مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

سیم کارت های شاتل موبایل در نمایشگاه الکامپ

خرید فوری سیم کارت

فروش سیم کارت های شاتل ‏‌موبایل در نمایشگاه الکامپ آغاز شد. این اپراتور با هدف معرفی سیم‌‏کارت هوشمند و راهکارهای متنوع و جدید سازمانی خود در بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک حضور می‌‏یابد.

شاتل موبایل نیز یکی از محبوبترین سیم کارت ها در بازار خرید سیم کارت می باشد. این اپراتور تلفن همراه کشور، با رونمایی از  سیم‌کارت هوشمند برای اولین بار در ایران و به عنوان بستری مطمئن برای نیازمندی‌های ارتباطی و همچنین با معرفی جدیدترین خدمات، فناوری‌ها و راهکارهای سازمانی خود در سالن B۳۱ میزبان علاقه‌مندان این حوزه خواهد بود.

همانطور که می دانید نمایشگاه الکامپ یکی از مهمترین رویدادهای تجاری و فناوری ایران می باشد که امسال با شعار «آینده بهتر برای اقتصاد دیجیتال» به همراه حضور گسترده فعالان این حوزه از ۴ تا ۷ تیر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌‏شود.

شاتل‌ به عنوان تنها اپراتور ارائه‌دهنده سیم‌کارت هوشمند در کشور در حالی در این نمایشگاه حضور می‌یابد که علاوه بر ارائه خدمات اولیه ارتباطی شامل اینترنت همراه، مکالمه و پیامک، امکان اتصال خودکار به شبکه هر سه اپراتور دارای شبکه رادیویی کشور را برای مشترکین سیم‌کارت‏‌های خود فراهم کرده و با تحلیل مداوم شبکه‏‌های موجود در موقعیت جغرافیایی مشترکین، باکیفیت‌ترین شبکه رادیویی در هر منطقه را به ‏‌صورت کاملاً هوشمند انتخاب می‌کند.

«مدیریت دستی شبکه میزبان» یکی دیگر از خدمات متمایزی است که توسط شاتل ‌موبایل ارائه شده و به تمامی مشترکین خود این امکان را می‌دهد تا با شماره‌گیری کد دستوری #۸*۱* یا از طریق مدیریت اینترنتی حساب و یا اپلیکیشن شاتل‌‏‌ موبایل من، بتوانند ضمن استعلام نام شبکه رادیویی میزبان، به‏‌ صورت دستی این شبکه را در لحظه تغییر داده و به شبکه اپراتور میزبان مورد نظر خود متصل شوند.

از دیگر خدمات این اپراتور در نمایشگاه الکامپ، قابلیت انتقال باقی‌مانده بسته اینترنت به دوره بعد، امکان استفاده از سرویس فیلم و سریال نماوا بدون نیاز به تهیه اشتراک، تخفیف‌های ویژه برای سرویس‌های خدمات و سرگرمی و ارائه متنوع‌ترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین بسته‌های اینترنت همراه و ترکیبی می‌باشد.

یکی دیگر از رونمایی های این اپراتور در نمایشگاه الکامپ به راهکارهای سازمانی اختصاص داده شده است که یکی از جدیدترین این خدمات، سرویس ارسال پیامک خدماتی شاتل موبایل می باشد. سرویس ارسال پیامک شاتل موبایل این امکان را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد تا بدون هیچ واسطه‌ای به صورت مستقیم برای مخاطبین خود پیامک سازمانی خدماتی ارسال کنند. مشتریان شاتل‌ موبایل می‌توانند به دو روش وب‌سرویس و پنل از سرویس ارسال پیامک خدماتی استفاده کنند.

راهکار APN-VPN برای ارتباط با ثبات درون‌سازمانی بدون وابستگی به اینترنت از یک بستر امن، ارائه سیم‌کارت با برند اختصاصی سازمان‌ها و شرکت‌ها، آی پی استاتیک روی سیم‌کارت برای داشتن شناسه منحصربه‌فرد، معتبر و دائمی در اینترنت و همچنین فناوری «موبایل کانکت» به عنوان جدیدترین تکنولوژی احراز هویت از طریق سیم‌‏کارت از دیگر راهکارهای سازمانی شاتل موبایل است که صاحبان کسب و کار می‌توانند در این نمایشگاه با آن آشنا شوند.

۱۴۰۲/۳/۳۰

نظرات کاربران

سیم کارت دریافت لیست شماره های 912
سیم کارت