مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

بسته های عیدانه سیم کارت های همراه اول

 خرید سیم کارت 

اپراتور بزرگ همراه اول برای رفاه حال مشترکان سیم کارت های دائمی و اعتباری خود بسته های عیدانه ای ترتیب داده است. دارندگان سیم کارت همراه اول می توانند با مراجعه به مراکز فروش سیم کارت های همراه اول یا سایت همراه اول از این بسته ها بهره مند شوند. در زیر توضیح مختصری در مورد این طرح و استفاده از این بسته ها را آورده ایم.

بسته های ویژه مسافران عتبات عالیات در عراق
این بسته ها که برای زائران عتبات و عالیات تهیه و تنظیم شدع است شامل : 3 سطح می شود. سطح اول «یک گیگابایتی یک روزه»، سطح دوم «اینترنت نامحدود 7 روزه» و سطح سوم «45 دقیقه مکالمه 7 روزه» به همراه هدایای مکالمه و پیامکی با قیمت های 30، 150 و 230 هزار تومان تدارک دیده شده است.

بسته های ویژه تاجران و مسافران در امارات


مشترکانی که قصد عزیمت به «امارات متحده عربی» را دارند، می توانند از 2 بسته نوروزی «اینترنت نامحدود 7 روزه» و «اینترنت نامحدود 30 روزه» به همراه هدیه مکالمه به ترتیب با قیمت های 450 و 990 هزار تومان، بهره مند شوند.

در صورت نیاز به مکالمه ارزان، مسافران این مقصد می توانند از بسته های مکالمه دور دنیا نیز استفاده کنند. 

بسته های ویژه مسافران در ترکیه
برای مسافران نوروزی «ترکیه» نیز تعداد دو بسته «اینترنت نامحدود 7 روزه» 350 هزار تومانی و «اینترنت نامحدود 30 روزه» یک میلیون و 350 هزار تومانی در نظر گرفته شده است که شامل هدایای مکالمه و پیامکی نیز می شود.

علاوه بر بسته های ویژه نوروز ترکیه، برای اولین بار سه بسته ویژه مقصد ترکیه «اینترنت 1 گیگابایت 7 روزه» 190 هزار تومان، «اینترنت 3 گیگابایت 7 روزه» 390 هزار تومان و «اینترنت 10 گیگابایت 14 روزه» 790 هزار تومان به همراه هدایای مکالمه رومینگی 10، 20 و 45 دقیقه و 10، 20 و 45 پیامک رومینگی هدیه برای مسافران و تاجران این مقصد در نظر گرفته شده است.

بسته های ویژه دوردنیا، تجربه ای جدید برای جهانگردان
سایر مشترکان همراه اولی که علاقه مند هستند در سفرهای نوروزی خود به چندین کشور منطقه یا کشورهای اروپایی و آسیایی سفر کنند و بدون خرید سیمکارت خارجی از بسته های مقرون به صرفه اینترنت یا مکالمه رومینگ بین المللی استفاده کنند، می توانند از خدمات همراه اول بهره‌مند شوند. بدین منظور، مسافران می توانند از اینترنت بین المللی رومینگ بسته های ویژه دوردنیا 14و یا 30 روزه شامل 1 و 15 گیگابایت با قیمت‌های 450 هزارتومانی و 3 میلیون و 450 هزار تومان در تمام مقاصد سفر خود، استفاده کنند.

علاوه بر بسته های اینترنت رومینگ دور دنیا برای خدمات مکالمه مشترکان در سفرهای خارجی، بسته‌های 14 روزه در سه نوع 25، 60 و 180 دقیقه ای به همراه پیامک هدیه به قیمت های 220، 440 و 990 هزار تومان معرفی شده است که در کشورهای مختلف حتی امارات، عراق و ترکیه نیز قابل استفاده است.

شایان ذکر است که بسته های نامحدود دیتا، شامل سیاست مصرف منصفانه می شود؛ بدین معنی که سقف سرعت بعد از مقدار مشخص شده، به یک مگابیت در ثانیه می رسد و تا پایان مدت زمان اعتبار، ارتباط مشترک با شبکه دیتا (اینترنت بین المللی) برقرار خواهد بود.

فعالسازی بسته های مرتبط با این کمپین که از تاریخ اعلام شده تا پایان موعد سفرهای نوروزی (نیمه فروردین ماه 1402) ادامه دارد، از طریق کدهای دستوری موجود در صفحه این کمپین در پرتال همراه اول، فروشگاه آنلاین همراه اول و اپلیکیشن «همراه من» امکانپذیر است.

 

۱۴۰۱/۱۲/۱۶

نظرات کاربران

سیم کارت دریافت لیست شماره های 912
سیم کارت