مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

سیم کارت های شاتل موبایل از یک میلیون مشترک گذشت

خرید فوری سیم کارت

بعد از فروش سیم کارت های هومند شاتل موبایل و استقبال کاربران از خرید سیم کارت های این اپراتور، شاتل موبایل این بار خطوط جدید خود را روانه ی بازار کرده است. چندی است سیم کارت های هوشمند 5G  شاتل موبایل، به عرضه رسمی نزدیک شده است و این اپراتور، در حال راه‌اندازی فاز سوم خدمات سیمکارت هوشمند است. همچنین امکان ترابرد شماره‌های اپراتورهای مختلف به شاتل موبایل در حال فراهم شدن است و قرار است این اپراتور به صادرات فناوری نیز دست بزند. مدیر عامل این اپراتور تأکید کرد آن‌ها در سال گذشته به بیش از یک میلیون مشترک رسیدند و تنها اپراتور دانش‌بنیان در کشور هستند.

«آرش کریم‌بیگی»، مدیرعامل شاتل موبایل در ششمین سالگرد تأسیس این اپراتور گفت: «شش سال پیش شاتل موبایل را شروع کردیم و امروز می‌خواهیم دستاوردهایمان را مرور کنیم.

کریم بیگی در رابطه با مالکیت شاتل موبایل گفت: «سهام شاتل موبایل صد در صد متعلق به گروه شاتل است و نزدیک به ۱۶۰۰ نیرو دارد. گروه فناوری ارتباطات و اطلاعات شاتل سبد محصولاتی از جمله خدمات ثابت و سیار و VOD را دارد. شاتل موبایل در سال ۹۶ با استراتژی تنوع و خلق تجربه FMC در ایران ایجاد شد.»به گفته کریم‌بیگی چشم‌اندازی که این اپراتور برای خود متصور شد، آسان و لذت‌بخش‌تر کردن زندگی مشترکین بود.

او همچنین با اشاره به اینکه این اپراتور پروانه‌ها و مجوزهای لازم را دارد، گفت: «توانسته‌ایم پروانه نوع اول اپراتور Full MVNO را اخذ کرده و اولین و تنها اپراتور موبایل کشور باشیم که توانسته دانش بنیان شود.»

او در ادامه ی صحبت های خود درباره سایر خدمات شاتل موبایل در طول این چند سال افزود: «آذر ۹۷ اولین خدمات همگرایی ثابت و سیار را برای نخستین بار در ایران اجرا کردیم. در فروردین ۹۸ هم پلتفرم گیمینگ بازیلی عرضه شد. اعصای اشتراک رایگان نماوا به کاربران هم در دی ماه ۹۸ رخ داد. در تیر ماه ۹۹ هم سیمکارت سازمانی را عرضه کردیم.»

مدیرعامل شاتل موبایل با اشاره به اینکه شهریور ۹۹ این اپراتور توانست با ایرانسل تعامل کند، توضیح داد: «در این زمان دیگر با همه اپراتورهای اصلی همکاری داشتیم. در شهریور ۱۴۰۱ عرضه آنلاین سیم کارت هوشمند با IP ثابت استاتیک برای اولین بار در ایران رخ داد. در خرداد ماه ۱۴۰۲ نیز راه‌اندازی آزمایشی فاز اول 5g در اپراتور شاتل موبایل رخ داد. در حال حاضر دانش بنیان نوآور هستیم و فاز دوم ارایه نسل پنجم اینترنت سیار در شاتل موبایل نیز در شهریور ماه ۱۴۰۲ انجام شد.»

به گفته مدیرعامل شاتل موبایل روند رشد مصرف مکالمه و تعداد مشترکین و مصرف دیتا در این اپراتور همیشه و در هر سال و ماه صعودی بوده است. در مصرف مکالمه در ۱۴۰۱ آن‌ها به ۱۱۴ درصد رشد رسیدند. حوزه دیتا هم در سال ۱۴۰۱ نزدیک به ۲۱۵ درصد رشد کرده و سرانه مصرف کاربران در این اپراتور نیز ۷۳ درصد افزایش یافته است. او درباره استقبال مشترکین توضیح داد: «ما در بدو شروع کار این برداشت را داشتیم که هر مشترک به طور میانگین ۹۵۰ مگابایت مصرف کند ولی امروزه الان مشترکین ما ده برابر بیشتر از این مقدار در ماه اینترنت مصرف می‌کنند.»

 

۱۴۰۲/۶/۱۸

نظرات کاربران

سیم کارت دریافت لیست شماره های 912
سیم کارت