مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

معرفی سیم کارت اختصاصی جزیره کیش

فروش سیم کارت

سیم کارت های شبکه مستقل تلفن همراه کیش با پیش شماره ی 0934 در دسترس متقاضیان خرید سیم کارت در این جزیره می باشد. تله کیش طی موافقت نامه اصولی صادره از وزارت پست و تلگراف و تلفن وقت، سازمان منطقه آزاد کیش مجوز اولین اپراتور تلفن همراه بخش خصوصی کشور را دریافت نمود و شبکه تلفن همراه کیش از سال 1374 توسط سازمان منطقه آزاد کیش راه اندازی شد.

این منطقه ی آزاد، در سال 1379 در راستای توسعه و سرمایه گذاری در شبکه موبایل کیش، طی یک قرارداد BOT بهره برداری از اپراتور موبایل کیش را به مدت 15 سال به یک شرکت تله کامیونیکیشن کیش (تی کی سی) واگذار نمود. در طول مدت قرارداد سازمان با شرکت تی کی سی پوشش شبکه در قالب خدمات نسل دوم تلفن همراه در سطح جزیره کیش کامل گردید و ارتباطات متقابل بین اپراتوری داخل کشور و رومینگ بین الملل اپراتور موبایل کیش با سایر اپراتورهای خارجی نیز تحت نظارت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شکل گرفت.

فعالیت اپراتور تلفن همراه کیش، با گذشت نزدیک به بیش از دو دهه از ، فضای نامبرینگ بیست هزار شماره ای این اپراتور با پیش شماره های 0934769 و 0934768 به مشترکین اختصاص یافته است.

شرکت توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات کیش از مرداد ماه سال 1395 و با توجه به پایان قرارداد با شرکت تی کی سی و به منظور ارتقای نسل شبکه موبایل کیش، گسترش فضای نامبرینگ و توسعه خدمات متنوع بر بستر تلفن همراه به مشترکین همگام با آخرین پیشرفت‌های روز تکنولوژی موبایل در دنیا، مدیریت و برنامه ریزی هدفمند خود را برای اداره اپراتور تلفن همراه جزیره کیش با نام تجاری تله کیش آغاز کرده است.

اپراتور قدیم کیش ( TKC کیش)

شرکت تله کامیونیکیشن کیش (Telecommunication Kish Company) شبکه تلفن همراه جزیره کیش است. شرکت TKC در سال 2000 میلادی در جزیره کیش ثبت شد و مسئولیت راه اندازی شبکه تلفن همراه جزیره کیش را با مشارکت اپراتور لبنانی Libancell برعهده گرفت.

شبکه تلفن همراه KTC از ماه اول راه اندازی سرویس رومینگ بین الملل را به مشترکان خود ارائه داد و درحال با 32 کشور جهان سرویس رومینگ برقرار کرده است. از طرفی دیگر مشترکان این شبکه قادرند به مشترکان 150اپراتور جهان پیام کوتاه (SMS) ارسال نمایند.

پیش شماره سیم کارت های شبکه مستقل تلفن همراه کیش 0934 میباشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیم کارت های شرکت تله کیش به وبسایت رسمی این شرکت مراجعه نمایید.

 

۱۴۰۲/۶/۱۴

نظرات کاربران

سیم کارت دریافت لیست شماره های 912
سیم کارت