مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

سیم کارت رایگان عراقی برای زائران کربلا

خرید فوری سیم کارت

خرید سیم کارت مناسب برای سفر اربعین، یکی از مشکلاتی است که هر سال زائران با آن روبرو می شوند. به بیانی دیگر  یکی از مشکلات بزرگی که زائران اربعین در خاک عراق با آن مواجه می شوند، تهیه سیمکارت برقراری تماس اینترنتی با خانواده یا حتی همراهان در خود در مسیر پیاده‌روی اربعین است. درطی خبر های رسیده از کشور عراق، اخیرا دولت این کشور اعلام کرد که سیم کارت‌هایی را در اختیار زائران اربعین از کشورهای ایران، کویت، لبنان و عربستان قرار می‌دهد که این سیمکارت‌ها بسته اینترنت فعال رایگان دارند و کاربران به مدت یک هفته می‌توانند در کنار استفاده از اینترنت، تماس بین‌المللی رایگان هم داشته باشند.

اختصاص اینترنت پرسرعت در مسیر پیاده‌روی اربعین برای زائران کربلا

مسئولان این کشور درصدد ایجاد زیرساخت‌هایی برای برقراری اینترنت رایگان در مسیر پیاده‌روی اربعین هستند و وزارت ارتباطات این کشور در هفته‌های گذشته پیشنهاد مجهز کردن مسیر زائران به اینترنت پرسرعت را داده است.

البته در سال‌های گذشته با توجه به حضور میلیونی زائران، در برخی اوقات اینترنت خطوط تلفن همراه این کشور با کُندی سرعت یا اختلال مواجه بود که به گفته مسؤولان عراقی، امسال این مشکلات نیز مرتفع خواهد شد و دکل‌های لازم برای تقویت سیگنال‌های موجود پیش‌بینی شده است.

این اقدام به منظور برقراری ارتباط زائران خارجی به همراهان و خانواده و همچنین انعکاس اربعین ۱۴۰۲ در جهان پیش‌بینی شده است.

پیاده روی امسال زائران با برنامه‌ریزی مسؤولان عراقی همراه شده است تا زائران بتوانند تلفن همراه خود را در این قطعه از بهشت به اینترنت رایگان متصل کنند. در روزهای گذشته نیز اینترنت رایگان در حرم امامین جوادین علیهماالسلام در کاظمین در اختیاز زائران قرار گرفت.

  سال گذشته نیز برخی از زائران با خرید سیمکارت‌هایی در مسیر پیاده‌روی اربعین یا شهرهای زیارتی، اینترنت رایگان دریافت کردند؛ به طوری که با خرید سیمکارت، اینترنت هم برای آنها فعال می‌شد. اما به نظر می‌رسد امسال قرار است به طور کلی عراق از زائران اربعین هزینه‌ای بابت این سیمکارت‌ها هم نگیرد و به صورت رایگان در اختیار آنها قرار دهد.

 

۱۴۰۲/۵/۲۲

نظرات کاربران

سیم کارت دریافت لیست شماره های 912
سیم کارت