مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

رونق کسب و کار شما با شماره های رند

سیم کارت رند

شماره های رند همواره برای صاحبان آنها جذابیت بسیاری داشته است، از شماره شناسنامه گرفته تا شماره پلاک رند و ... همواره نظر اکثر مردم را به خود جلب می کند. تاثیر رند بودن اعداد تا جایی پیش میرود که برخی تلاش می کنند تا با مداخله در تاریخ زایمان، فرزندشان را در تاریخ مثلا 03/03/1403 به دنیا بیاورند. در بازار خرید و فروش سیم کارت نیز این رند بود تاثیر بسیاری داشته است. بسیاری از صاحبان کسب و کارهای بزرگ به دنبال شماره های خاص و رند برای تبلیغ و برندینگ در حوزه ی خود هستند. همانطور که می دانید ارزش

سیمکارت  های رند در مقایسه با دیگر سیم کارت های موجود در بازار قابل مقایسه نیست. در ادامه این بخش به بررسی شماره های رند پرداخته ایم

معرفی شماره رند

مجموعه ای از اعداد که در کنارهم به دلیل داشتن روابط عددی بین یکدیگر، یا موسیقی لفظی و یا روان بودن به کمک بیان راحت، باعث تثبیت در حافظه بصورت ناخودآگاه می شود. زمانی که شما این مجموعه اعداد را برای فردی ناآشنا بیان میکنید، هر چه بصورت ناخودآگاه سریعتر و راحتتر در خاطرش بماند مرغوبیت رند بودن آن عدد بیشتر است. بنابراین تعداد افراد بیشتری شماره های رند را به خاط می سپارند.

خرید سیم کارت  رند علاوه بر سلیقه و جذابیت، موضوعی برای لوکس نشان دادن تجارت محسوب می شود. فرض کنید شما با خط رند تلفن ثابت و یا سیم کارت رند، کسب و کار خود را تبلیغ میکیند، بلاشک هر فرد متقاضی در اولین برخورد با تبلیغ شما، شماره تماس مندرج در تبلیغ درخاطرش حک خواهد شد.

 

رند بودن شماره تلفن ( سیم کارت رند ) استفاده شده در تبلیغات آنقدر اهمیت بالایی دارد که در بخش خرید و فروش خطوط رند برخی خطوط را به دلیل مرغوبیت بالای رند با عنوان رند بیلبردی می شناسند.

شماره های رند به بخش های زیادی تقسیم میشوند، چند نمونه آنها به عنوان مثال

رند تکراری: در عدد مورد نظر یک یا دو عدد پشت سر هم تکرار شوند.

رند هزاری یا رند ده دهی: این نوع رند به دلیل آوای ساده و روان خیلی راحت در حافظه حک میشوند، در این نوع رند در عدد مورد نظر اعداد مظرب 1000 و یا 10 تکرار می شوند.

رند ترتیبی: در این نوع رند اعداد با هم بصورت یک دنباله ارتباط دارند.

رنده آینه ای: در این نوع رند اعداد بصورت قرینه یکدیگر قرار میگیرند.

از انواع دیگر رند میتوان به «رند پله ای از اول»، «رند پله ای از آخر»، «رند سه پله»، «رند ترازویی»، «رند تاریخ تولدی» و ... اشاره نمود.

نحوه فروش سیم کارت های رند چگونه است؟

فروش سیم کارت های رند پیشینه ی عمیقی دارند. گفتنی است که در سال های اخیر خبری از مزایده های پرشورو شوغ قبل نیست ولی از سال 1385 این مزایده ها بصورت منظم در هر سال برگزار میشد، بصورتی که در هر دوره بین یک هزار تا دو هزار سیم کارت رند بفروش میرسید. بدیهی است رند ترین سیم کارت ها در مزایده های اولیه بفروش رسیدند.

در حال حاضر افرادی نیز در بازار فعالیت دارند که بصورت تخصصی به خرید و فروش سیم کارت اقدام میکنند، از اینرو متقاضیان سیم کارت رند التزامی به حضور در این مزایده ها که از سوی تمامی اپراتورها همواره برگزار میشوند نداشته و میتوانند با مراجه به این افراد سیم کارت مورد پسند خود را با قیمت های گوناگو خرید کنند.

در این میان به جهت پیشگیری از مشکلات احتمالی، پیشنهاد می شود که صرفا از افراد واجد شرایط و ترجیها امور مشترکین ( به عنوان مثال: امور مشترکین جم jamsimkart.com ) که از اعتبار و وجاهت کاملا قانونی برخوردار هستند برای انجام معاملات خرید و فروش سیم کارت استفاده نمایید.

این دفتر با بیش از 18 سال سابقه در امر خرید و فروش سیم کارت راهنمای شما خواهد بود.

 

۱۴۰۳/۳/۱۰

نظرات کاربران

مسیبی
من یه سیم کارت کد 4 ازتون خریدم ، خیلی منصف هستین، ممنونم
سیم کارت دریافت لیست شماره های 912
سیم کارت