مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

فروش سیم کارت دائمی جوانان همراه اول با شماره‌های خاص و ویژه

 خرید سیم کارت‌ های دائمی جوانان با تخفیف و بسته‌های خوش‌آمد ویژه، مورد استقبال بیش از حد  قرار گرفت. در همین راستا همراه اول طرح فروش سیم کارت دائمی جوانان با شماره‌های خاص را نیز کلید زد. سیمکارت های دائمی جوانان با شماره های خاص علاوه بر دارا بودن تخفیف ۵۰ درصدی و عرضه به قیمت ۸۰ هزار تومان، بسته های خوش آمد را نیز به همراه خود دارد.

به گزارش اداره‌کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور با توجه به استقبال جوانان از طرح پیشین و اعلام نیازهای جدید، بار دیگر با هدف ارتقای هویت دیجیتال و حرکت در مسیر حامیانه خود، طرح «فروش ویژه سیم کارت دائمی جوانان با شماره‌های خاص» را در دستور کار خود قرار داد.

بر این اساس متقاضیان 18 تا 30 ساله خرید این سیمکارت‌ها که تاکنون سیم‌کارت دائمی جوانان نداشته‌اند، می‌توانند از امروز شنبه 24 اردیبهشت 1401، با مراجعه به آدرس shop.mci.ir نسبت به خرید خود اقدام کنند.

این سیم‌کارت‌های دائمی با شماره‌های خاص علاوه بر دارا بودن تخفیف 50درصدی و عرضه به‌قیمت 80 هزار تومان، بسته‌های خوش‌آمد نیز به‌همراه دارد.

اینترنت 10گیگابایتی یک‌ماهه، 2.5 گیگابایت اینترنت ماهانه به‌مدت 4 ماه، 200 دقیقه مکالمه درون‌شبکه و همچنین 20 دقیقه مکالمه برون‌شبکه به‌مدت یک ماه نیز به‌عنوان بسته‌های خوش‌آمد این سیم‌کارت‌ها در نظر گرفته شده است.

متقاضیان علاوه بر فروشگاه آن‌لاین، می‌توانند با مراجعه به تمامی مراکز فروش و خدمات همراه اول نیز اقدام به خرید سیم‌کارت‌های دائمی جوانان با شماره‌های تصادفی کنند.

۱۴۰۱/۲/۲۷

نظرات کاربران

سیم کارت دریافت لیست شماره های 912
سیم کارت