مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

رونالدو: سیم کارت همراه اول یا ایرانسل؟

خرید سیم کارت همراه اول

فروش سیم کارت های بدون فیلتر به گردشگران خارجی چند ماهی است که تیتر خبر علاقه مندان به خرید سیم کارت و سایر افراد شده است. با توجه به نزدیک شدن مسابقات لیگ های آسیایی و حضور فوتبالیست ها از کشورهای دیگر در کشور، اخبار جنجالی سیم کارت های بدون فیلتر، دوباره تیتر رسانه ها و شبکه های مجازی شده است. با ورود رونالدو، نیمار، بنزما و دیگر ستاره‌های لیگ عربستان این سوال برای تسیاری از افراد به وجود آمد که این ستاره های فوتبال برای بازی های لیگ آسیایی به ایران سفر خواهند کرد؟ بعد از دسته بندی تیم های لیگ آسیا، مشخص شد که این بازیکنان برای بازی با تیم‌های کشورمان قرار است به ایران بیایند. به جز سکوهای تخریب‌شده آزادی و نبود VAR (که البته به لطف AFC قرار است موقتا فراهم شود) یک مشکل بزرگ دیگر هم برای پذیرایی از این مهمان‌های خارجی داریم: اینترنت!

در استفاده از سیمکارت های بدون فیلتر هیچ نوع محدودیتی وجود ندارد و مشترکان این سیم کارت ها می‌توانند از تمام قابلیت‌ها و امکانات آن استفاده کنند. بعد از همگروهی تیم های پرستاره عربستانی با ایران و ورود ستاره های فوتبال جهان به مشورمان برای برگذاری این مسابقات، برخی فیلترینگ ها در فضای مجازی و اینترنت، سوژه طنز شده بود، حالا خبر رسیده قرار است همه اعضای تیم های خارجی قرار به ایران می آیند در بدو ورود سیمکارت بدون فیلتر دریافت کنند تا مشکلی برای ارتباط گرفتن با خارج از ایران نداشته باشند.

سیم کارت بدون فیلتر قرار است در اختیار توریست‌ها و گردشگرانی که وارد ایران می شوند قرار بگیرد تا بتوانند بدون هیچ محدودیتی از پیامرسان‌هایی مانند واتسپ، تلگرام و دیگر اپلیکیشن‌ها نظیر اینستاگرام استفاده کنند.

علاوه بر گردشگران، تکنسین‌ها و افرادی که به واسطه‌ی کار خود نیاز به دسترسی بدون محدودیت به شبکه را دارند، از سیمکارت‌های بدون فیلتر می‌توانند استفاده کنند.

با اطلاعیه‌ای که AFC منتشر کرد مشخص شد که تیم‌های ایرانی و عربستانی دیگر در کشور ثالث با هم روبرو نمی‌شوند و برای برگزاری بازی‌های رودررو باید به ایران و عربستان سفر کنند. اولین تیمی که باید به ایران سفر کند النصر عربستان است. این تیم پرستاره باید روز ۲۸ شهریور در ورزشگاه آزادی با پرسپولیس بازی کند. آن‌ها حداقل یک روز قبل از بازی با پرسپولیس باید در تهران باشند.

اگر یادتان باشد چند ماه پیش وقتی تیم ملی روسیه برای بازی تدارکاتی با ایران به تهران سفر کرد، برخی بازیکنان این تیم حسابی از اینکه نمی‌توانستند به راحتی در شبکه‌های اجتماعی فعالیت کنند، گلایه کرده بودند. به همین دلیل قرار است به همه اعضای کاروان تیم‌های عربستانی که به ایران می‌آیند (اول از همه النصر عربستان) سیم‌کارت‌های بدون فیلتر بدهند.

به این ترتیب مشکل بازیکنانی که می‌خواهند در طول حضور در ایران با خانواده‌ها یا فالوئرهابشان در تماس باشند، حل می‌شود و دیگر لازم نیست رونالدو برای تماس با خانواده‌اش به دنبال تهیه فیلترشکن در ایران باشد!

 

 

۱۴۰۲/۶/۱۷

نظرات کاربران

سیم کارت دریافت لیست شماره های 912
سیم کارت