مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

خرید سیم کارت با قیمت مناسب برای اربعین

قیمت سیم کارت

خرید سیم کارت این روزها با توجه به نزدیک شدن به ایام اربعین حسینی، یکی از بزرگترین دغدغه های مسافران اربعین شده است. مسافران در این روزها بسیار سردرگم می شوند که کدام سیمکارت برای این سفر از لحاظ آنتن دهی و همچنین استفاده از اینترنت مناسب تر است. در همین راستا عیسی زارع‌پور وزیر ارتباطات صبح امروز در حاشیه جلسه هیئت دولت، گفت وی در خصوص آخرین تمهیدات وزارت ارتباطات برای پشتیبانی از مراسم اربعین، گفت: هفته گذشته هیئتی را به کشور عراق فرستادیم و با بخش‌های مختلف جلساتی داشتند.

وزیر ارتباطات در ادامه افزود : برای جلوگیری از سوء استفاده از فروش سیم کارت های گران قیمت توافق شده سیم کارت عراقی با قیمت مناسب‌تری در اختیار زائران قرار گیرد و همچنین در ارتباط با کاهش هزینه رومینگ نیز صحبت هایی شده است که احتمالا اثرات آن را در پیامک‌هایی که اپراتورها به مشترکان برای بسته رومینگ اربعین زده باشند، دیده اید. امیدوار هستیم که امسال خدمات ارتباطی نسبت به سال قبل برای زائران اربعین حسینی هم در داخل کشور تا مرز‌ها و هم در داخل خاک عراق کیفیت بهتری داشته باشد.

زارع پور بیان کرد: برای اربعین ما هفته گذشته یک هیاتی را به کشور عراق اعزام کردیم که با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات عراق و با نهاد‌های تنظیم گر آنان جلسات مختلفی را تشکیل دادند و توافقات خوبی صورت گرفته است.

عیسی زارع‌پور  در ادامه این نشست گفت: برنامه دولت این است که تا پایان دولت ۲۰ میلیون خانوار تحت پوشش فیبر نوری قرار گیرند.

زارع‌پور تصریح کرد: امیدواریم امسال خدمات اربعین برای زوار در داخل و خارج از مرزهای ایران کیفیت بهتری داشته باشد.

وی در خصوص برنامه‌های فضایی پیش‌رو، گفت: در حوزه فضایی برنامه‌های متعددی پیش‌بینی شده که عمدتاً در نیمه دوم سال انجام خواهد شد. ماهواره‌های متعددی آماده پرتاب است.

وزیر ارتباطات در خصوص همکاری‌های فضایی با روسیه نیز گفت: همکاری راهبردی خوبی در حوزه‌ی فضایی با روسیه داریم.

 

۱۴۰۲/۵/۲۸

نظرات کاربران

سیم کارت دریافت لیست شماره های 912
سیم کارت