متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

خط دائمی رایتل دریافت کنید

رایتل شرایطی ایجاد کرده است تا مشترکین سیم کارت‌ های دائمی همه اپراتورها بتوانند از 15 آبان ماه سال جاری شماره همسان خط خود را با 75% تخفیف دریافت نمایند.

با طرح "از رایتل 20 بگیرید"، شما می‌تواید با 30 هزار تومان سیم کارت خود را به رایتل تبدیل کنید. این تبدیل اپراتوری با حداقل تغییر شماره خط شما اتفاق می‌افتد، زیرا در این طرح، هفت رقم از شماره تماس شما ثابت است و تنها پیش شماره خطتان تغییر خواهد کرد، تا بتوانید از مزایای سیم‌کارت دائمی رایتل با پیش شماره 0920 استفاده کنید.

علاقه مندان می‌توانند با مراجعه به صفحه ثبت نام و خرید سیم کارت، طرح شماره همسان ، فروشگاه رایتل نسبت به خرید اقدام کنند.
در هنگام ثبت نام یک پیامک حاوی کد رمز، از طرف رایتل برای شماره دائمی شما ارسال خواهد شد و امکان ثبت نام طرح "از رایتل 20 بگیرید" تنها با درج کد رمز دریافتی، امکان‌پذیر می‌باشد.

توجه داشته باشید سقف اعتبار این نوع سیمکارت‌ ها، 30 هزار تومان است، بنابراین امکان ترابرد خروجی برای خریداران این محصول، با پرداخت تمامی کارکردها در زمان درخواست و پرداخت مبلغ 90 هزار تومان (بدون احتساب مالیات برارزش افزوده) ما به التفاوت قیمت سیم‌کارت طرح حاضر با قیمت مصوب 120 هزار تومان سیم کارت دائمی، وجود دارد.

۱۳۹۷/۸/۱۹