مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

سیم کارت شاتلی ها هدیه تولد می گیرند

خرید سیم کارت

سیم کارت های شاتل زمان زیادی نیست که به بازار فروش سیم کارت وارد شده اند. این اپراتور به مناسبت ششمین سالروز راه اندازی شبکه تلفن همراه خود، به تمامی مشترکین سیمکارت ‌های این اپراتور، در سراسر کشور، اینترنت و مکالمه رایگان هدیه می دهد. خرید سیم کارت های شاتل به چند صورت تلفن همراه، سیمکارت اینترنت همراه و ... در بازار عرضه می شود

شاتل موبایل بعنوان تنها اپراتور دانش بنیان کشور ششمسن سالروز تاسیس و تجاری‌سازی شبکه تلفن همراه شاتل را در یازدهم شهریور ماه ۱۴۰۲، جشن می گیرد.

بر اساس این گزارش،این اپراتور همزمان با فرارسیدن ششمین سالروز شاتل موبایل و به پاس همراهی مشترکین این اپراتور، هدایای ویژه‌ای شامل ۶۰ دقیقه مکالمه و یا یک گیگابایت اینترنت همراه، به تمامی مشترکین شاتل موبایل اختصاص خواهد یافت.

شاتل موبایل همواره در این شش سال، در تلاش بوده تا با پیاده سازی ایده‌های نو و در راس آن با عرضه و توسعه مداوم محصول نوآورانه و انحصاری "سیم‌کارت هوشمند"، به نوبه خود خدمات ارتباطی ممتازی را به بازار ارتباطات کشور ارائه دهد. این اپراتور، بعنوان تنها ارائه دهنده سیم‌کارت هوشمند در کشور ،با تحلیل مداوم شبکه‏‌های موجود در موقعیت جغرافیایی مشترکین، باکیفیت‌ترین شبکه رادیویی در هر منطقه را به‏‌ صورت هوشمند انتخاب می‌کند.

یکی از خدمات متمایزی است که توسط اپراتور شاتل‌ موبایل ارائه شده "مدیریت دستی شبکه میزبان" می باشد که با استفاده از آن به تمامی مشترکین خود این امکان را می‌دهد تا با شماره‌گیری کد دستوری #۸*۱* و یا از طریق سیستم مدیریت اینترنتی حساب یا اپلیکیشن «شاتل‌‏‌ موبایل من»، بتوانند ضمن استعلام نام شبکه رادیویی اپراتور میزبان، به‏‌ صورت دستی این شبکه را در لحظه تغییر داده و به شبکه رادیویی اپراتور میزبان مورد نظر خود متصل شوند.

برخی دیگر از خدمات متمایزی است که شاتل موبایل برای مشترکین خود فراهم کرده است را می توان اینچنین برشمرد:

قابلیت انتقال مانده بسته اینترنت به دوره بعد، امکان استفاده از خدمات فیلم و سریال نماوا بدون نیاز به تهیه اشتراک، تخفیف‌های ویژه برای سرویس‌های خدمات و سرگرمی، ارائه پیشنهادات شگفت انگیز شخصی سازی شده و عرضه متنوع‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین سبد بسته‌های اینترنت همراه و ترکیبی و ....

علاقه‌مندان می‌توانند علاوه بر امکان مراجعه حضوری به بیش از ۴۰۰۰ مرکز فروش و خدمات پس از فروش شاتل موبایل در سراسر کشور، با مراجعه به فروشگاه اینترنتی این اپراتور به نشانیhttps://shop.shatelmobile.ir  و یا از طریق تماس با شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ برای انتخاب شماره‌ و خرید سیم کارت هوشمند شاتل موبایل اقدام نمایند.

 

 

۱۴۰۲/۶/۸

نظرات کاربران

سیم کارت دریافت لیست شماره های 912
سیم کارت