مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

لغو پیامک های تبلیغاتی سیم کارت همراه اول

فروش سیم کارت

سیم کارت همراه اول همواره در صدر انتخاب متقاضیان خرید سیم کارت بوده اند. با توجه به محبوبیت بسیار بالای سیم کارت همراه اول، این سیمکارت ها گاهی باعث اذیت و آزار مشترکان خود به وسیله ی پیامک های تبلیغاتی می شوند. در اکثر مواقع دریافت پیامک تبلیغاتی به موضوعی آزار دهنده برای مخاطبان تبدیل می‌شود و نارضایتی مشترکین اپراتورهای همراه را به دنبال دارد و به همین دلیل راه‌هایی به منظور مقابله با این نوع پیامک‌ها به وجود آمده‌اند. در این مقاله قصد داریم نحوه ی بغو پیامک های تبلیغاتی سیم کارت های همراه  اول را بررسی کنیم:

قبل از اینکه به سراغ آموزش لغو پیامک تبلیغاتی همراه اول برویم لازم است به چند نکته توجه کنید. همانطور که در وبسایت  همراه اول آمده است آن دسته از تبلیغاتی که به واسطه عضویت مشتریان در باشگاهی خاص یا ارائه شماره به فروشگاه‌ها ارسال می‌شوند شامل راه‌های مسدودسازی ذکر شده نمی‌شوند.

همچنین پیامک‌هایی حاوی اطلاع‌ رسانی اپراتور و اطلاع‌رسانی درباره سرویس‌های پایه و باند پهن همراه اول جزو پیامک‌های تبلیغاتی به حساب نمی‌آیند.

بنابراین درصورت حذف پیام‌های تبلیغاتی همراه اول مشترکین این نوع پیام‌ها را دریافت خواهند کرد. البته یک سری از پیامک‌های همراه اول هم وجود دارند که جنبه تبلیغاتی دارند و ممکن است باعث آزرده شدن مشترکین شود که یک روش برای غیرفعال کردن آن‌ها وجود دارد.

راه ها و کد دستوری‌ عدم دریافت پیامک‌های تبلیغاتی همراه اول از قرار زیر می باشد:

مشترکان این اپراتور می توانند با شماره‌گیری کد دستوری #8999* (ستاره هشتاد و نه نود و نه مربع) می‌توانید پیامک تبلیغاتی همراه اول را لغو کنند.

توجه داشته باشید که پس از شماره‌گیری این کد لازم است از منوی نمایش داده شده عدد یک را انتخاب کنید.

سپس به شما یک پیام شامل «نتیجه به اطلاعتان خواهد رسید» به شما نمایش داده می‌شود.

در نهایت نیز پیامکی مبنی بر ثبت درخواست شما و اینکه ارسال پیامک تبلیغاتی غیرفعال خواهد شد دریافت خواهید کرد.

همچنین علاوه بر این رگولاتوری از سال 1396 سامانه #800* (ستاره هشتصد مربع) را به منظور مسدود سازی و لغو پیامک تبلیغاتی به کاربران معرفی کرده است.

بر اساس قانون این سازمان، تبلیغات اپراتورها به هر شکلی غیرقانونی بوده و در صورت دریافت تبلیغات با وجود لغو آن حق شکایت از آن را دارید.

مشترکین تمامی اپراتورهای تلفن همراه با شماره‌گیری کد دستوری #800* (ستاره هشتصد مربع) می‌توانند اقدام به درخواست حذف پیام‌های تبلیغاتی همراه اول کنند.

پس از شماره‌گیری این رقم یک منو پیش روی شما نمایش داده می‌شود که لازم است گزینه یک را انتخاب کنید.

سپس یک پیام شامل «نتیجه درخواست شما از طریق پیامک اطلاع‌ رسانی خواهد شد» به شما نمایش داده می‌شود.

پیامکی نیز از سرشماره 98800 برایتان ارسال شده و اعلام می‌کند که تا 24 ساعت آینده درخواست شما بررسی و ارسال پیامک‌های تبلیغاتی به شماره شما غیرفعال می‌شود.

حذف پیام‌های تبلیغاتی همراه اول با ارسال پیامک:

یکی دیگر از راه‌های لغو دریافت SMS تبلیغاتی ارسال عدد یک به شماره 8999 (هشتاد و نه نود و نه) می‌باشد. پس از ارسال این پیام پیامک جدیدی شامل این محتوا دریافت خواهید کرد:

«مشترک گرامی، دریافت پیام تبلیغاتی برای شماره شما تا 24 ساعت آینده غیرفعال خواهد شد.»

لغو سرویس‌های پیامکی همراه اول:

این امکان برای مشترکین همراه اول فراهم شده است تا از طریق «همراه من» اقدام به لغو پیامک‌های تبلیغاتی کنند.

پس از مراجعه به نسخه وب یا اپلیکیشن همراه اول، لازم است به بخش «خدمات» مراجعه کنید. حال از بخش «خدمات پیامک» گزینه «پیامک انبوه» را انتخاب کنید.

در صفحه جدیدی که پیش روی شما به نمایش گذاشته می‌شود می‌توانی دریافت پیامک‌های تبلیغاتی و اطلاع‌ررسانی را به راحتی لغو کنید.

برای انجام این کار تنها کافی است بر روی کلید مرتبط با هرکدام کلیک کنید تا خاموش شوند. در این صورت دیگر هیچ گونه اس‌ام اس تبلیغاتی دریافت نخواهید کرد.

لغو پیامک تبلیغاتی با تماس:

آخرین راه برای لغو پیامک‌های تبلیغاتی تماس با مرکز اطلاع‌رسانی 9990 است.

علاوه بر راه‌های اعلام شده امکان استفاده از اپلیکیشن‌های موجود برای مسدودسازی پیامک‌ها وجود دارد.

ضمن اینکه هر تلفن همراه نیز فرصت مسدود سازی سرشماره‌های مختلف را در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد.

بسته به اینکه کدام روش برای شما راحت‌تر می‌باشد می‌توانید خود را از سیل SMSهای تبلیغاتی رها کنید.

 

۱۴۰۲/۶/۱۲

نظرات کاربران

سیم کارت دریافت لیست شماره های 912
سیم کارت