مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

خرید سیم کارت

خرید سیم کارت ( خرید خط رند 0912) همراه اول. سیم کارت های همراه اول همواره جزء محبوب ترین سیمکارت های مجود در بازار بوده اند. خط رند همراه اول ( خط رند) یکی از خطوط بسیار پرطرفدار این اپراتور می باشد که با توجه به قیمت سیم کارت رند ( سیم کارت رند ) در بازار از قیمت بالایی برخوردار است. متقاضیان خطوط همراه اول در گذشته با مراجعه حضوری به مراکز فروش سیم کارت اقدام به تهیه خط مورد نظر خود می کردند. با پبشرفت تکنولوژی در دهه های اخیر، خرید و فروش و حتی قیمت گذاری سیم کارت نیز نیاز به مراجعه حضوری ندارد.  خطوط همراه اول به دسته های مختلفی تقسیم می شوند به عنوان مثال سیم کارت کد 1 ، سیم کارت کد 2، سیم کارت کد 3  و ... برای تهیه این خطوط راه های مختلفی وجود دارد که در  زیر به انواع راه های تهیه خطوط همراه اول پرداخته ایم. 

خرید به صورت حضوری : برای اینکه بتوانید یک سیم کارت همراه اول ( سیم کارت 912 ) را به صورت حضوری خریداری کنید( خرید فوری سیم کارت) ، می‌توانید به این مراکز مراجعه کنید.

دفاتر نمایندگی رسمی همراه اول : آسان‌ترین و اولین راه برای تهیه سیم کارت همراه اول که به ذهن هر فرد می‌رسد، مراجعه به دفاتر فروش و نمایندگی رسمی این اپراتور است. معمولا تنوع قیمت و شماره خطوط در نمایندگی‌های رسمی چندان زیاد نیست ولی باز هم شما می‌توانید بهترین انتخاب‌ها را داشته باشید.

لیست سیم کارت ها

موردی یافت نشد
جزئیات شماره وضعیت آخرین بروزرسانی قیمت ( تومان ) تماس
سیم کارت دریافت لیست شماره های 912
سیم کارت