مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

بررسی کد های 1 تا 3 سیم کارت های همراه اول

رترین کد سیم کارت های همراه اول 

همراه اول به عنوان اپراتور اول کشور، محبوب ترین اپراتور نیز شناخته شده است. این اپراتور در ابتدا فعالیت خود را در یک شهر آغاز کرد. با گذشت زمان این اپراتور میزان دسترسی و  آنتن دهی را در تمامی نقاط ایران نیز فراهم کرد. اپراتور همراه اول ابتدا با فروش 9200 سیمکارت فعالیت خود را آعاز کرد و اکنون تعداد سیم کارت های آن از 68 میلیون نیز عبور کرده است و به اولین اپراتور ایرانی با این تعداد مخاطب دست پیدا کرده است.قیمت سیم کارت 0912 کد 1 در بین خطوط این اپراتور در رتبه بالایی قرار داشته و سیم کارت کد تهران یکی از گران ترین سیم کارت های همراه اول است.

این اپراتور سیم کارت های خود را به کدهای 1 تا 0 تقسیم بندی کرده است. سیم کارت کد 1 همراه اول بهترین، پرطرفدارترین و گران ترین سیمکارت های موجود در بازار فروش سیم کارت است.

خرید سیم کارت کد 1

خرید سیم کارت 912 بیش از 70 هزار کیلومتر از جاده ها را تحت پوشش خود قرار داده است. بر طبق تحقیقات به عمل آمده، سیم کارت رند زودتر و راحت تر از دیگر شماره ها به حافظه سپرده می شوند.

سیم کارت های همراه اول کد یک از معتبر ترین سیم کارت‌ها است، سیم کارت کد1 به دلیل قیمت بالا و ارزش گذاری که برایشان صورت گرفته است در دسته سیم کارت ‌های خاص و لوکسی قرار گرفته این موضوع باعث می شود تا افراد لاکچری پسند به دنبالش باشند.

سیم کارت کد 2 همراه اول

زمانی که اولین عدد بعد از پیش‌شماره 0912، عدد 2 باشد، سیم کارت کد 2 گفته می شود. برای مثال سیم کارت 0912220؛ کد 2 است زیرا بعد از ۰۹۱۲ که پیش‌شماره‌ است، عدد ۲ قرار گرفته است. سیم کارت های کد 2 نیز مانند سیم کارت کد 1 از قیمت بالاتری نسبت به دیگر سیم کارت های همراه اول برخوردارند. خرید خط رند همراه اول کد 2 نیز یکی از گزنه های سرمایه گذاری در بین متقاضیان این اپراتور می باشد.

سیم کارت کد 3 همراه اول

سیم کارت های کد 3 همراه اول بعد از سیم کارت های کد 2 از محبوبیت زیادی بین کد های ۰۹۱۲ همراه اول برخوردار است و کد ۳ همراه اول نیز اغلب متقاضیان خرید و فروش خاص خود را داشته است. خرید سیمکارت کد 3 همیشه مقرون به صرفه و خریداران این سرشماره در ازای تهیه این کد نسبت به کد 1 و 2 هزینه معقولی پرداخت می کنند.

 

 

بسیاری از متقاضیان ترجیج می دهند به جای استفاده از سیم کارت های کد ۱ و ۲ غیر رند و با همان بودجه نسبت به تهیه خط کد ۳ رند و خاص خریداری کنند. از ویژگی های سیم کارت کد ۳ میتوانیم به اعتبار اجتماعی معقول، مناسب برای استفاده های شخصی و البته قیمت مناسب اشاره کرد. 

سیم کارت کد ۳ رند یا معمولی معقول ترین قیمت را در بین شماره های ۹۱۲ دائمی همراه اول دارد. سرشماره کد ۳ علاوه بر مصرف شخصی از پرستیژ مناسبی هم برخوردار است. ما در ایران 912 مجموعه متوعی از انواع سیم کارتهای رند و غیر رند کد ۳ را برای شما فراهم کرده ایم.

 

 

 

۱۴۰۲/۸/۷

نظرات کاربران

سیم کارت دریافت لیست شماره های 912
سیم کارت