مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

معرفی انواع سیم کارت در بازار فروش سیم کارت

خرید فوری سیم کارت

تاثیر استفاده از سیم کارت در زندگی بشر روز به روز بیشتر مشاهده می شود. ورود انواع سیم کارت رند و معمولی، سیم کارت همراه اول ،ایرانسل، رایتل و .... دست متقاضیان خرید سیم کارت را در بازار باز گذاشته است و متقاضیان به راحتی و بدون حضور در مراکز فروش سیم کارت می توانند خط مورد نظر خود را انتخاب کنند.

 به طور کلی سیم کارت ها را میتوان به 3دسته اصلی تقسیم کرد

  1. دائمی 2. اعتباری 3 . دیتا

مفهوم سیم کارت دائمی:

همانطور که از نام این سیم کارت مشخص می باشد سیم کارت دائمی به طور همیشگی و بدون اینکه نیاز به شارژ اعتبارداشته باشد می توان از آن استفاده کردکه هزینه مکالمات به صورت ماهیانه در قالب قبض میتواند پرداخت کرد. تفاوت این سیم کارت با بقیه  در این است که در صورت عدم استفاده از آن سلب امتیاز نمیشود و مشترک به صورت یک سیم کارت اصلی از آن استفاده می کند. 

مفهوم سیم کارت اعتباری:

مقدار اعتبار خریداری شده توسط مشترک  تعیین کننده میزان  مکالمات مشترک شامل تماس های خارجی و داخلی می باشد.

 

مفهوم سیم کارت دیتا:

سیم کارتی که مخصوص دسترسی به اینترنت و انتقال اطلاعات باشد که توانایی ارسال و دریافت پیام کوتاه را نیز داشته باشد. از مشخصه های این نوع سیم کارت این است که نمیتوان از آن برای مکالمه استفاده کرد و ویژگی اصلی و ممتاز آن سرعت بالای دست یابی به اینترنت می باشد .

 

مزایای سیم کارت اعتباری:

اعتبار و اندازه مصرف و استفاده از آن به تشخیص مشترک می باشد. برای نمونه با خرید شارژ 5 هزار تومانی میتوان به اندازه 5 هزار تومان با آن مکالمه داشت و درصورت نیازدوباره باید مجددا  آن را شارژ کرد.

قیمت سیم کارت اعتباری درقیاس  با سایر سیم کارت های دائمی خیلی کمتر بوده و از نظر اقتصادی به صرفه تر می باشد.

معایب سیم کارت های اعتباری :

 از معایب سیم کارت های اعتباری این است که  در صورت عدم استفاده  از آن پس از فعال شدن طی 12 ماه سلب امتیاز می شود .

در مبحث هزینه ها برای مکالمه و همچنین اینترنت مصرفی مشترک در قیاس باسایر سیم کارت ها خیلی بیشتر می باشد.در ضمن سیم کارت های کارکرده اعتباری خرید و فروش نمی شوند یعنی از نظر خرید و فروش دارای ارزش نیستند .

 

 مفهوم سیم کارت رند و مشخص کردن سطح رند بودن

به طور کلی  سیم کارتی که دارای شماره ی رندی باشد سیم کارت رندمی گویند که شماره ی رند نیز ویژگی های خاص خود را داردپس نتیجه میگیریم که سیم کارت رند سیم کارتی است که به آسانی شماره آن در ذهن به یاد بماند .

مزایای سیم کارت رند

سیم کارت رند به طور معمول قیمت بیشتری نسبت به سیم کارت های دیگر دارد  و علت آن این است که استفاده از آن میتواند مزایایی داشته باشد و برای موارد مختلفی کارایی های متفاوتی داشته باشد.از جمله مزایای سیم کارت رند میتوان به این موارد اشاره کرد

جلب توجه ، اعتبار بخشیدن به کار ،برای معرفی و پرزنت بهتر یک کار

 نتیجه گیری

در سایت های مختلف افراد و فروشگاه های متعدد اقدام به درج آگهی فروش سیم کارت می کنند که در صفحه جزئیات هر سیم کارت اطلاعات تماس فروشنده ی همان سیم کارت وجود خواهد داشت و در ضمن بعد از پیدا کردن شماره مدنظرمی توان با کلیک  روی آن به اطلاعات فروشنده ی همان شماره دسترسی لازم را پیدا کرد. امروزه باتوجه به انواع سیم کارت هایی که در فروشگاه ها و مراکز خرید و فروش موجود است و همچنین باتوجه به تنوع آنها مشترکان می تواند با در نظر گرفتن کارایی هاو مصارف خود و هزینه های اقتصادی و بررسی مزایاو معایب استفاده از هر سیم کارت برای خرید و فروش آنها با در نظر گرفتن همه جوانب کاربردی آنها اقدام کند .

۱۴۰۲/۲/۳۰

نظرات کاربران

سیم کارت دریافت لیست شماره های 912
سیم کارت