مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

مزیت سیم کارت های بین المللی نسبت به سیم کارت های محلی

سیم­ کارت­ های بین المللی همچون سیم­­کارت­ های محلی مربوط به هر کشور امن هستند و تمام ویژگی­ های مربوط به امنیت مانند پین امنیتی، شماره تلفن­ها، پیامک­ها و برنامه­ های تلفن همراه شما از هرگونه نا امنی محفوظ خواهد بود.شما می­توانید بدون خرید سیم کارت های مجازی و با انتقال شماره بین المللی خود به شماره مجازی، بدون صرف هزینه رومینگ و تنها با پرداخت هزینه تماس، با دیگران تماس بگیرید. اگرچه معمولا یک سیم­ کارت بین المللی از نظر اعتبار منقضی نمی­شود (مادامی که یکبار در سال مورد استفاده قرار گیرد)، اما برخی شرکت­ های فروش سیم کارت بین المللی، پس از گذشت 30 روز از آخرین تماس سیم­کارتتان، آن را لغو خواهند کرد.

برخی کمپانی ­ها شماره اروپای شرقی، برخی شماره آمریکا و بعضی دیگر شماره انگلستان و ایالات متحده و انگلستان را در اختیار درخواست کنندگان سیم ­کارت بین­ المللی قرار می­دهند. لازم به ذکر است که این شماره می­تواند متعلق به 50 کشور دیگر نیز باشد.این در حالی است که همه مردم تمایل دارند یک سیم­ کارت بین المللی تهیه کرده و در تمام مسافرت­های برون مرزی خود از آن استفاده کنند، بدون آن­که دغدغه انقضای آن را داشته باشند.

بسیاری از شرکت­های مخابراتی ارائه دهنده سیم­ کارت بین المللی هستند. شرکت­های مخابراتی تلفن همراه که شما سیم­­ کارت بین المللی خود را از آن­جا خریداری می­کنید، با سایر شرکت­های مخاباتی در سراسر جهان توافق­ های دو جانبه برقرار می­کنند تا مشتریانشان به هر کشوری که سفر می­کنند، امکان استفاده از شبکه­ های ارتباطی آن کشور را داشته باشند. پیش­تر مزیت ­هایی برای استفاده از سیم ­کارت بین المللی بیان کردیم. گفتنی است که مهم­ترین مزیت این سیم­ کارت ها، صرفه جویی در هزینه می­باشد.با وجود سیم­ کارت بین المللی شما این امکان را دارید که بدون نگرانی در مورد هزینه­ های مضحک مربوط به تماس، پیام کوتاه و داده تلفن همراه در حین مسافرت با خانواده و یا دوستانتان گفتگو کنید.

یکی از بدترین مواردی که ممکن است هنگام استفاده از تلفن همراهتان در خارج از کشور برایتان اتفاق بیفتد، استفاده از رومینگ داده است. اگر تلفن همراهتان مقصد شما را پوشش ندهد، هنگام بازگشت به خانه با اتفاق عجیبی رو به رو خواهید شد که برخی آن را شوک لایحه می­نامند!

به ناگاه متوجه می­شوید که استفاده از تلفن همراهتان در یک سفر چند روزه صدها و شاید هزاران دلار برای شما هزینه داشته است و این هزینه سرسام آور، پولی است که باید بابت استفاده از رومینگ بپردازید. با خرید سیم ­کارت بین المللی، دیگر در سفرهای بعدیتان با این شگفتی تلخ روبرو نخواهید شد!

خرید و استفاده از سیم­ کارت­های بین المللی تضمین می­کند که شما هیچ هزینه پنهانی را بابت برقراری تماس پرداخت نخواهید کرد!

بدون شک حفظ ارتباط شما با خانواده و دوستانتان، زمانی که در خارج از کشور مشغول به کار و یا تفریح هستید ، امری ضروری و غیرقابل چشم ­پوشی است که در سایه سیم­ کارت بین المللی چندان هم بعید و دور از دسترس نیست.

این در حالیست که شما با استفاده از سیم­ کارت بین المللی، ضمن برقراری ارتباطی امن، در هزینه ­های خود نیز صرفه­ جویی کرده­اید. استفاده از سیم­ کارت بین المللی برای مسافرین شاغلی که سالانه چندین بار به خارج از کشور سفر می­کنند، انتخابی عاقلانه است.

سیم­ کارت بین المللی  انگلیس یا سیم کارت بین المللی آمریکا به راحتی قابل شارژ است و بنابراین لازم نیست که در هر بار مسافرت یک سیم ­کارت بین المللی جدید خریداری و جایگزین سیم­ کارت قبلی کنید. بلکه می­توانید این سیم­ کارت ها را به راحتی و به صورت آنلاین توسط ارائه دهندگانشان مجددا شارژ کنید.

 

۱۴۰۱/۸/۱۲
دریافت لیست شماره های 912