مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

رومینگ سیم کارت های ایرانسل در سفر اربعین

خرید سیم کارت

سیم کارت های ایرانسل نیز مانند سیم کارت همراه اول امسال نیز در خدمت زائران اربعین می باشند. اپراتور دوم کشور اعلام داشته که امسال نیز مانند سالهای گذشته آماده خدمت رسانی به مسافران کربلا می باشد. به این نکته توجه داشته باشید که تمامی مشترکان ایرانسلی می‌توانند با استفاده از خدمات رومینگ در هر کشوری که با ایرانسل توافقنامه خدمات رومینگ دارد به راحتی و با چند کلیک ساده هریک از بسته‌های اینترنت را برای شماره خود و یا دوستان و آشنایان خریداری کرده و هزینه آن را به صورت آنلاین پرداخت کنند. از اینترنت پرسرعت ایرانسل استفاده کنید و لذت ببرید!

این اپراتور با هدف رفاه و آسایش بیشتر و تسهیل در ارتباطات زائران عتبات عالیات در ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان امام حسین علیه السلام، تعرفه‌های مقرون به صرفه مکالمه و پیامک و تخفیف‌های استثنایی برای بسته اینترنت، برای تمامی مشترکان ایرنسلی که به کشور عراق سفر می‌کنند در نظر گرفته است. متقاضیان می توانند با مراجعه به درگاه فروش سیم کارت ایرانسل و یا مراجعه حضوری به مراکز فروش، سیمکارت های خود را دریافت و از امکانات آن استفاده کنند.

بسته اینترنت با تخفیف استثنایی

Zein، Asiacell و Korek اپراتورهایی تخفیفی ایرانسل هستند که تعرفه‌های تخفیفی برای استفاده از خدمات رومینگ در کشور عراق، از طریق آن‌ها نظر گرفته شده است و امکان خرید بسته اینترنت با تعرفه مقرون به صرفه برای زائران ایرانسلی نیز وجود دارد. بر همین اساس، سه بسته اینترنت با تخفیف ویژه برای کاربران در نظر گرفته شده که شامل بسته 300 مگابایت 7 روزه، بسته 5 گیگابایت 14 روزه و بسته 1 گیگابایت 7 روزه است. قیمت این بسته‌ها فارغ از نوع اپراتور میزبان یکسان است و به ترتیب با قیمت 60 هزار تومان، 360 هزار تومان و 160 هزار تومان به کاربران عرضه شده است. هزینه مصرف آزاد اینترنت بدون فعال‌سازی بسته رومینگ، به ازای هر مگابایت به میزان 2 هزار تومان محاسبه می‌شود.

خرید و فعال‌سازی این بسته‌ها با مراجعه به سوپر اپلیکیشن ایرانسل‌من و یا شماره‌گیری کد دستوری #1*3*1111* (ستاره یازده یازده ستاره سی و یک ستاره یک مربع) امکان‌پذیر است. به این صورت مشترکان ایرانسلی علاوه بر اینکه نیاز به تغییر شماره و یا خرید سیم‌کارت ندارند، در هزینه اینترنت مصرفی‌شان در طول سفر صرفه‌جویی می‌شود و در مقایسه با تعرفه اپراتورهای کشور عراق، مبلغ کمتری را پرداخت می‌کنند.

تعرفه پیامک و مکالمه ایرانسل همچنین تعرفه‌های پیامک و مکالمه برای مشترکانی که در سفر به کشور عراق نیاز به استفاده بیشتر از پیامک و مکالمه را دارند، اعلام کرده است که شامل هر دقیقه تماس داخلی با هزینه 7900 تومان، هر دقیقه تماس با ایران 18 هزار و 500 تومان، هر دقیقه تماس دریافتی 11 هزار و 500 تومان و ارسال هر پیامک 2500 تومان است. همچنین دریافت پیامک برای مسافران کشور عراق که از سرویس رومینگ ایرانسل استفاده می‌کنند نیز رایگان است.

نکته‌ای که لازم است مشترکین ایرانسلی به آن توجه کنند این است که فعال‌سازی خدمت رومینگ حتما باید قبل از سفر با استفاده از سوپراپلیکیشن ایرانسل‌من و یا از طریق شماره‌گیری کد #1*1111* (ستاره یازده یازده ستاره یک مربع) از سیم‌کارت ایرانسلی انجام شود. به این منظور، در سوپراپلیکیشن ایرانسل‌من مشترکان ایرانسل لازم است، ابتدا بر روی گزینه «سایر» کلیک کرده، سپس در قسمت «پرونده» و پس از آن قسمت «خدمات رومینگ»، اقدام به فعالسازی رومینگ خط کنند.

لازم است مشترکان ایرانسل توجه داشته باشند که بسته‌های اینترنت، پیامک و مکالمه فعال در شبکه ایران، در زمان حضور در کشور عراق، قابل استفاده نخواهند بود و لازم است که در صورت تمایل، بسته‌های اینترنت ویژه رومینگ را فعال کنند. مشترکان ایرانسل در کشور عراق، می‌توانند علاوه بر استفاده از سوپراپلیکیشن ایرانسل من، با شماره‌گیری کد دستوری #7* (ستاره هفت مربع) به طور رایگان، اقدام به شارژ کردن سیمکارت خود کنند.

 

۱۴۰۲/۵/۲۴

نظرات کاربران

سیم کارت دریافت لیست شماره های 912
سیم کارت