مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

سیم کارت های همراه اول بسته ی هدیه دریافت می کنند

هدیه به سیم کارت های همراه اول (بسته های اینترنتی و مکالمه رایگان)

خرید سیم کارت های همراه اول همواره در صدر بازار فروش سیم کارت بوده است و متقاضیان تلفن همراه در اولین گزینه سیمکارت های این اپراتور را انتخاب می کنند. در مرحله ی دوم بسته به نوع خط و قیمت به سراغ دیگر اپراتورهای تلفن همراه می روند. این اپراتور همواره د تلاش برای جلب رضایت مشترکان قدین و جدید خود می باشد. در همین راستا به تازگی طرح بسته‌های پر تخفیف و ویژه، برای هریک از مشترکین توسط هوش مصنوعی درنظر گرفته شده است. این بسته‌ها به صورت مکالمه و اینترنت و همچنین براساس نوع مصرف کاربران با تخفیفی ویژه ارائه می‌شوند.

به گزارش اداره کل ارتباطات سیار ایران، این اپراتور جهت ارتباط و همراهی هرچه بیشتر با مشترکین خود و صمیمی‌تر کردن فضای ارتباطی پویش «اینترنت همراهی» و «مکالمه همراهی» را با تخفیفی ویژه برای مشترکین راه‌ اندازی کرده است.

در طرح جدید همراه اول به تمامی مشترکین اعتباری و دائمی بسته‌های ویژه و مقرون به صرفه با بهره ‌‌گیری از هوش مصنوعی و طبق الگوی مصرفی پیشنهاد داده است و با خرید هریک از آنها تا 40 درصد هزینه‌های اینترنت نسبت به استفاده از بسته‌های عادی کاهش پیدا می‌کند. همچنین برای تماس‌های درون شبکه «همراه اول به همراه اول – همراه اول به تلفن ثابت» طرح مکالمه همراهی در نظر گرفته شده است. دراین طرح با کمک هوش مصنوعی و براساس الگوی مصرف هر مشترک همراه اول اعلام کرده است که با توجه به اختصاصی بودن این بسته‌ها برای هریک از مشترکین تا 90 درصد هزینه‌های مکالمه کاهش پیدا می‌کند.

همراه اولی‌هایی که قصد استفاده از اینترنت همراهی را دارند می‌توانند با شماره‌‌گیری کد دستوری «ستاره 1000ستاره 211 مربع» (#211*1000*) بسته‌های پیشنهادی و مختص خود را مشاهده و شماره بسته برای شما فعال می‌شود (در صورت داشن بسته اینترنتی فعلی رزرو) کنند. همچنین جهت استفاده از بسته‌های مقرون به صرفه و مکالمه همراهی کافیست کد دستوری «ستاره 1000 ستاره 10 مربع» (#10*1000*) را شماره‌گیری و بسته‌های پیشنهادی ویژه خود را خریداری کنید.

ناگفته نماند که بسته‌های اینترنت و مکالمه همراهی یکی از بهترین بسته‌های پیشنهادی برای مشترکین همراه اولی می‌باشند. تمامی مشترکین عادی و مشترکین شبکه همراه اول که ترابرد کرده‌اند به جز مشترکین انارستانی امکان استفاده از اینترنت همراهی را دارند. این بسته‌ها محدودیت استفاده ندارند و می‌توانید هنگام پایان حجم بسته، بسته جدیدی بنا بر الگوی مصرفی در همان ماه خریداری کنید.

امکان استفاده از بسته در هر لحظه امکان پذیر می‌باشد و چنانچه بسته‌ای فعال داشتید با فعالسازی بسته اینترنتی همراهی این بسته برایتان رزرو می‌شود و پس از پایان و اتمام بسته فعلی فعال خواهد شد. همچنین امکان استفاده از بسته‌های اینترنت همراهی در حین استفاده از بسته‌های عادی وجود دارد و می‌توانید به عنوان رزرو خریداری کنید.

 

۱۴۰۱/۱۰/۱۹
سیم کارت دریافت لیست شماره های 912
سیم کارت