مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

حذف آهنگ پیشواز از سیم کارت های ایرانسل

خرید سیم کارت

سیم کارت های ایرانسل نیز مانند سیم کارت همراه اول جزء پرطرفدارترین و پرمشترک ترین سیمکارت های موجود در کشور می باشند. این اپراتورها همواره در تلاش و رقابت برای جلب رضایت مشترکان و همچنین بالابردن فروش سیم کارت های خودهستند. یکی از خدماتی که اپراتورهای مختلف به مشترکان خود ارائه کرده اند آهنگ پیشواز می باشد. به تازگی شنیده شده که تمدید خودکار آهنگ های پیشواز موجب نارضایتی بعضی از کاربران شده است. در این مقاله قصد داریم ساده‌ترین راه غیر فعال کردن آهنگ پیشواز سیم کارت های ایرانسل را، آن هم در شرایطی که کد آهنگ را بخاطر نمی‌آورید، با استفاده از پیامک به شما آموزش دهیم.

 همانطور که می دانید آهنگ پیشواز یکی از انتخاب‌هایی است که شاید بعد از مدتی قصد داشته باشید آن را لغو کنید. حذف آهنگ پیشواز ایرانسل راه‌های غیرفعال‌سازی متفاوتی دارد که با آنها آشنا می‌شویم.

برای مشترکین ایرانسل، چند روش غیرفعال سازی آهنگ پیشواز فراهم شده است تا بتوانند بسته به انتخاب خود، از یکی از آنها برای حذف این سرویس اقدام کنند.

حذف آهنگ پیشواز ایرانسل با استفاده پیامک

یکی از ساده‌ترین روش های لغو آهنگ پیشواز ایرانسل آن هم در شرایطی که کد آهنگ را بخاطر نمی‌آورید، استفاده از پیامک است. این روش حذف پیشواز به سادگی قابل اجراست.

برای استفاده از سرویس لغو پیشواز ایرانسل، می‌توانید درخواست مورد نظرتان را به سرشماره با کد حذف پیشواز ایرانسل 7575 پیامک کنید و سپس نتیجه درخواست خود را بلافاصله در پیامک ارسالی مشاهده کنید. برای غیرفعال‌سازی موقت سرویس آهنگ پیشواز ایرانسل، می‌توانید از روش ارسال کد GHF به سرشماره کد حذف پیشواز ایرانسل 7575 استفاده کنید.

همچنین اگر می‌خواهید از خدمات آهنگ پیشواز انصراف دهید، می‌توانید کد ENS را به این شماره ارسال کنید تا به طور کلی حذف چند آهنگی پیشواز ایرانسل انجام شود.

برای غیرفعال کردن سرویس آهنگ پیشواز در اپراتور ایرانسل می‌توانید با داشتن کد آهنگ مورد نظر و یا به صورت کلی، این کار را انجام دهید. در صورتی که کد آهنگ پیشواز خود را دارید، می‌توانید عبارت HZ را به همراه کد آهنگ به شماره 7575 ارسال کنید. کد حذف پیشواز ایرانسل در این روش شاید کارآیی بیشتری هم داشته باشد.

استفاده از کد حذف پیشواز ایرانسل (کد دستوری)

 کد حذف آهنگ پیشواز ایرانسل #7*777* یک روش غیرفعال سازی آهنگ پیشواز ایرانسل است. ابتدا این کد لغو آهنگ پیشواز ایرانسل را شماره گیری کرده و در مرحله بعد، گزینه «سرویس آهنگ پیشواز» را انتخاب کنید.

در ادامه گزینه «سرویس آهنگ پیشواز عادی» را انتخاب کنید و در این مرحله آهنگ پیشواز شما مشخص خواهد شد. عدد گزینه آن را انتخاب کنید. حالا کد آهنگ پیشواز شما مشخص می‌شود. با انتخاب گزینه حذف و تائید نهایی، حذف پیشواز ایرانسل برای شما انجام خواهد شد. در ادامه راه دیگری به جز کد حذف آهنگ پیشواز ایرانسل برای این‌که چگونه آهنگ پیشواز ایرانسل را حذف کنیم، وجود دارد.

آموزش حذف آهنگ پیشواز ایرانسل از طریق وبسایت

بسیاری از کاربران می‌پرسند که بدون استفاده از کد حذف آهنگ پیشواز ایرانسل، چگونه پیشواز ایرانسل را حذف کنیم؟ ابتدا وارد سایت ایرانسل شوید و در مرحله بعد وارد سرویس آهنگ پیشواز ایرانسل شوید. در این بخش همه تغییراتی که برای آهنگ پیشواز خود لازم دارید در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در این قسمت به شما اجازه ویرایش یا حذف پیشواز ایرانسل داده می‌شود.

حذف آهنگ پیشواز ایرانسل با استفاده از سامانه مخصوص

اگر کد آهنگ پیشواز خود را دارین کافیست کد # کد آهنگ پیشواز* 5* 777* را شماره گیری کنید. اما اگر کد آهنگ پیشواز ایرانسل خود را ندارید باید اول کد آن پیدا کنید. برای این کار باید کد # 2*777* را شماره گیری کنید و با کد مخصوص هر پیشواز، از آن به‌عنوان کد غیر فعال سازی آهنگ پیشواز ایرانسل استفاده نمایید.

بعد از شماره‌گیری کد دستوری، پیامی برای شما ارسال خواهد شد که حاوی کد آهنگ پیشواز ایرانسل شماست. در این مرحله با شماره گیری # کد آهنگ پیشواز* 5* 777* می‌توانید آهنگ پیشواز ایرانسل خود را حذف کنید. کد لغو پیشواز ایرانسل در این قسمت نیز کاربرد خاص خودش را دارد.

در نهایت هم اگر امکان حذف با هیچ یک از این روش‌ها ممکن نشد، با پشتیبانی ایرانسل تماس بگیرید تا آهنگ پیشواز شما به شکل دستی حذف شود. با این حال کم پیش می‌آید که استفاده از روش کد لغو پیشواز ایرانسل جواب ندهد.

 

 

 

۱۴۰۲/۷/۴

نظرات کاربران

سیم کارت دریافت لیست شماره های 912
سیم کارت