه اول می باشد، متقاضیان می توانند بعد از فعال سازی بسته ی شب های روشن همراه اول برای سیم کارت اعتباری یا دائمی خود، از ساعت 11 شب تا 7 صبح از مکالمه نامحدود رایگان همراه اول استفاده کنند. در غیر از ساعت های اعلام شده از تعرفه عادی محاسبه می شود.

 

شرایط لازم برای طرح شب های روشن

مشترکین همراه اول با دریافت بسته های معرفی شده در صورتی می توانند بسته یا بسته دیگری را فعال سازی کنند که زمان بسته قبلی به پایان رسیده باشد. نمی توان دو بسته متفاوت همزمانبرای خود فعال سازی کرد. به عنوان مثال بسته شبانه و بسته هفتگی مکالمه نامحدود رایگان همراه اول ، نحوه ثبت نام و فعال سازی طرح شب های روشن همراه اول بدین صورت است که مشترکین سیم کارت اعتباری و دائمی همراه اول با شماره گیری کد دستوری #333*10* بسته شب های روشن همراه اول فعال سازی کنند. 

 

 هزینه فعال سازی بسته شبهای روشن:

نوع خط

نوع بسته

هزینه فعال سازی

اعتباری / دائمی

شبانه ( 24 ساعت)

10.000 ریال

اعتباری / دائمی

هفتگی ( 7 روزه )

60.000 ریال

اعتباری / دائمی

ماهانه

220.000 ریال

 

۱۴۰۲/۸/۱۶

نظرات کاربران

سیم کارت دریافت لیست شماره های 912
سیم کارت