مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

استفاده از سیم کارت های عراقی در سفر اربعین

خرید فوری سیم کارت

سیم کارت یکی از مهمترین و کاربردی ترین وسیله ی ارتباطی در بین افراد است. اگر کسی قصد سفر به کشور دیگری را داشته باشد اولین موردی که به فکر تهیه آن است خرید سیم کارت مناسب با کشور مقصد است. این روزها با پیش رو داشتن سفر زیارتی معنوی اربعین بسیاری از افراد در مراکز فروش سیم کارت به دنبال بهترین سیمکارت، چه از لحاظ آنتن دهی و چه از لحاظ به سرفه بودن هزینه آن سیم کارت هستند. در این مقاله ما توصیه‌هایی برای شما که سیم کارت عراقی می‌خواهید، داریم. همانطور که می دانید هرساله جمعیت بسیار زیادی از کشور های مختلف در ایام اربعین راهی کشور عراق می شوند. با توجه به ازدهام جمعیت در این کشور سعی کنید از مبادی خروجی همچون فرودگاه و گیت‌های بازرسی مرزهای ایران به سمت کشور عراق سیم کارت عراقی مورد نظر خود را تهیه کنید.

به این نکته توجه داشته باشید که اگر از مرز خارج شده و هنوز سیم کارت تهیه نکرده‌اید، نمایندگی فروش سیم کارت‌های عراقی در اکثر مناطق این کشور وجود دارد و توصیه می‌شود از مراکز مجاز فروش سیم کارت آن را تهیه کنید.

نکته ی مهمی که در این بین بسیار باید به آنو توجه کنید این است که، فعال سازی سیم کارت‌های عراقی مشمول هزینه نمی‌باشد و شما تنها باید هزینه سیم کارت را پرداخت کنید در نتیجه به افرادی که برای فعال سازی سیم کارت درخواست هزینه می‌کنند توجه نکنید، ممکن است این افراد کلاهبردار بوده و سیم کارت‌های تاریخ گذشته عراقی به شما بفروشند.

قبل از هر کاری، حتما پس از خرید سیم کارت نسبت شارژ و تاریخ اعتبار سیم کارت خود را بررسی کنید، معمولا سیم کارت‌های عراقی در ابتدا شارژ محدودی را به افراد ارائه داده و متقاضیان دیگر نیازی به خرید شارژ ندارند.

دقت داشته باشید که با باقیمانده شارژ اولیه سیم کارت خود را مجددا شارژ نمایید تا برایتان مشکلی پیش نیاید؛ همچنین، در نظر داشته باشد که سیم کارت‌های عراقی 15 روز فعال هستند و در صورت عدم استفاده پی از آن غیرفعال خواهند شد، بنابراین فعال سازی سیم کارت عراقی از طریق خرید شارژ امکان پذیر بوده و بدون مشکل می‌توانید به مدت محدود از خدمات سیم کارت عراقی خود استفاده کنید.

هزینه اینترنت سیم‌کارت‌عراقی آسیا سل

بسیاری از زائرانی که از مرز‌های منتهی به کشور عراق عبور کرده‌ و مسیر پیاده‌روی خود را با دیگران به اشتراک گذاشته‌اند که پرکاربردترین آنها را برایتان آورده‌ایم. لازم به‌ذکر است سیمکارت‌هایی که در ادامه مورد اشاره قرار گرفته‌اند، فقط 

آسیاسل

اگر از آن دسته افرادی هستید که در این سفر معنوی خیلی به اینترنت نیاز ندارید و اهل به اشتراک گذاشتن جزئیات سفر خود نیستید، و تنها برای برقرار تماس با همراهان یا خانواده خود، از اینترنت استفاده می‌کنید می‌توانید از سیم کارت آسیاسل که در مبادی خروجی مرزها به فروش می‌رسد استفاده کنید؛ چرا که حجم اینترنت اولیه این نوع سیمکارت زیاد نیست. بنا بر اطلاع کاربران مدت فعال بودن این سیم کارت‌ها 7 روز بوده ، در هنگام خرید 3 گیگ اینترنت همراه دارد و قیمت آن 200 هزار تومان است. در صورتی که استفاده بیشتری از اینترنت دارید، می‌توانید سیم کارت با بسته نامحدود را با پرداخت 450 هزار تومان خریداری کنید.

اگر مدت زمان اقامت شما بیشتر از 7 روز است، لازم است سیم کارت‌های یک ماهه عراقی تهیه کنید. سیم کارت یک ماهه با بسته اینترنت 5 گیگ با قیمت 380 هزار تومان و سیم کارت یک ماهه با بسته اینترنت نامحدود هم 550 هزار تومان در کشور عراق به فروش می‌رسد.

 

۱۴۰۲/۶/۶

نظرات کاربران

سیم کارت دریافت لیست شماره های 912
سیم کارت