مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

عیدی مشترکان سیم کارت های شاتل

خرید سیم کارت 

باتوجه به فرارسیدن نوروز اپراتور شاتل تصمیم دارد به مشترکان خود عیدی بدهد این اپراتور اعلام کرده که مشترکین سیم کارت این اپراتور بعد از تهیه سیمکارت شاتل از مراکز فروش سیم کارت ، می توانند هرروز عیدی دریافت کنند.

به گزارش روابط عمومی شاتل موبایل، برای مشتری مداری و در راستای جذب مشترکان جدی ، ۲۹ اسفند، همزمان با تحویل سال ۱۴۰۱، ۳۰ دقیقه مکالمه شاتل موبایلی به عنوان عیدی دریافت می کنند. همچنین شاتل موبایل در جشنواره نوروزی خود به مدت ۱۳ روز، اینترنت رایگان، مکالمه رایگان و کدهای تخفیف شگفت انگیز به طور روزانه به مشترکین خود هدیه می دهد.

شاتل موبایل تنها اپراتور ارائه‏ دهنده سیم ‌کارت هوشمند در کشور است که قابلیت اتصال خودکار به هر سه اپراتور اصلی را دارد و ضمن پاسخگویی به نیازهای ارتباطی کاربران شامل اینترنت همراه، مکالمه و پیامک، با تحلیل مداوم شبکه ‌های موجود در موقعیت جغرافیایی مشترکین، باکیفیت‌ترین پوشش شبکه را به صورت خودکار انتخاب می‌کند.

این اپراتور در جدیدترین اقدام خود، جهت توسعه قابلیت های سیم کارت هوشمند شاتل موبایل، با پیاده سازی راهکار «انتخاب دستی شبکه رادیویی میزبان»، این امکان را برای تمامی مشترکین فراهم کرده تا با شماره گیری کددستوری #۸*۱* از وضعیت اتصال شبکه رادیویی میزبان سیم کارت خود مطلع شوند و یا شبکه میزبان مطلوب خود را از میان سه اپراتور اصلی کشور انتخاب کنند.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این اپراتور، انتخاب شماره و خرید سیم‌کارت با پیش‌شماره ۰۹۹۸ و کد یک، می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت  شاتل یا از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ به صورت 24 ساعته با کارشناسان فروش شاتل موبایل در ارتباط باشند.

ارائه عیدی نوروزی به کاربران هر اپراتوری سنتی قدیمی است که اپراتورهای تلفن همراه هر سال در راستای ادامه آن مزایایی برای مشتریان خود در نظر می‌گیرند. این سنت نه تنها کاربران را هر سال نسبت به روند مدیریت اپراتور موبایل خود خوشنود می‌کند، بلکه در مواردی دلیلی برای جذب مشتری بیشتر نیز می‌شود.

شاتل موبایل امسال هدایای خود را تا پایان نوروز در دسترسی قرار داده و این روند هم به طور 24 ساعته توسط تیمی پشتیبانی خواهد شد.

 

۱۴۰۱/۱۲/۲۷

نظرات کاربران

سیم کارت دریافت لیست شماره های 912
سیم کارت